KALK Puchar LIGI Statystyki indywidualne

TerminarzDrużynyStatystyki indywidualneZawodnicyTabela
Przeglądaj: Sezon: Kategoria: Przeciwko:

Evaluation = (punkty - (niecelne rzuty) + zbiórki + bloki + asysty + przechwyty - straty).
Przy opcji procent za 2, za 3, za 1 minimum 5 celnych rzutów.

Liderzy z kategorii Punkty z sezonu 42

ZawodnikZespółSumaMeczeŚrednia
1. TARTAK SEKWOJA1311210,92
2.Rajkowski Mirosław BETOMEX83327,67
3.Skoczyk GrzegorzBASKET BIAŁOGARD82420,50
4.Bogdan PawełŚWIĘTOŃ82420,50
5.Witkowski MateuszBASKET BIAŁOGARD73418,25
6.Pstrągowski WojciechŚWIĘTOŃ68417,00
7.Hodun GrzegorzNMC62320,67
8.Wróbel ŁukaszŚWIĘTOŃ58319,33
9.Raszpunda DawidBASKET BIAŁOGARD57414,25
10.Stefanowski MaciejŚWIĘTOŃ55413,75
11.Czubak Paweł50225,00
12.Baranowski BartoszBASKET BIAŁOGARD47411,75
13.Dąbrowski TomaszBETOMEX46315,33
14.Kondraciuk PiotrBETOMEX39219,50
15.Kowalczuk AndrzejŚWIĘTOŃ3649,00
16.Studziński Adrian36218,00
17.Pakuszto PawełBASKET BIAŁOGARD35311,67
18.Rywak KrzysztofPOMERANIA KOSZALIN34217,00
19.Bielecki Mateusz34217,00
20.Myśliński MateuszDOMAR TATÓW33216,50
21.Żak ŁukaszDOMAR TATÓW31215,50
22.Grynkiewicz Dominik31131,00
23.Semenowicz ZbigniewNMC2939,67
24.Kamieniarz Maciej28128,00
25.Planutis WitoldPS POŻARNA28128,00
26.Puzyrewski WojciechNMC28214,00
27.Kropisz DamianGRUPA CICHY KOSZALIN26126,00
28.Wrona MaciejDOMAR TATÓW25125,00
29.Balcerzak SebastianBETOMEX25125,00
30.Gibaszek Robert25212,50
31.Janota ŁukaszPOMERANIA KOSZALIN25212,50
32.Schabek DariuszPOMERANIA KOSZALIN25212,50
33.Satro KrzysztofNMC25125,00
34.Bartkiewicz Piotr23123,00
35.Joskowski DamianDOMAR TATÓW21210,50
36.Marcinowicz MarcinNMC21210,50
37.Kawszyn Mateusz21210,50
38.Sobolewski DamianALFA TRANS20120,00
39.Hampel MaciejPOMERANIA KOSZALIN20210,00
40.Kmita Daniel20210,00
41.Jesionczak MarcinNMC1929,50
42.Bogucki RobertBETOMEX19119,00
43.Korgiel Marek1929,50
44.Szul ŁukaszWIND SERVICE19119,00
45.Gajdziel GrzegorzBASKET BIAŁOGARD1836,00
46.Leszczyński FilipTARTAK SEKWOJA18118,00
47.Trzebiński MichałDOMAR TATÓW1728,50
48.Widz Mariusz16116,00
49.Blachura RobertNMC16116,00
50.Kucenko OlegBETOMEX1628,00
51.Kłósko PawełPOMERANIA KOSZALIN15115,00
52.Orzechowski AleksanderDRUŻYNA A15115,00
53.Mruczkowski MariuszBETOMEX1427,00
54.Czerski PawełKONTRABANDA I PRZYJACIELE14114,00
55.Szałankiewicz PawełŚWIĘTOŃ1343,25
56.Grontkowski RobertALFA TRANS13113,00
57.Łuć DawidBETOMEX1326,50
58.Sucholas AdrianDRUŻYNA A12112,00
59.Szor BartoszDRUŻYNA A12112,00
60.Strach MichałALFA TRANS12112,00
61.Bakowicz PrzemysławGRUPA CICHY KOSZALIN12112,00
62.Filanowski AdamDOMAR TATÓW12112,00
63.Jankowski MateuszPS POŻARNA11111,00
64.Żmudziński AdrianGRUPA CICHY KOSZALIN11111,00
65.Pachciarek BartoszGRUPA CICHY KOSZALIN11111,00
66.Pawlak Piotr1125,50
67.Górecki DawidKONTRABANDA I PRZYJACIELE11111,00
68.Michalak GrzegorzBASKET BIAŁOGARD1142,75
69.Bocian PawełWIND SERVICE11111,00
70.Kononowicz KarolBASKET TEPRO S.A.10110,00
71.Twardoń JacekPS POŻARNA10110,00
72.Lazar Maciej1025,00
73.Iciachowski Dawid DRUŻYNA A10110,00
74.Ciesielski ŁukaszDOMAR TATÓW10110,00
75.Binaś ArkadiuszPS POŻARNA919,00
76.Jasiński ZbigniewBETOMEX919,00
77.Lipigórski-Reichel DamianŚWIĘTOŃ924,50
78.Lange IgorGRUPA CICHY KOSZALIN919,00
79.Andrzejewski Paweł DRUŻYNA A919,00
80.Nastula DamianBASKET BIAŁOGARD933,00
81.Cieśliński Marek NMC824,00
82.Hamera MariuszBETOMEX824,00
83.Berliński ŁukaszWIND SERVICE818,00
84.Domaszewicz BartoszŚWIĘTOŃ832,67
85.Pilarski PiotrGRUPA CICHY KOSZALIN818,00
86.Jędrzejczak SebastianWIND SERVICE818,00
87.Janiszek IgorALFA TRANS717,00
88.Wojtyniak DamianALFA TRANS717,00
89.Jakóbczyk PatrykGRUPA CICHY KOSZALIN616,00
90.Malatyński MaciejGRUPA CICHY KOSZALIN616,00
91.Szobot PiotrWIND SERVICE616,00
92.Żeromski DawidKONTRABANDA I PRZYJACIELE515,00
93.Wąsowski MateuszKONTRABANDA I PRZYJACIELE414,00
94.Jarosz TomaszKONTRABANDA I PRZYJACIELE414,00
95.Krzos MariuszPOMERANIA KOSZALIN414,00
96.Leśniewski DanielDRUŻYNA A313,00
97.Wyszomirski MarekDRUŻYNA A313,00
98.Wierzbicki KrzysztofBETOMEX321,50
99.Sugier MichałNMC313,00
100.Wróblewski MarcinNMC221,00
101.Jasiński PawełTARTAK SEKWOJA212,00
102.Idziorek PawełDOMAR TATÓW212,00
103.Ciołek ArturKONTRABANDA I PRZYJACIELE212,00
104.Pera Rafał DOMAR TATÓW212,00
105.Tablewski MaciejTARTAK SEKWOJA212,00
106.Kniaź AndrzejDRUŻYNA A212,00
107.Skrzypek WiesławBETOMEX221,00
108.Kropisz KrzysztofGRUPA CICHY KOSZALIN212,00
109.Wojciechowski AdamWIND SERVICE212,00
110. PS POŻARNA212,00
111.Bilski KrzysztofBASKET TEPRO S.A.212,00
112.Kirejczyk Andrzej111,00
113.Nagórski JakubTARTAK SEKWOJA111,00


Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Urzędu Miasta Koszalina.