273 19-05-2024     13:15   BIO-ENERGETYKA KOSZALIN - FASOLKI 45:34 - Play out 9 - 13
271 18-05-2024     17:30   ATOMówki - POD KOSZEM 71:114 - Play out 9 - 13
269 18-05-2024     15:00   100SIO.PL - WSTRZĄŚNIĘCI NIE ZMIESZANI 49:64 - O miejsca 5 - 8 - 2M
265 12-05-2024     16:00   ATOMówki - FASOLKI 58:70 - Play out 9 - 13
263 12-05-2024     13:30   SZWALNIA SUSEU SQUAD KG - MKS KOSZ BIAŁOGARD 52:52 - O miejsca 1 - 4 - 1M
261 12-05-2024     11:00   MŁODE WILKI - NUREK.KOLOBRZEG.PL 61:91 - O miejsca 5 - 8 - 1M
260 11-05-2024     18:45   WSTRZĄŚNIĘCI NIE ZMIESZANI - 100SIO.PL 76:58 - O miejsca 5 - 8 - 1M
258 11-05-2024     16:15   STUDIUM PRACOWNIKÓW MEDYCZNYCH I SPOŁECZNYCH - 2xK 57:58 - O miejsca 1- 4 - 1M
243 28-04-2024     19:45   100SIO.PL - MKS KOSZ BIAŁOGARD 45:74 - Play-off 1-8 - 2M
245 28-04-2024     17:15   BIO-ENERGETYKA KOSZALIN - ATOMówki 63:44 - Play out 9-13
242 28-04-2024     16:00   WSTRZĄŚNIĘCI NIE ZMIESZANI - SZWALNIA SUSEU SQUAD KG 40:49 - Play-off 1-8 - 2M
239 28-04-2024     12:15   MŁODE WILKI - STUDIUM PRACOWNIKÓW MEDYCZNYCH I SPOŁECZNYCH 66:73 - Play-off 1-8 - 2M
236 27-04-2024     18:45   NUREK.KOLOBRZEG.PL - 2xK 72:77 - Play-off - 1-8 - 2M
233 27-04-2024     15:00   BeKaPaKa - POD KOSZEM 38:70 - Play out 9-13
222 20-04-2024     20:00   MKS KOSZ BIAŁOGARD - 100SIO.PL 52:58 - Play-off 1-8 - 1M
220 18-04-2024     20:40   SZWALNIA SUSEU SQUAD KG - WSTRZĄŚNIĘCI NIE ZMIESZANI 42:46 - Play-off 1-8 - 1M
226 14-04-2024     17:15   2xK - NUREK.KOLOBRZEG.PL 71:69 - Play-off 1-8 - 1M
218 13-04-2024     16:45   STUDIUM PRACOWNIKÓW MEDYCZNYCH I SPOŁECZNYCH - MŁODE WILKI 77:54 - Play-off 1-8 - 1M
211 07-04-2024     13:15   FASOLKI - 100SIO.PL 47:88 - RZ
207 06-04-2024     15:00   NUREK.KOLOBRZEG.PL - ATOMówki 106:61 - RZ
203 23-03-2024     16:15   POD KOSZEM - ATOMówki 104:73 - RZ
204 23-03-2024     15:00   MKS KOSZ BIAŁOGARD - NUREK.KOLOBRZEG.PL 76:63 - RZ
201 17-03-2024     17:45   2xK - WSTRZĄŚNIĘCI NIE ZMIESZANI 71:56 - RZ
196 17-03-2024     11:30   NUREK.KOLOBRZEG.PL - MŁODE WILKI 87:52 - RZ
192 10-03-2024     15:30   BeKaPaKa - STUDIUM PRACOWNIKÓW MEDYCZNYCH I SPOŁECZNYCH 45:81 - RZ
191 10-03-2024     14:15   WSTRZĄŚNIĘCI NIE ZMIESZANI - MKS KOSZ BIAŁOGARD 63:94 - RZ
190 09-03-2024     18:45   SZWALNIA SUSEU SQUAD KG - MŁODE WILKI 54:46 - RZ
184 03-03-2024     17:00   STUDIUM PRACOWNIKÓW MEDYCZNYCH I SPOŁECZNYCH - 2xK 71:65 - RZ
182 03-03-2024     14:30   SZWALNIA SUSEU SQUAD KG - MKS KOSZ BIAŁOGARD 60:47 - RZ
181 03-03-2024     13:15   BIO-ENERGETYKA KOSZALIN - 100SIO.PL 48:83 - RZ
180 03-03-2024     12:00   FASOLKI - MŁODE WILKI 32:71 - RZ
177 02-03-2024     17:30   POD KOSZEM - BeKaPaKa 77:36 - RZ
171 24-02-2024     15:00   FASOLKI - 2xK 46:77 - RZ
170 18-02-2024     18:15   2xK - ATOMówki 80:43 - RZ
168 18-02-2024     15:45   BIO-ENERGETYKA KOSZALIN - MKS KOSZ BIAŁOGARD 42:70 - RZ
161 17-02-2024     16:15   STUDIUM PRACOWNIKÓW MEDYCZNYCH I SPOŁECZNYCH - POD KOSZEM 79:63 - RZ
156 11-02-2024     12:00   SZWALNIA SUSEU SQUAD KG - WSTRZĄŚNIĘCI NIE ZMIESZANI 71:52 - RZ
155 11-02-2024     10:45   100SIO.PL - MŁODE WILKI 67:47 - RZ
152 10-02-2024     15:00   BeKaPaKa - NUREK.KOLOBRZEG.PL 42:118 - RZ
151 04-02-2024     14:30   BIO-ENERGETYKA KOSZALIN - STUDIUM PRACOWNIKÓW MEDYCZNYCH I SPOŁECZNYCH 49:78 - RZ
149 04-02-2024     12:00   FASOLKI - NUREK.KOLOBRZEG.PL 32:113 - RZ
146 03-02-2024     15:00   ATOMówki - MKS KOSZ BIAŁOGARD 49:68 - RZ
145 28-01-2024     14:30   STUDIUM PRACOWNIKÓW MEDYCZNYCH I SPOŁECZNYCH - FASOLKI 56:41 - RZ
144 28-01-2024     13:15   WSTRZĄŚNIĘCI NIE ZMIESZANI - BeKaPaKa 48:29 - RZ
142 28-01-2024     10:45   POD KOSZEM - 100SIO.PL 82:80 - RZ
141 27-01-2024     17:30   2xK - MKS KOSZ BIAŁOGARD 57:75 - RZ
139 27-01-2024     15:00   ATOMówki - MŁODE WILKI 46:61 - RZ
137 21-01-2024     17:00   ATOMówki - SZWALNIA SUSEU SQUAD KG 56:80 - RZ
132 21-01-2024     10:45   BIO-ENERGETYKA KOSZALIN - MŁODE WILKI 62:76 - RZ
130 14-01-2024     15:45   MŁODE WILKI - POD KOSZEM 62:54 - RZ