12R 28-11-2020     16:20   i4 DEVELOPMENT - SKODA KOSZALIN 76:65 - SUPERPUCHAR
11R 21-11-2020     16:20   ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA - i4 DEVELOPMENT 58:75 - 2 - PÓŁFINAŁ
10R 07-11-2020     16:20   POWIAT BIAŁOGARDZKI - SKODA KOSZALIN 84:88 - 1 - PÓŁFINAŁ
9R 11-10-2020     14:50   CHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA - ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA 74:91 - SUPERPUCHAR
8R 10-10-2020     17:55   SKODA KOSZALIN - BETOMEX 76:81 - SUPERPUCHAR
7R 04-10-2020     15:50   BETOMEX - CHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA 69:76 - SUPERPUCHAR
6R 03-10-2020     17:55   NMC - i4 DEVELOPMENT 66:80 - SUPERPUCHAR
5R 27-09-2020     17:25   ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA - SKODA KOSZALIN 88:82 po dogrywce - SUPERPUCHAR
4R 26-09-2020     17:55   i4 DEVELOPMENT - POWIAT BIAŁOGARDZKI 68:70 - SUPERPUCHAR
3SP 20-09-2020     15:10   ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA - BETOMEX 93:68 - SUPERPUCHAR
2SP 20-09-2020     13:35   NMC - POWIAT BIAŁOGARDZKI 67:93 - SUPERPUCHAR
1SP 20-09-2020     12:00   SKODA KOSZALIN - CHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA 89:60 - SUPERPUCHAR
192PL 12-01-2020     16:15   POWIAT BIAŁOGARDZKI - KABAT SŁUPSK 69:79 - Finał PL
119PL 07-12-2019     18:30   KABAT SŁUPSK - KABAT SŁUPSK 49:84 - 1/2 PL
117PL 30-11-2019     16:00   POWIAT BIAŁOGARDZKI - GRUPA CICHY KOSZALIN 102:80 - 1/2PL
73PL 03-11-2019     19:30   GRUPA CICHY KOSZALIN - BETOMEX 107:65 - PL
71PL 03-11-2019     17:00   GRUPA CICHY KOSZALIN - ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA 97:86 - PL
69PL 03-11-2019     14:30   POWIAT BIAŁOGARDZKI - NMC 84:60 - PL
67PL 03-11-2019     12:00   KABAT SŁUPSK - DOMAR TATÓW 88:70 - PL
37PL 13-10-2019     19:30   ALFA TRANS - NMC 57:78 - PL
36PL 13-10-2019     18:15   BETOMEX - BASKET TEPRO 94:52 - PL
34PL 13-10-2019     15:45   GRUPA CICHY KOSZALIN - IRON WARES 78:71 - PL
33PL 13-10-2019     14:30   POWIAT BIAŁOGARDZKI - OUTSIDERS 86:57 - PL
32PL 13-10-2019     13:15   KABAT SŁUPSK - PS POŻARNA 65:50 - PL
31PL 13-10-2019     12:00   PS POŻARNA - PIZZERIA VENECJA 61:42 - PL
30PL 13-10-2019     10:45   WIND SERVICE - DOMAR TATÓW 54:70 - PL
208 13-01-2019     16:30    - POWIAT BIAŁOGARDZKI 80:87 - FINAŁ PL
162 16-12-2018     18:30    - NMC 70:53 - 14PL
115 15-12-2018     14:45   BETOMEX - POWIAT BIAŁOGARDZKI 55:71 - 13PL
80 04-11-2018     19:00    - POWIAT BIAŁOGARDZKI 80:89 - 12PL
78 04-11-2018     16:30   POMERANIA KOSZALIN - BETOMEX 68:104 - 11PL
71 03-11-2018     19:45   NMC - DOMAR TATÓW 70:56 - 10PL
69 03-11-2018     17:15    - 78:63 - 9PL
41 14-10-2018     20:15   TARTAK SEKWOJA - TARTAK SEKWOJA 66:96 - 3PL
39 14-10-2018     17:45    - DRUŻYNA A 108:66 - 1PL
38 14-10-2018     16:30   ALFA TRANS - POWIAT BIAŁOGARDZKI 59:85 - 2PL
37 14-10-2018     15:15   BASKET TEPRO - BETOMEX 64:118 - 8PL
36 14-10-2018     14:00   DOMAR TATÓW - GRUPA CICHY KOSZALIN 97:91 po dogrywce - 7PL
35 14-10-2018     12:45   POMERANIA KOSZALIN - WIND SERVICE 69:54 - 6PL
31 13-10-2018     19:45    - PS POŻARNA 101:60 - 4PL
29 13-10-2018     17:15   KB I PRZYJACIELE - NMC 40:90 - 5PL
18PL 14-01-2018     16:30    - ŚWIĘTOŃ - LEO 59:66 - FINAŁ
17PL 19-11-2017     18:15   GRUPA CICHY KOSZALIN - ŚWIĘTOŃ - LEO 68:71
16PL 19-11-2017     17:00    - NMC 64:60
15PL 04-11-2017     16:00   GRUPA CICHY KOSZALIN - TARTAK SEKWOJA 99:56 - PUCHAR LIGI
14PL 04-11-2017     14:45    - IRON WARES 112:62 - PUCHAR LIGI
13PL 21-10-2017     19:45   TARTAK SEKWOJA - LEO GMK 70:53 - PUCHAR LIGI
12PL 21-10-2017     18:30   PRZYSTANEK DRZEWIAŃSKA - IRON WARES 59:80 - PUCHAR LIGI
11PL 21-10-2017     17:15   NMC - BETOMEX 76:63 - PUCHAR LIGI
10PL 15-10-2017     13:15   BETOMEX - DRUŻYNA A 86:70 - PUCHAR LIGI