16P 28-01-2024     18:15   i4 DEVELOPMENT - BORATYŃSKI Nieruchomości 54:70 - Finał Pucharu Ligi
15P 16-12-2023     16:15   Re-DREAM TEAM CES - BORATYŃSKI Nieruchomości 72:81 - 1/2 PL
14P 16-12-2023     15:00   BETOMEX - i4 DEVELOPMENT 47:90 - 1/2 PL
1SP 09-12-2023     18:00   ŻULICKI CENTRUM OGRODNICZE - BORATYŃSKI Nieruchomości 75:78 - SUPERPUCHAR
13P 02-12-2023     15:00   ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA - BORATYŃSKI Nieruchomości 80:89 - 1/4 PL
12P 12-11-2023     12:00   Re-DREAM TEAM CES - B-eLka.pl 82:62 - 1/4PL
11P 05-11-2023     13:15   KB I PRZYJACIELE - BORATYŃSKI Nieruchomości 36:100 - 1/4 PL
10P 04-11-2023     16:15   i4 DEVELOPMENT - NIUNIO TEAM 103:64 - 1/4 PL
9P 04-11-2023     15:00   ŻULICKI CENTRUM OGRODNICZE - BETOMEX 64:72 - 1/4 PL
8P 15-10-2023     19:30   ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA - POD KOSZEM 125:56 - 1/8 PL
4P 15-10-2023     17:00   NUREK.KOLOBRZEG.PL - B-eLka.pl 51:56 - 1/8 PL
6P 15-10-2023     14:30   i4 DEVELOPMENT - PIZZERIA VENECJA 100:68 - 1/8 PL
5P 14-10-2023     16:15   KB I PRZYJACIELE - 100SIO.PL 87:40 - 1/8 PL
7P 14-10-2023     15:00   Re-DREAM TEAM CES - ZETBUD 89:69 - 1/8 PL
3P 08-10-2023     14:30   NIUNIO TEAM - BASKET TEPRO 61:40 - 1/8 PL
2P 07-10-2023     17:30   TARTAK SEKWOJA - BETOMEX 59:79 - 1/8 PL
1P 07-10-2023     16:15   ŻULICKI CENTRUM OGRODNICZE - ALFA TRANS 100:62 - 1/8 PL
PL 11 29-01-2023     16:15   ŻULICKI CENTRUM OGRODNICZE - BORATYŃSKI Nieruchomości 108:117 po dogrywce - Finał Pucharu Ligi
PL10 11-12-2022     13:15   BORATYŃSKI Nieruchomości - ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA 104:97 - Półfinał PL
PL9 10-12-2022     17:30   i4 DEVELOPMENT - ŻULICKI CENTRUM OGRODNICZE 84:90 - Półfinał PL
P8 20-11-2022     15:00   BETOMEX - ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA 73:87 - 1/4 - Puchar Ligi
P7 20-11-2022     12:30   BASKET TEPRO - i4 DEVELOPMENT 48:96 - 1/4 - Puchar Ligi
P6 19-11-2022     18:45   B-eLka.pl - BORATYŃSKI Nieruchomości 84:90 po dogrywce - 1/4 - Puchar Ligi
P5 19-11-2022     16:15   KB I PRZYJACIELE - ŻULICKI CENTRUM OGRODNICZE 77:79 - 1/4 - Puchar Ligi
P4 02-10-2022     17:30   KB I PRZYJACIELE - SZWALNIA SUSEU SQUAD KG 70:55 - Puchar Ligi
P3 02-10-2022     11:15   BASKET TEPRO - NIUNIO TEAM 76:69 - Puchar Ligi
P2 01-10-2022     18:45   ALFA TRANS - B-eLka.pl 46:78 - Puchar Ligi
P1 01-10-2022     15:00   ATOMówki - BETOMEX 93:115 - Puchar Ligi
12R 28-11-2020     16:20   i4 DEVELOPMENT - BORATYŃSKI Nieruchomości 76:65 - SUPERPUCHAR
11R 21-11-2020     16:20   ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA - i4 DEVELOPMENT 58:75 - 2 - PÓŁFINAŁ
10R 07-11-2020     16:20   POWIAT BIAŁOGARDZKI - BORATYŃSKI Nieruchomości 84:88 - 1 - PÓŁFINAŁ
9R 11-10-2020     14:50   CHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA - ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA 74:91 - SUPERPUCHAR
8R 10-10-2020     17:55   BORATYŃSKI Nieruchomości - BETOMEX 76:81 - SUPERPUCHAR
7R 04-10-2020     15:50   BETOMEX - CHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA 69:76 - SUPERPUCHAR
6R 03-10-2020     17:55   NMC - i4 DEVELOPMENT 66:80 - SUPERPUCHAR
5R 27-09-2020     17:25   ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA - BORATYŃSKI Nieruchomości 88:82 po dogrywce - SUPERPUCHAR
4R 26-09-2020     17:55   i4 DEVELOPMENT - POWIAT BIAŁOGARDZKI 68:70 - SUPERPUCHAR
3SP 20-09-2020     15:10   ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA - BETOMEX 93:68 - SUPERPUCHAR
2SP 20-09-2020     13:35   NMC - POWIAT BIAŁOGARDZKI 67:93 - SUPERPUCHAR
1SP 20-09-2020     12:00   BORATYŃSKI Nieruchomości - CHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA 89:60 - SUPERPUCHAR
192PL 12-01-2020     16:15   POWIAT BIAŁOGARDZKI - KABAT SŁUPSK 69:79 - Finał PL
119PL 07-12-2019     18:30   KABAT SŁUPSK - KABAT SŁUPSK 49:84 - 1/2 PL
117PL 30-11-2019     16:00   POWIAT BIAŁOGARDZKI - GRUPA CICHY KOSZALIN 102:80 - 1/2PL
73PL 03-11-2019     19:30   GRUPA CICHY KOSZALIN - BETOMEX 107:65 - PL
71PL 03-11-2019     17:00   GRUPA CICHY KOSZALIN - ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA 97:86 - PL
69PL 03-11-2019     14:30   POWIAT BIAŁOGARDZKI - NMC 84:60 - PL
67PL 03-11-2019     12:00   KABAT SŁUPSK - DOMAR TATÓW 88:70 - PL
37PL 13-10-2019     19:30   ALFA TRANS - NMC 57:78 - PL
36PL 13-10-2019     18:15   BETOMEX - BASKET TEPRO 94:52 - PL
34PL 13-10-2019     15:45   GRUPA CICHY KOSZALIN - IRON WARES 78:71 - PL