KALK Dywizja III Statystyki indywidualne

TerminarzDrużynyStatystyki indywidualneZawodnicyTabelaPrzewinienia
Przeglądaj: Sezon: Kategoria: Przeciwko:

Evaluation = (punkty - (niecelne rzuty) + zbiórki + bloki + asysty + przechwyty - straty).
Przy opcji procent za 2, za 3, za 1 minimum 5 celnych rzutów.

Liderzy z kategorii Punkty z sezonu 40

ZawodnikZespółSumaMeczeŚrednia
1.Czeczotka IgorDUBOIS2681419,14
2.Cegliński RadosławKMP2501417,86
3.Żymierski LechMM TIMBER WINDOWS2131119,36
4.Niziołek AdamDUBOIS1981315,23
5.Wołodkowicz PrzemysławKMP1911215,92
6.Nowak AleksanderMM TIMBER WINDOWS1871413,36
7. DRUŻYNA A180315,81
8.Laska BartoszSUNSET1371211,42
9.Wyszomirski MarekDRUŻYNA A133149,50
10.Pazdecki MaciejDUBOIS131149,36
11.Jankowski OskarDRUŻYNA A124913,78
12.Dziurla WiktorSUNSET123815,38
13.Niewiadomski PatrykDRUŻYNA A103137,92
14.Lendzion MichałDRUŻYNA A100128,33
15.Szewczuk PatrykKMP98128,17
16.Piórkowski MarcinMM TIMBER WINDOWS91811,38
17.Pogroszewski PiotrKMP83126,92
18.Kasztelan WładysławSUNSET81108,10
19.Koszykowska KatarzynaAMSPORT JEDYNACZKI8098,89
20.Frydrychowicz MaciejSUNSET80516,00
21.Kolska AgnieszkaAMSPORT JEDYNACZKI78107,80
22.Cichy AdrianMM TIMBER WINDOWS7889,75
23.Lorek FilipDUBOIS74126,17
24.Bobiński KacperDUBOIS71125,92
25.Pabisiak KajaAMSPORT JEDYNACZKI7188,88
26.Czechowski ArkadiuszKMP70710,00
27.Kukiełczyński ŁukaszSUNSET67106,70
28.Fusiek TomaszKMP61134,69
29.Maliński SzymonKMP58124,83
30.Tuteja KacperDUBOIS50124,17
31.Szor BartoszDRUŻYNA A4859,60
32.Perz JanDUBOIS46315,33
33.Sitek BartoszDUBOIS45123,75
34.Królik WeronikaAMSPORT JEDYNACZKI4467,33
35.Rolla AndrzejMM TIMBER WINDOWS44123,67
36.Machnikowska MonikaAMSPORT JEDYNACZKI41410,25
37.Kniaź AndrzejDRUŻYNA A4175,86
38.Królik MonikaAMSPORT JEDYNACZKI3966,50
39.Polowczyk PatrykDRUŻYNA A38123,17
40.Fiszbak RobertMM TIMBER WINDOWS3183,88
41.Juraszczyk MagdalenaAMSPORT JEDYNACZKI3047,50
42.Mazurek JacekSUNSET2893,11
43.Kalinowski RafałDRUŻYNA A28132,15
44.Kwitek MichałSUNSET28112,55
45.Sarnowska MagdalenaAMSPORT JEDYNACZKI2646,50
46.Szwochertowski JakubDRUŻYNA A2354,60
47.Wiśniewski ŁukaszSUNSET23121,92
48.Helta JacekMM TIMBER WINDOWS21111,91
49.Gatz MartaAMSPORT JEDYNACZKI2163,50
50.Osiowy PiotrMM TIMBER WINDOWS2182,63
51.Karacan YasminAMSPORT JEDYNACZKI2092,22
52.Pacynko MagdalenaAMSPORT JEDYNACZKI1744,25
53.Sawicki DanielMM TIMBER WINDOWS16101,60
54.Podlewski ArturDRUŻYNA A1662,67
55.Staciwa LuizaAMSPORT JEDYNACZKI14114,00
56.Bastek MonikaAMSPORT JEDYNACZKI1125,50
57.Klasicki PrzemysławDUBOIS11111,00
58.Żylicz MaciejDRUŻYNA A1061,67
59.Lewandowski AdamMM TIMBER WINDOWS1081,25
60.Podgórski FilipDUBOIS890,89
61.Berć PolaAMSPORT JEDYNACZKI541,25
62.Guse KamilKMP431,33
63.Chochulska MirelaAMSPORT JEDYNACZKI414,00
64.Czubak JacekSUNSET331,00


Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Urzędu Miasta Koszalina.