P4 02-10-2022     17:30   KB I PRZYJACIELE - EKOWODROL 70:55 - Puchar Ligi
17 02-10-2022     16:15   TARTAK SEKWOJA - LKS BONIN 64:75 - RZ
16 02-10-2022     15:00   VOLVO SKRZYPA - BIO-ENERGETYKA KOSZALIN 63:55 - RZ
15 02-10-2022     13:45   DOMAR TATÓW - TFC BIAŁOGARD 68:56 - RZ
14 02-10-2022     12:30   STUDIUM PRACOWNIKÓW MEDYCZNYCH I SPOŁECZNYCH - FASOLKI 55:64 - RZ
P3 02-10-2022     11:15   BASKET TEPRO - NIUNIO TEAM 76:69 - Puchar Ligi
13 02-10-2022     10:00   100sio.pl - 2xK 55:49 - RZ
P2 01-10-2022     18:45   ALFA TRANS - B-eLka.pl 46:78 - Puchar Ligi
12 01-10-2022     17:30   PS POŻARNA - POD KOSZEM 53:59 - RZ
11 01-10-2022     16:15   AZS FANS WETERANS - TKKF KOSZALIN 83:61 - RZ
P1 01-10-2022     15:00   ATOMówki - BETOMEX 93:115 - Puchar Ligi
10 25-09-2022     16:15   B-eLka.pl - EKOWODROL 89:49 - RZ
9 25-09-2022     15:00   BIO-ENERGETYKA KOSZALIN - FASOLKI 82:90 - RZ
8 25-09-2022     13:45   DRUŻYNA A - AZS FANS WETERANS 51:54 - RZ
7 25-09-2022     12:30   POD KOSZEM - STUDIUM PRACOWNIKÓW MEDYCZNYCH I SPOŁECZNYCH 64:53 - RZ
6 25-09-2022     11:15   KLUBOKAWIARNIA BLASZAK - LKS BONIN 76:57 - RZ
5 25-09-2022     10:00   100sio.pl - OUTSIDERS 72:65 - RZ
4 24-09-2022     18:45   TARTAK SEKWOJA - TKKF KOSZALIN 64:70 - RZ
3 24-09-2022     17:30   2xK - VOLVO SKRZYPA 54:48 - RZ
2 24-09-2022     16:15   KB I PRZYJACIELE - NIUNIO TEAM 64:86 - RZ
1 24-09-2022     15:00   BASKET TEPRO - ATOMówki 106:68
280 18-06-2022     15:45   ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA - ŻULICKI CENTRUM OGRODNICZE 68:81 - O miejsca 1 - 2M
279 18-06-2022     14:15   TEAM KOSZ - B-eLka.pl 97:62 - O miejsca 1 - 2M
278 18-06-2022     13:00   SANATORIUM SPURS - SANATORIUM SPURS 49:80 - O miejsca 1 - 2M
277 11-06-2022     16:00   ALFA TRANS - BETOMEX 103:106 - O miejsca 5 - 2M
275 11-06-2022     14:45   KB I PRZYJACIELE - PIZZERIA VENECJA 54:59 - o miejsce 7 - 2M
274 05-06-2022     17:30   BETOMEX - ALFA TRANS 60:82 - O miejsca 5 - 1M
273 05-06-2022     12:30   i4 DEVELOPMENT - SKODA KOSZALIN 0:20 - O miejsce 3 - 1M - walkower
272 05-06-2022     11:15   PIZZERIA VENECJA - KB I PRZYJACIELE 70:69 - o miejsce 7 - 1M
271 05-06-2022     10:00   TFC BIAŁOGARD - GRUBIK TEAM 66:58 - Play out - 9 - 12
270 04-06-2022     18:45   ŻULICKI CENTRUM OGRODNICZE - ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA 73:62 - O miejsca 1 - 1M
269 04-06-2022     17:30   B-eLka.pl - TEAM KOSZ 79:91 - O miejsca 1 - 1M
268 04-06-2022     16:15   TEAM KOSZ - SANATORIUM SPURS 77:60 - O miejsca 1 - 1M
267 04-06-2022     15:00   EKOWODROL - LKS BONIN 61:90 - Play out - 9 - 12
264 29-05-2022     12:30   PS POŻARNA - OUTSIDERS 61:61 - O miejsca 3 - 2M
263 29-05-2022     11:15   DRUŻYNA A - TARTAK SEKWOJA 64:72 - O miejsca 5 - 2M
260 28-05-2022     18:45   SKODA KOSZALIN - ŻULICKI CENTRUM OGRODNICZE 91:103 - O miejsca 1 - 4 - 3M
259 28-05-2022     17:30   KLUBOKAWIARNIA BLASZAK - DOMAR TATÓW 64:74 - O miejsca 3 - 2M
258 28-05-2022     16:15   BASKET TEPRO - POD KOSZEM 65:89 - o miejsce 7 - 2M
257 28-05-2022     15:00   BLACK MAMBAS - ATOMówki 82:64 - Play out - 9-12
256 22-05-2022     15:00   PIZZERIA VENECJA - ALFA TRANS 59:72 - O miejsca 5 - 8 - 2M
254 22-05-2022     13:45   FASOLKI - BIO-ENERGETYKA KOSZALIN 49:70 - Play out - 9-12
253 22-05-2022     12:30   OUTSIDERS - PS POŻARNA 56:51 - O miejsca 3 - 1M
252 22-05-2022     11:15   100sio.pl - 2xK 20:0 - O miejsca 5 - 2M - Walkower
251 22-05-2022     10:00   GRUBIK TEAM - EKOWODROL 75:71 - Play out - 9 - 12
255 21-05-2022     19:45   ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA - i4 DEVELOPMENT 78:60 - O miejsca 1 - 4 - 2M
250 21-05-2022     18:30   ŻULICKI CENTRUM OGRODNICZE - SKODA KOSZALIN 66:67 - O miejsca 1 - 4 - 2M
249 21-05-2022     17:15   KB I PRZYJACIELE - BETOMEX 55:65 - O miejsca 5 - 8 - 2M
248 21-05-2022     16:00   DOMAR TATÓW - KLUBOKAWIARNIA BLASZAK 69:86 - O miejsce 3 - 1M
247 21-05-2022     14:45   LKS BONIN - TFC BIAŁOGARD 54:76 - Play out - 9 - 12