95 11-11-2018     19:00   ALFA TRANS - WIND SERVICE 49:59
93 11-11-2018     16:30   I LO DUBOIS - LIDER KOSZALIN GMK 73:45
92 11-11-2018     15:15   BIAŁOGARD - ProEnvi 48:57
90 11-11-2018     12:45   CHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA - POMERANIA KOSZALIN 63:78
89 11-11-2018     11:30   DOMAR TATÓW - PANTERY 60:50
86 10-11-2018     19:45   AZS FANS WETERANS - TARTAK SEKWOJA 67:59
83 10-11-2018     16:00   BAYWATCH - TEAM KOSZALIN 48:63
82 10-11-2018     14:45   GRUBIK TEAM - IRON WARES 50:74
81 04-11-2018     20:15   WIND SERVICE - IRON WARES 62:56
77 04-11-2018     15:15   TARTAK SEKWOJA - BAYWATCH 85:62
75 04-11-2018     12:45   PANTERY - I LO DUBOIS 73:77
74 04-11-2018     11:30   CHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA - TEAM KOSZALIN 101:103 po dogrywce
70 03-11-2018     18:30   ALFA TRANS - AZS FANS WETERANS 76:52
60 28-10-2018     19:45   AZS FANS WETERANS - WIND SERVICE 66:61
59 28-10-2018     18:30   BIAŁOGARD - TARTAK SEKWOJA 56:73
57 28-10-2018     16:00   I LO DUBOIS - POMERANIA KOSZALIN 78:84
66 28-10-2018     15:30   DOMAR TATÓW - ProEnvi 49:35
65 28-10-2018     14:15   BAYWATCH - ALFA TRANS 59:55
55 28-10-2018     13:30   GRUBIK TEAM - PANTERY 56:83
63 28-10-2018     11:45   IRON WARES - LIDER KOSZALIN GMK 70:75
50 21-10-2018     16:15   CHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA - DOMAR TATÓW 55:53
49 21-10-2018     15:00   TARTAK SEKWOJA - PANTERY 52:83
46 20-10-2018     19:45   WIND SERVICE - ProEnvi 65:60
44 20-10-2018     17:15   TEAM KOSZALIN - POMERANIA KOSZALIN 77:83
40 14-10-2018     19:00   LIDER KOSZALIN GMK - GRUBIK TEAM 87:65
34 14-10-2018     11:30   TEAM KOSZALIN - BIAŁOGARD 77:66
33 14-10-2018     10:15   ProEnvi - CHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA 49:77
27 07-10-2018     19:45   ALFA TRANS - LIDER KOSZALIN GMK 72:53
21 07-10-2018     16:00   DOMAR TATÓW - POMERANIA KOSZALIN 65:62
22 07-10-2018     13:30   BAYWATCH - GRUBIK TEAM 64:57 po dogrywce
24 07-10-2018     12:15   BIAŁOGARD - I LO DUBOIS 60:67
18 06-10-2018     17:15   AZS FANS WETERANS - IRON WARES 78:61
14 30-09-2018     19:00   I LO DUBOIS - ALFA TRANS 71:78
11 30-09-2018     15:15   BIAŁOGARD - WIND SERVICE 84:74
9 30-09-2018     12:45   DOMAR TATÓW - AZS FANS WETERANS 67:68
7 30-09-2018     10:15   IRON WARES - TEAM KOSZALIN 77:60
4 29-09-2018     18:30   LIDER KOSZALIN GMK - ProEnvi 51:47
2 29-09-2018     16:00   CHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA - BAYWATCH 62:61 po dogrywce
333 02-06-2018     15:30   TARTAK SEKWOJA - BIAŁOGARD 75:42 - O 1 miejsce - 2 mecz
329 27-05-2018     17:00   BIAŁOGARD - TARTAK SEKWOJA 76:62 - O 1 miejsce - 1 mecz
326 27-05-2018     13:15   TARTAK SEKWOJA - LEO GMK 53:75 - O 3 miejsce - 2 mecz
322 26-05-2018     18:30   PIWIARNIA BUMERANG - DOMAR TATÓW 82:71 - O 5 miejsce - 2 mecz
321 26-05-2018     17:15   AZS FANS WETERANS - SKS WICHER 59:69 - O 7 miejsce - 2 mecz
253 20-05-2018     13:15   BAYWATCH - SUPER GEO 50:67 - Play out - 9-14
315 20-05-2018     12:00   LEO GMK - LEO GMK 48:81 - O 3 miejsce - 1 mecz
313 19-05-2018     19:45   DOMAR TATÓW - PIWIARNIA BUMERANG 67:71 - O 5 miejsce - 1 mecz
312 19-05-2018     18:30   SKS WICHER - AZS FANS WETERANS 84:95 - O 7 miejsce - 1 mecz
255 19-05-2018     14:45   PRZYSTANEK DRZEWIAŃSKA - GRUBIK TEAM 0:20 - Play out - 9-14
307 13-05-2018     14:30   BAYWATCH - PANTERY 52:62 - Play out - 9-14
306 13-05-2018     13:15   GRUBIK TEAM - IRON WARES 84:61 - Play out - 9-14