KALK Superpuchar Statystyki indywidualne

TerminarzDrużynyStatystyki indywidualneZawodnicyTabela
Przeglądaj: Sezon: Kategoria: Przeciwko:

Evaluation = (punkty - (niecelne rzuty) + zbiórki + bloki + asysty + przechwyty - straty).
Przy opcji procent za 2, za 3, za 1 minimum 5 celnych rzutów.

Liderzy z kategorii Punkty z sezonu 44

ZawodnikZespółSumaMeczeŚrednia
1.Kropisz DamianSKODA KOSZALIN141528,20
2.Budzyński BartoszCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA74324,67
3.Witkowski MateuszPOWIAT BIAŁOGARDZKI73324,33
4.Kamieniarz MaciejZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA70323,33
5.Dąbrowski TomaszBETOMEX68234,00
6.Bogdan Pawełi4 DEVELOPMENT62415,50
7.Gajdziel GrzegorzPOWIAT BIAŁOGARDZKI59319,67
8.Pilarski PiotrSKODA KOSZALIN57511,40
9.Żmudziński AdrianSKODA KOSZALIN54510,80
10.Skoczyk GrzegorzPOWIAT BIAŁOGARDZKI49316,33
11.Bartkiewicz PiotrZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA45222,50
12.Lipigórski-Reichel Damiani4 DEVELOPMENT44314,67
13.Stefanowski Macieji4 DEVELOPMENT43221,50
14.Kowalczuk Andrzeji4 DEVELOPMENT3949,75
15.Izraelski KamilSKODA KOSZALIN36218,00
16.Szałankiewicz Pawełi4 DEVELOPMENT3448,50
17.Brzeski TomaszCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA33311,00
18.Tartas MaciejZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA33216,50
19.Wróbel Łukaszi4 DEVELOPMENT3248,00
20.Gibaszek RobertNMC31215,50
21.Kmita DanielZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA30310,00
22.Bogucki RobertBETOMEX26126,00
23.Rajkowski MirosławBETOMEX25212,50
24.Kawszyn MateuszNMC25212,50
25.Malatyński Maciej SKODA KOSZALIN2446,00
26.Skrzypek PiotrCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA24212,00
27.Hodun GrzegorzNMC23211,50
28.Gibalski KrzysztofNMC23211,50
29.Pstrągowski Wojciechi4 DEVELOPMENT2345,75
30.Korgiel MarekZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA2237,33
31.Kirejczyk AndrzejZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA20210,00
32.Maleszka BartoszCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA2036,67
33.Jakóbczyk PatrykSKODA KOSZALIN1953,80
34.Hamera MariuszBETOMEX1829,00
35.Mieczkowski Dawid SKODA KOSZALIN17117,00
36.Semenowicz ZbigniewZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA1735,67
37.Borowski MaciejCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA16116,00
38.Michalak GrzegorzPOWIAT BIAŁOGARDZKI1635,33
39.Pachciarek BartoszSKODA KOSZALIN1635,33
40.Raszpunda DawidPOWIAT BIAŁOGARDZKI15115,00
41.Pakuszto PawełPOWIAT BIAŁOGARDZKI1527,50
42.Bakowicz PrzemysławSKODA KOSZALIN1553,00
43.Polek Przemysławi4 DEVELOPMENT1434,67
44.Borowski ErykPOWIAT BIAŁOGARDZKI1427,00
45.Kowalski ŁukaszNMC13113,00
46.Wlaziński PiotrCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA1226,00
47.Derkacz AndrzejCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA1125,50
48.Zawiślak DominikSKODA KOSZALIN1133,67
49.Florek PawełCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA824,00
50.Zawiślak DominikNMC818,00
51.Cwojdziński ArturCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA824,00
52.Dulewicz MarekBETOMEX723,50
53.Graj JędrzejSKODA KOSZALIN616,00
54.Nastula DamianPOWIAT BIAŁOGARDZKI623,00
55.Domaszewicz Bartoszi4 DEVELOPMENT632,00
56.Czubak JacekBETOMEX422,00
57.Zduński MaciejCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA414,00
58.Cieśliński MarekNMC414,00
59.Jesionczak MarcinNMC414,00
60.Szych KarolSKODA KOSZALIN212,00
61.Imiołek JacekNMC221,00
62.Kucenko OlegBETOMEX221,00
63.Jędrzejczak SebastianSKODA KOSZALIN240,50
64.Zalewski Marcini4 DEVELOPMENT212,00


Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Urzędu Miasta Koszalina.