KALK Puchar LIGI Statystyki indywidualne

TerminarzDrużynyStatystyki indywidualneZawodnicyTabela
Przeglądaj: Sezon: Kategoria: Przeciwko:

Evaluation = (punkty - (niecelne rzuty) + zbiórki + bloki + asysty + przechwyty - straty).
Przy opcji procent za 2, za 3, za 1 minimum 5 celnych rzutów.

Liderzy z kategorii Punkty z sezonu 43

ZawodnikZespółSumaMeczeŚrednia
1.Skoczyk GrzegorzPOWIAT BIAŁOGARDZKI84421,00
2.Żmudziński AdrianGRUPA CICHY KOSZALIN81327,00
3.Izraelski KamilKABAT SŁUPSK75418,75
4.Kropisz DamianGRUPA CICHY KOSZALIN71323,67
5.Bogdan Pawełi4 DEVELOPMENT/ŚWIĘTOŃ69323,00
6.Gajdziel GrzegorzPOWIAT BIAŁOGARDZKI65416,25
7.Rajkowski Mirosław BETOMEX55227,50
8.Witkowski MateuszPOWIAT BIAŁOGARDZKI45315,00
9.Ciesielski ŁukaszDOMAR TATÓW43221,50
10.Pakuszto PawełPOWIAT BIAŁOGARDZKI41410,25
11.Wróbel Łukaszi4 DEVELOPMENT/ŚWIĘTOŃ40313,33
12.Świdziński RadosławKABAT SŁUPSK37218,50
13.Bogucki RobertBETOMEX35217,50
14.Kukliński LeszekKABAT SŁUPSK3448,50
15.Magnuszewski RobertKABAT SŁUPSK34311,33
16.Kowalczuk Andrzeji4 DEVELOPMENT/ŚWIĘTOŃ32310,67
17.Cieśliński Marek NMC30215,00
18.Pilarski PiotrGRUPA CICHY KOSZALIN29214,50
19.Szałankiewicz Pawełi4 DEVELOPMENT/ŚWIĘTOŃ2939,67
20.Nastula DamianPOWIAT BIAŁOGARDZKI2947,25
21.Baranowski BartoszPOWIAT BIAŁOGARDZKI28214,00
22.Gibalski KrzysztofNMC28214,00
23.Raszpunda DawidPOWIAT BIAŁOGARDZKI28214,00
24.Jakóbczyk PatrykGRUPA CICHY KOSZALIN2739,00
25.Mieczkowski DawidKABAT SŁUPSK27213,50
26.Barczuk BogdanKABAT SŁUPSK27213,50
27.Baryła PawełIRON WARES26126,00
28.Idziorek PawełDOMAR TATÓW25212,50
29.Żak ŁukaszDOMAR TATÓW25212,50
30.Dąbrowski TomaszBETOMEX24124,00
31.Jesionczak MarcinNMC23211,50
32.Bartkiewicz PiotrZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA22122,00
33.Joskowski DamianDOMAR TATÓW22211,00
34.Knet SzymonIRON WARES22122,00
35.Hamera MariuszBETOMEX20120,00
36.Żamojć KrzysztofOUTSIDERS20120,00
37.Bonk PrzemysławKABAT SŁUPSK20210,00
38.Kirejczyk AndrzejZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA20120,00
39.Lipigórski-Reichel Damiani4 DEVELOPMENT/ŚWIĘTOŃ20210,00
40.Malatyński MaciejGRUPA CICHY KOSZALIN1836,00
41.Gibaszek RobertNMC1829,00
42.Kamieniarz MaciejZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA18118,00
43.Michalak GrzegorzPOWIAT BIAŁOGARDZKI1836,00
44.Mora MarcinBASKET TEPRO S.A.16116,00
45.Bocian PawełWIND SERVICE16116,00
46.Finke AdrianKABAT SŁUPSK1628,00
47.Gawroński DominikGRUPA CICHY KOSZALIN1527,50
48.Zawiślak DominikNMC1527,50
49.Sobolewski DamianALFA TRANS15115,00
50.Kasprzak LucjanPS POŻARNA14114,00
51.Planutis WitoldPS POŻARNA14114,00
52.Bartnik DawidKABAT SŁUPSK1434,67
53.Jankowski MateuszPS POŻARNA14114,00
54.Dyśko MichałKABAT SŁUPSK13113,00
55.Kawszyn MateuszNMC13113,00
56.Szobot PiotrWIND SERVICE13113,00
57.Sokołowski Piotri4 DEVELOPMENT/ŚWIĘTOŃ1226,00
58.Trzebiński MichałDOMAR TATÓW12112,00
59.Grabias JarosławIRON WARES12112,00
60.Adamczyk TomaszOUTSIDERS12112,00
61.Sugier MichałNMC1125,50
62.Studziński AdrianALFA TRANS11111,00
63.Szul ŁukaszWIND SERVICE10110,00
64.Dolik RafałBASKET TEPRO S.A.10110,00
65.Czubak JacekBETOMEX1025,00
66.Polek Przemysławi4 DEVELOPMENT/ŚWIĘTOŃ1033,33
67.Grzybowski PatrykPIZZERIA VENECJA919,00
68.Żamojć KamilOUTSIDERS919,00
69.Wichniarz ŁukaszZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA919,00
70.Skuza TomaszIRON WARES919,00
71.Grajek MateuszKABAT SŁUPSK924,50
72.Żybort KamilOUTSIDERS818,00
73.Urbanowski ŁukaszPIZZERIA VENECJA818,00
74.Karnicki JacekKABAT SŁUPSK818,00
75.Domżałowicz WojciechBASKET TEPRO S.A.818,00
76.Grontkowski RobertALFA TRANS818,00
77.Gwóźdź PiotrBASKET TEPRO S.A.818,00
78.Myśliński MateuszDOMAR TATÓW824,00
79.Strach MichałALFA TRANS818,00
80.Lazar MaciejALFA TRANS818,00
81.Lange IgorGRUPA CICHY KOSZALIN717,00
82.Bakowicz PrzemysławGRUPA CICHY KOSZALIN723,50
83.Twardoń JacekPS POŻARNA616,00
84.Teter BartoszPIZZERIA VENECJA616,00
85.Skrzypek WiesławBETOMEX623,00
86.Tartas MaciejZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA616,00
87.Jełkaszew PawełWIND SERVICE616,00
88.Kunysz KacperPIZZERIA VENECJA616,00
89.Semenowicz ZbigniewZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA616,00
90.Trepka PawełOUTSIDERS515,00
91.Pajączkowski EmilBASKET TEPRO S.A.515,00
92.Wojtyniak DamianPIZZERIA VENECJA515,00
93.Strycharczyk JacekBASKET TEPRO S.A.515,00
94.Liput AdamALFA TRANS515,00
95.Myczkowski Tomaszi4 DEVELOPMENT/ŚWIĘTOŃ515,00
96.Mruczkowski MariuszBETOMEX414,00
97.Pawlak PiotrWIND SERVICE414,00
98.Gaziński MaciejPIZZERIA VENECJA414,00
99.Michałowicz CzesławPIZZERIA VENECJA414,00
100.Łuć DawidBETOMEX313,00
101.Kępiński JarosławOUTSIDERS313,00
102.Bielski ŁukaszDOMAR TATÓW313,00
103.Broda PrzemysławPOWIAT BIAŁOGARDZKI321,50
104.Robak TomaszWIND SERVICE313,00
105.Kmita DanielZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA313,00
106.Sulicki PawełDOMAR TATÓW212,00
107.Królikiewicz DamianKABAT SŁUPSK221,00
108.Steckiewicz ArkadiuszIRON WARES212,00
109.Lipiński RobertALFA TRANS212,00
110.Wawrzynkiewicz DamianPS POŻARNA212,00
111.Bryzek LechBETOMEX221,00
112.Korgiel MarekZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA212,00
113.Wojciechowski AdamWIND SERVICE212,00


Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Urzędu Miasta Koszalina.