KALK Dywizja II Statystyki indywidualne

TerminarzDrużynyStatystyki indywidualneZawodnicyTabelaPrzewinienia
Przeglądaj: Sezon: Kategoria: Przeciwko:

Evaluation = (punkty - (niecelne rzuty) + zbiórki + bloki + asysty + przechwyty - straty).
Przy opcji procent za 2, za 3, za 1 minimum 5 celnych rzutów.

Liderzy z kategorii Punkty z sezonu 42

ZawodnikZespółSumaMeczeŚrednia
1.Grzybowski PatrykCERSANIT4281823,78
2.Czerski PawełKB I PRZYJACIELE4141921,79
3.Abbas Zaied FASOLKI4101429,29
4.Matysiak DanielDECATHLON KOSZALIN4011625,06
5.Żybort KamilOUTSIDERS3351917,63
6.Kunysz KacperCERSANIT2841914,95
7.Wudarski Radosław100sio.pl2801716,47
8.Jankowski MateuszPS POŻARNA2781617,38
9.Guzek PatrykLKS BONIN2721617,00
10.Gliszczyński Jakub100sio.pl2661124,18
11.Sucholas AdrianDRUŻYNA A2551517,00
12.Skibicki JakubB-eLka.pl2531714,88
13.Stosio Krzysztof100sio.pl2521814,00
14.Dolik RafałBASKET TEPRO S.A.2521516,80
15.Kop AdrianLKS BONIN2381714,00
16.Adamczyk TomaszOUTSIDERS2301812,78
17.Parcheta WojciechCERSANIT2241218,67
18.Kustra Michał LKS BONIN2211812,28
19.Machnikowska MonikaATOMówki2191911,53
20.Zawadzki Maciej100sio.pl2161712,71
21.Cegliński RadosławCYGLERSTYL KMP2141613,38
22.Żymierski LechB-eLka.pl2121712,47
23.Dziurla WiktorHOTEL TRAWA SPORT2111316,23
24.Janus MarcinAIR-TRANSFER.PL2071414,79
25.Łapczuk JanuszCYGLERSTYL KMP2061217,17
26.Nowak AleksanderB-eLka.pl2051811,39
27.Katafiasz ArkadiuszAIR-TRANSFER.PL1941413,86
28.Kucal PiotrPS POŻARNA1881810,44
29.Staciwa LuizaATOMówki1861018,60
30.Pabisiak KajaATOMówki1841512,27
31.Laska BartoszDECATHLON KOSZALIN1811215,08
32.Tomaszewski MarekRADMOR TAXI1811810,06
33.Koszykowska KatarzynaATOMówki1741412,43
34.Teter BartoszKB I PRZYJACIELE172821,50
35.Dzięcielski ArturB-eLka.pl1711511,40
36.Tarkowski RomanB-eLka.pl169189,39
37.Juźków MichałFASOLKI168189,33
38.Kałużniacki MiłoszKB I PRZYJACIELE1681016,80
39.Zioła JakubKB I PRZYJACIELE1681412,00
40.Mielke Radosław100sio.pl165179,71
41.Mora MarcinBASKET TEPRO S.A.157169,81
42.Szor BartoszDRUŻYNA A1551114,09
43.Stopera MaciejPS POŻARNA1541114,00
44.Cieślak Radosław CERSANIT152188,44
45.Wojciechowski RadosławCERSANIT151178,88
46.Tyborowski JacekDRUŻYNA A1481014,80
47.Klimowska KatarzynaATOMówki1481212,33
48.Kołtowski MarekAIR-TRANSFER.PL146169,13
49.Wyszomirski MarekDRUŻYNA A145159,67
50.Binaś Marcin100sio.pl144178,47
51.Fusiek TomaszCYGLERSTYL KMP143159,53
52.Planutis WitoldPS POŻARNA1401211,67
53.Czechowski ArkadiuszCYGLERSTYL KMP1371112,45
54.Stokrocki WojciechOUTSIDERS136178,00
55.Thomas AndrzejDECATHLON KOSZALIN133719,00
56.Adamczyk MarekOUTSIDERS1311210,92
57.Dziennik Jakub B-eLka.pl1311210,92
58.Łapczuk MirosławCYGLERSTYL KMP1301111,82
59.Pikur MarcinRADMOR TAXI129168,06
60.Kasztelan WładysławHOTEL TRAWA SPORT1271012,70
61.Sarnowska MagdalenaATOMówki126149,00
62.Wawrzynkiewicz DamianPS POŻARNA1211210,08
63.Twardoń JacekPS POŻARNA119167,44
64.Czesnowski JacekLKS BONIN119139,15
65.Krzpiot WojciechHOTEL TRAWA SPORT113912,56
66.Czaplejewski MariuszFASOLKI111186,17
67.Maszoński DawidRADMOR TAXI111129,25
68.Wołodkowicz PrzemysławCYGLERSTYL KMP109912,11
69.Kolska AgnieszkaATOMówki109186,06
70.Krajewski RobertRADMOR TAXI109138,38
71.Cyberny RemigiuszFASOLKI106185,89
72.Polowczyk PatrykDRUŻYNA A106185,89
73.Domżałowicz WojciechBASKET TEPRO S.A.104147,43
74.Kostecki MariuszB-eLka.pl104813,00
75.Pogroszewski PiotrCYGLERSTYL KMP102128,50
76.Lelek RafałFASOLKI101147,21
77.Zaborowicz MaciejDECATHLON KOSZALIN101714,43
78.Rudnik JakubAIR-TRANSFER.PL97109,70
79.Paluch BartoszDRUŻYNA A94127,83
80.Pałubiak ŁukaszOUTSIDERS92910,22
81.Steckiewicz ArkadiuszCERSANIT91185,06
82.Leśniewski DanielDRUŻYNA A91910,11
83.Gruszczyński KamilRADMOR TAXI85165,31
84.Iciachowski Dawid DRUŻYNA A85810,63
85.Odrzywołek PawełLKS BONIN85117,73
86.Linde Jose ContrerasCERSANIT84117,64
87.Ulatowski DariuszLKS BONIN82155,47
88.Andrzejewski Paweł DRUŻYNA A81613,50
89.Leśny PawełRADMOR TAXI80165,00
90.Żamojć KrzysztofOUTSIDERS8098,89
91.Kramarz MaciejLKS BONIN77107,70
92.Bochnia TomaszDECATHLON KOSZALIN76164,75
93.Orzechowski AleksanderDRUŻYNA A73126,08
94.Barański Jarosław 100sio.pl68144,86
95.Górecki DawidKB I PRZYJACIELE68164,25
96.Podbilski PiotrBASKET TEPRO S.A.68144,86
97.Kotys KrystianDECATHLON KOSZALIN67135,15
98.Mikołajczyk PawełRADMOR TAXI66135,08
99.Magdziak RobertFASOLKI66164,13
100.Trepka PawełOUTSIDERS65154,33
101.Blonkowski KamilRADMOR TAXI65106,50
102.Kukiełczyński ŁukaszHOTEL TRAWA SPORT6479,14
103.Kniaź AndrzejDRUŻYNA A6488,00
104.Łuczak AdamPS POŻARNA61125,08
105.Binaś ArkadiuszPS POŻARNA58183,22
106.Korman GrzegorzAIR-TRANSFER.PL5596,11
107.Radliński LeopoldHOTEL TRAWA SPORT54124,50
108.Kamiński MarcinAIR-TRANSFER.PL49163,06
109.Kałużniacki RafałKB I PRZYJACIELE48104,80
110.Stefanów PiotrAIR-TRANSFER.PL4895,33
111.Traczewski WojciechRADMOR TAXI48124,00
112.Rybiński DariuszAIR-TRANSFER.PL4785,88
113.Wachowski MariuszBASKET TEPRO S.A.46114,18
114.Chadacz KrzysztofPS POŻARNA45182,50
115.Rybak PrzemysławLKS BONIN45133,46
116.Bereżyński WiktorCYGLERSTYL KMP4585,63
117.Szewczuk PatrykCYGLERSTYL KMP4485,50
118.Babczyński MateuszRADMOR TAXI44133,38
119.Walesiewicz JacekFASOLKI44133,38
120.Tomaszewski JacekDECATHLON KOSZALIN44133,38
121.Kwitek MichałHOTEL TRAWA SPORT43123,58
122.Leśniarek KrystianKB I PRZYJACIELE42182,33
123.Strycharczyk JacekBASKET TEPRO S.A.42162,63
124.Żeromski DawidKB I PRZYJACIELE41172,41
125.Czarnota KacperLKS BONIN41104,10
126.Miedzik MariuszDECATHLON KOSZALIN4075,71
127.Ignasiak PawełBASKET TEPRO S.A.40142,86
128.Rak PrzemysławRADMOR TAXI39192,05
129.Dobrowolska MartaATOMówki3849,50
130.Harmuszkiewicz AdamFASOLKI35181,94
131.Cichy AdrianOUTSIDERS3548,75
132.Kudosz SzymonCERSANIT34132,62
133.Kukieła TomaszAIR-TRANSFER.PL3474,86
134.Janaczyk MarcinHOTEL TRAWA SPORT3484,25
135.Kalinowski RafałDRUŻYNA A34142,43
136.Leszczuk AdrianKB I PRZYJACIELE34113,09
137.Razik KingaATOMówki30122,50
138.Ciołek ArturKB I PRZYJACIELE29191,53
139.Królik MonikaATOMówki2773,86
140.Iwanisik PawełPS POŻARNA27127,00
141.Regulski KrzysztofAIR-TRANSFER.PL25141,79
142.Kozłowski MarcinAIR-TRANSFER.PL2446,00
143.Jarosz TomaszOUTSIDERS2464,00
144.Berezowski Robert100sio.pl22151,47
145.Sobieraj TadeuszLKS BONIN20131,54
146.Lewandowski AdamB-eLka.pl18121,50
147.Zając MateuszDECATHLON KOSZALIN18118,00
148.Żamojć KamilOUTSIDERS1744,25
149.Wojciechowski CezaryCERSANIT17161,06
150.Pajączkowski EmilBASKET TEPRO S.A.17141,21
151.Sieklucki JakubDECATHLON KOSZALIN1753,40
152.Wiśniewski ŁukaszHOTEL TRAWA SPORT1691,78
153.Sawicki DanielB-eLka.pl15101,50
154.Fiszbak RobertB-eLka.pl14111,27
155.Gwóźdź PiotrBASKET TEPRO S.A.1472,00
156.Kullass JerzyFASOLKI1452,80
157.Radliński AlanHOTEL TRAWA SPORT12112,00
158.Malicki ZbigniewAIR-TRANSFER.PL12130,92
159.Biegański Robert100sio.pl1191,22
160.Konopacki KazimierzPS POŻARNA1161,83
161.Patan WitoldAIR-TRANSFER.PL1061,67
162.Kononowicz KarolBASKET TEPRO S.A.9100,90
163.Jarosz TomaszKB I PRZYJACIELE981,13
164.Bastek MonikaATOMówki933,00
165.Bilski KrzysztofBASKET TEPRO S.A.991,00
166.Hryniewicz MateuszKB I PRZYJACIELE842,00
167.Wąsowski MateuszKB I PRZYJACIELE832,67
168.Burczak JarosławFASOLKI851,60
169.Kopistecki KrzysztofOUTSIDERS7100,70
170.Szymański TomaszHOTEL TRAWA SPORT732,33
171.Korol Krzysztof AIR-TRANSFER.PL7160,44
172.Kulig Robert HOTEL TRAWA SPORT616,00
173.Kulik RobertHOTEL TRAWA SPORT623,00
174.Pyda Paweł PS POŻARNA680,75
175.Jeziorny MateuszDECATHLON KOSZALIN541,25
176.Żaczek MichałCYGLERSTYL KMP522,50
177.Rolla AndrzejB-eLka.pl560,83
178.Ulatowski KamilLKS BONIN350,60
179.Trepka JakubKB I PRZYJACIELE340,75
180.Kramarz Marek LKS BONIN390,33
181.Krasiński WitoldHOTEL TRAWA SPORT212,00
182.Pozorska KatarzynaATOMówki212,00
183.Szczerba GniewomirBASKET TEPRO S.A.2130,15
184.Janiak Piotr100sio.pl250,40


Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Urzędu Miasta Koszalina.