KALK Dywizja II Statystyki indywidualne

TerminarzDrużynyStatystyki indywidualneZawodnicyTabelaPrzewinienia
Przeglądaj: Sezon: Kategoria: Przeciwko:

Evaluation = (punkty - (niecelne rzuty) + zbiórki + bloki + asysty + przechwyty - straty).
Przy opcji procent za 2, za 3, za 1 minimum 5 celnych rzutów.

Liderzy z kategorii Punkty z sezonu 42

ZawodnikZespółSumaMeczeŚrednia
1. BASKET TEPRO S.A.9221426,49
2.Grzybowski PatrykCERSANIT4922024,60
3.Matysiak Daniel4491824,94
4.Czerski PawełKONTRABANDA I PRZYJACIELE4452121,19
5.Abbas Zaied FASOLKI4361529,07
6.Żybort KamilOUTSIDERS3732117,76
7. CERSANIT3282115,62
8.Jankowski MateuszPS POŻARNA3151817,50
9.Wudarski Radosław100sio.pl3111916,37
10.Adamczyk TomaszOUTSIDERS3032015,15
11.Skibicki JakubB-eLka.pl2841914,95
12.Guzek PatrykLKS BONIN2841716,71
13.Cegliński RadosławCYGLERSTYL KMP2821815,67
14.Sucholas AdrianDRUŻYNA A2811716,53
15.Stosio Krzysztof100sio.pl2731914,37
16.Gliszczyński Jakub100sio.pl2661124,18
17.Kop AdrianLKS BONIN2561814,22
18.Machnikowska MonikaATOMówki2412111,48
19.Janus MarcinAIR-TRANSFER.PL2391515,93
20.Kustra Michał LKS BONIN2381912,53
21.Nowak AleksanderB-eLka.pl2362011,80
22.Żymierski LechB-eLka.pl2331912,26
23.Zawadzki Maciej100sio.pl2261812,56
24.Katafiasz ArkadiuszAIR-TRANSFER.PL2241614,00
25.Parcheta WojciechCERSANIT2241218,67
26.Teter BartoszKONTRABANDA I PRZYJACIELE2211022,10
27.Tomaszewski Marek2152010,75
28.Koszykowska KatarzynaATOMówki2151613,44
29.Łapczuk JanuszCYGLERSTYL KMP2131316,38
30.Dziurla Wiktor2111316,23
31.Laska Bartosz2091414,93
32.Kucal PiotrPS POŻARNA2072010,35
33.Pabisiak KajaATOMówki1951612,19
34.Dzięcielski ArturB-eLka.pl1931612,06
35.Kałużniacki MiłoszKONTRABANDA I PRZYJACIELE1921117,45
36.Czechowski ArkadiuszCYGLERSTYL KMP1891314,54
37.Juźków MichałFASOLKI187209,35
38.Staciwa LuizaATOMówki1861018,60
39.Zioła JakubKONTRABANDA I PRZYJACIELE1801611,25
40.Szor BartoszDRUŻYNA A1771313,62
41.Mielke Radosław100sio.pl177189,83
42.Tarkowski RomanB-eLka.pl173199,11
43.Klimowska KatarzynaATOMówki1701313,08
44.Wojciechowski RadosławCERSANIT169198,89
45.Planutis WitoldPS POŻARNA1611411,50
46.Adamczyk MarekOUTSIDERS1601411,43
47.Tyborowski JacekDRUŻYNA A1581114,36
48.Wyszomirski MarekDRUŻYNA A158179,29
49.Cieślak Radosław CERSANIT158198,32
50.Stokrocki WojciechOUTSIDERS155198,16
51.Fusiek TomaszCYGLERSTYL KMP154169,63
52.Stopera MaciejPS POŻARNA1541114,00
53.Kołtowski MarekAIR-TRANSFER.PL152188,44
54.Binaś Marcin100sio.pl150188,33
55.Pikur Marcin143178,41
56.Dziennik Jakub B-eLka.pl1391310,69
57.Kolska AgnieszkaATOMówki138206,90
58.Thomas Andrzej133719,00
59.Łapczuk MirosławCYGLERSTYL KMP1301111,82
60.Sarnowska MagdalenaATOMówki130158,67
61.Kasztelan Władysław1271012,70
62.Czaplejewski MariuszFASOLKI126206,30
63.Rudnik JakubAIR-TRANSFER.PL1251210,42
64.Cyberny RemigiuszFASOLKI124206,20
65. PS POŻARNA124139,54
66.Maszoński Dawid122139,38
67.Krajewski Robert122158,13
68.Twardoń JacekPS POŻARNA120186,67
69.Czesnowski JacekLKS BONIN119139,15
70.Kostecki MariuszB-eLka.pl118913,11
71.Wołodkowicz PrzemysławCYGLERSTYL KMP1181011,80
72.Krzpiot Wojciech113912,56
73.Lelek RafałFASOLKI112167,00
74.Polowczyk PatrykDRUŻYNA A110205,50
75.Leśniewski DanielDRUŻYNA A109119,91
76.Pogroszewski PiotrCYGLERSTYL KMP102128,50
77.Zaborowicz Maciej101714,43
78.Paluch BartoszDRUŻYNA A100147,14
79.Steckiewicz ArkadiuszCERSANIT98204,90
80.Odrzywołek PawełLKS BONIN97128,08
81.Podbilski PiotrBASKET TEPRO S.A.93185,17
82.Linde Jose ContrerasCERSANIT92127,67
83.Pałubiak ŁukaszOUTSIDERS92910,22
84.Gruszczyński Kamil92175,41
85.Trepka PawełOUTSIDERS92175,41
86.Żamojć KrzysztofOUTSIDERS90109,00
87.Orzechowski AleksanderDRUŻYNA A89146,36
88.Kramarz MaciejLKS BONIN88118,00
89.Dobrowolska MartaATOMówki87614,50
90.Iciachowski Dawid DRUŻYNA A85810,63
91.Ulatowski DariuszLKS BONIN82155,47
92.Andrzejewski Paweł DRUŻYNA A81613,50
93.Bochnia Tomasz80174,71
94.Kniaź AndrzejDRUŻYNA A80108,00
95.Łuczak AdamPS POŻARNA75145,36
96.Kotys Krystian73154,87
97.Blonkowski Kamil73116,64
98.Mikołajczyk Paweł72145,14
99.Górecki DawidKONTRABANDA I PRZYJACIELE71183,94
100.Magdziak RobertFASOLKI69174,06
101.Barański Jarosław 100sio.pl68144,86
102.Kukiełczyński Łukasz6479,14
103.Szewczuk PatrykCYGLERSTYL KMP62106,20
104.Bereżyński WiktorCYGLERSTYL KMP5996,56
105.Kamiński MarcinAIR-TRANSFER.PL59183,28
106.Binaś ArkadiuszPS POŻARNA58183,22
107.Wachowski MariuszBASKET TEPRO S.A.58134,46
108.Kałużniacki RafałKONTRABANDA I PRZYJACIELE57124,75
109.Korman GrzegorzAIR-TRANSFER.PL5596,11
110.Radliński Leopold54124,50
111.Chadacz KrzysztofPS POŻARNA53202,65
112.Rak Przemysław51212,43
113.Rybak PrzemysławLKS BONIN50143,57
114.Walesiewicz JacekFASOLKI49143,50
115.Stefanów PiotrAIR-TRANSFER.PL4895,33
116.Traczewski Wojciech48124,00
117.Rybiński DariuszAIR-TRANSFER.PL4785,88
118.Babczyński Mateusz45143,21
119.Leśniarek KrystianKONTRABANDA I PRZYJACIELE45202,25
120.Tomaszewski Jacek44152,93
121.Kwitek Michał43123,58
122.Żeromski DawidKONTRABANDA I PRZYJACIELE43192,26
123.Czarnota KacperLKS BONIN41104,10
124.Harmuszkiewicz AdamFASOLKI40202,00
125.Kudosz SzymonCERSANIT40152,67
126.Miedzik Mariusz4075,71
127.Kukieła TomaszAIR-TRANSFER.PL3894,22
128.Zając Mateusz38312,67
129.Cichy AdrianOUTSIDERS3548,75
130.Kalinowski RafałDRUŻYNA A34142,43
131.Leszczuk AdrianKONTRABANDA I PRZYJACIELE34113,09
132.Janaczyk Marcin3484,25
133.Razik KingaATOMówki30122,50
134.Ciołek ArturKONTRABANDA I PRZYJACIELE29201,45
135.Regulski KrzysztofAIR-TRANSFER.PL29161,81
136.Królik MonikaATOMówki2773,86
137.Iwanisik PawełPS POŻARNA27127,00
138.Pajączkowski EmilBASKET TEPRO S.A.26171,53
139.Lewandowski AdamB-eLka.pl24131,85
140.Sieklucki Jakub2473,43
141.Jarosz TomaszOUTSIDERS2464,00
142.Kozłowski MarcinAIR-TRANSFER.PL2446,00
143.Berezowski Robert100sio.pl22161,38
144.Sobieraj TadeuszLKS BONIN20131,54
145.Żamojć KamilOUTSIDERS1744,25
146.Sawicki DanielB-eLka.pl17121,42
147.Wiśniewski Łukasz1691,78
148.Kullass JerzyFASOLKI1452,80
149.Fiszbak RobertB-eLka.pl14111,27
150.Gwóźdź PiotrBASKET TEPRO S.A.1481,75
151.Radliński Alan12112,00
152.Malicki ZbigniewAIR-TRANSFER.PL12130,92
153.Konopacki KazimierzPS POŻARNA1161,83
154.Biegański Robert100sio.pl1191,22
155.Korol Krzysztof AIR-TRANSFER.PL11180,61
156.Patan WitoldAIR-TRANSFER.PL1081,25
157.Jarosz TomaszKONTRABANDA I PRZYJACIELE981,13
158.Bastek MonikaATOMówki933,00
159.Kononowicz KarolBASKET TEPRO S.A.9100,90
160.Bilski KrzysztofBASKET TEPRO S.A.991,00
161.Wąsowski MateuszKONTRABANDA I PRZYJACIELE832,67
162.Burczak JarosławFASOLKI851,60
163.Hryniewicz MateuszKONTRABANDA I PRZYJACIELE842,00
164.Kopistecki KrzysztofOUTSIDERS7100,70
165.Szymański Tomasz732,33
166.Pyda Paweł PS POŻARNA6100,60
167.Kulig Robert 616,00
168.Kulik Robert623,00
169.Janiak Piotr100sio.pl661,00
170.Jeziorny Mateusz541,25
171.Żaczek MichałCYGLERSTYL KMP522,50
172.Rolla AndrzejB-eLka.pl560,83
173.Ulatowski KamilLKS BONIN350,60
174.Trepka JakubKONTRABANDA I PRZYJACIELE340,75
175.Kramarz Marek LKS BONIN390,33
176.Pozorska KatarzynaATOMówki212,00
177.Krasiński Witold212,00


Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Urzędu Miasta Koszalina.