KALK Dywizja I Zawodnicy

TerminarzDrużynyStatystyki indywidualneZawodnicyTabelaPrzewinienia
Wybierz nazwisko zawodnika na literę | A | B | C | D | F | G | H | I | J | K | L | Ł | M | N | O | P | R | S | T | U | W | Z | Ż

ADo góry ^ 
Andrzejak, Adam
BDo góry ^ 
Bakowicz, Przemysław Banach, Wojciech Baryła, Paweł
Bielski, Łukasz Bocian, Paweł Brajczewski, Marek
CDo góry ^ 
Chmieliński, Tomasz Ciesielski, Łukasz Ciołek, Artur
Cyrklewicz, Karol Cyrklewicz, Wojciech Czajkowski, Mirosław
Czerski, Paweł
DDo góry ^ 
Derliński, Adam Dolata, Paweł Dołasiński, Bogumił
FDo góry ^ 
Felsztigier, Marcin Filip, Krystian Fir, Łukasz
GDo góry ^ 
Gaziński, Maciej Grabias, Jarosław Grabski, Radosław
Grontkowski, Robert Grześkowiak, Marcin Grzęda, Marek
Grzybowski, Patryk
HDo góry ^ 
Hampel, Maciej Holc, Ireneusz
IDo góry ^ 
Idziorek, Paweł Ignasiak, Paweł Iwaszko, Tomasz
JDo góry ^ 
Jackiewicz, Dominik Janiszek, Igor Jankowski, Oskar
Janota, Łukasz Jasiński - K, Paweł Jełkaszew, Paweł
Jędrzejczak, Sebastian Joskowski, Damian
KDo góry ^ 
Kaleta, Jakub Kalinowski, Rafał Kałużniacki, Miłosz
Kałużniacki, Rafał Kaszuba, Łukasz Kądziołka, Michał
Kiwacz, Krzysztof Klemens, Krystian Kłósko, Paweł
Knet, Szymon Kniaź, Andrzej Kołodziejski, Przemysław
Kościelny, Tomasz Kościński, Piotr Kowalski, Paweł
Kozioł, Mariusz Kozłowski, Marcel Kozłowski, Maciej
Król, Jarosław Krzpiot, Wojciech Kudosz, Szymon
Kuklinowski, Adrian Kulesza, Emil Kunysz, Kacper
Kuśmierczyk, Rafał
LDo góry ^ 
Labuda, Hubert Labuda, Dariusz Lazar, Maciej
Leszczyński, Filip Leśniarek, Krystian Lew, Sławomir
Lipiński, Robert Liput, Adam
ŁDo góry ^ 
Łastowski, Paweł
MDo góry ^ 
Majewski, Dominik Mendrygał, Mateusz Michałowicz, Czesław
Mleczko, Roland Myśliński, Mateusz
NDo góry ^ 
Nagórski, Jakub
ODo góry ^ 
Ochenkowski, Jarosław Olechnicki, Piotr Orzechowski, Aleksander
PDo góry ^ 
Paluch, Bartosz Pawlak, Piotr Pietrzak, Karol
Podwałka, Mariusz Polowczyk, Patryk Pruszyński, Filip
Pysz, Olaf
RDo góry ^ 
Robak, Tomasz Romejko, Klaudiusz Różycki, Krzysztof
Rywak, Krzysztof
SDo góry ^ 
Sak, Paweł Schabek, Dariusz Skibicki, Jakub
Skuza, Tomasz Słomski, Tomasz Słomski, Karol
Sobczak, Paweł Sobolewski, Damian Staszewski, Winicjusz
Staszkiewicz, Tomasz Steckiewicz, Arkadiusz Stelmaszyk, Piotr
Strach, Michał Studziński, Adrian Sucholas, Adrian
Sulicki, Paweł Szałek, Adam Szobot, Piotr
Szor, Bartosz Szubstarski, Sławomir Szul, Łukasz
TDo góry ^ 
Tablewski, Maciej Tałaj, Sebastian Teter, Bartosz
Trepka, Jakub Trumiński, Paweł Trzebiński, Michał
UDo góry ^ 
Urbanowski, Łukasz
WDo góry ^ 
Waluk, Michał Wasilewski, Piotr Wawrzyniak, Paweł
Witkowski, Robert Wojciechowski, Adam Wojciechowski, Radosław
Wojtyniak, Damian Wróblewski, Łukasz Wudarski, Radosław
Wyszomirski, Marek
ZDo góry ^ 
Ziegler, Sebastian Zioła, Jakub
ŻDo góry ^ 
Żak, Łukasz Żeromski, Dawid



Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Urzędu Miasta Koszalina.