KALK Dywizja I Statystyki indywidualne

TerminarzDrużynyStatystyki indywidualneZawodnicyTabelaPrzewinienia
Przeglądaj: Sezon: Kategoria: Przeciwko:

Evaluation = (punkty - (niecelne rzuty) + zbiórki + bloki + asysty + przechwyty - straty).
Przy opcji procent za 2, za 3, za 1 minimum 5 celnych rzutów.

Liderzy z kategorii Punkty z sezonu 42

ZawodnikZespółSumaMeczeŚrednia
1.Janota ŁukaszPOMERANIA KOSZALIN4181527,87
2.Sobczak PawełTARTAK SEKWOJA3591523,93
3.Naczlenis ErykAZS FANS WETERANS3571229,75
4.Budzyński BartoszCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA3331325,62
5.Labuda DariuszTARTAK SEKWOJA3211521,40
6.Jasiński - K PawełTEAM KOSZALIN2831420,21
7.Niziołek AdamI LO DUBOIS2741124,91
8.Żak ŁukaszDOMAR TATÓW2621517,47
9.Maćkowiak RobertPANTERY2521516,80
10.Trumiński PawełGRUBIK TEAM2521516,80
11.Słomski TomaszGRUBIK TEAM2511615,69
12.Janiszek IgorALFA TRANS2501615,63
13.Newton RayPANTERY2381515,87
14.Bobiński KacperI LO DUBOIS2351614,69
15.Kutowicz PawełBAYWATCH2351515,67
16.Jackiewicz DominikBIAŁOGARD2281614,25
17.Cyrklewicz KarolGRUBIK TEAM2241218,67
18.Bocian PawełWIND SERVICE2231613,94
19.Pazdecki MaciejI LO DUBOIS2211613,81
20.Grabias JarosławIRON WARES2151613,44
21.Strach MichałALFA TRANS2131415,21
22.Szubstarski SławomirProEnvi2051612,81
23.Grabski RadosławLIDER KOSZALIN GMK1981414,14
24.Dudek MichałLIDER KOSZALIN GMK1981019,80
25.Brzeski TomaszCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA1891611,81
26.Knet SzymonIRON WARES1871611,69
27.Włodarczyk JakubPANTERY1841611,50
28.Mendrygał MateuszProEnvi1751610,94
29.Pietrzak KarolBIAŁOGARD1711511,40
30.Waluk MichałWIND SERVICE1701511,33
31.Czajkowski MirosławBIAŁOGARD1691511,27
32.Skuza TomaszIRON WARES1631610,19
33.Baryła PawełIRON WARES1601312,31
34.Myśliński MateuszDOMAR TATÓW1551411,07
35.Rywak KrzysztofPOMERANIA KOSZALIN1541411,00
36.Czeczotka IgorI LO DUBOIS1531015,30
37.Hampel MaciejPOMERANIA KOSZALIN1531212,75
38.Szobot PiotrWIND SERVICE152169,50
39.Stelmaszyk PiotrTEAM KOSZALIN1521212,67
40.Trzebiński MichałDOMAR TATÓW1471311,31
41.Kościński PiotrTARTAK SEKWOJA1471311,31
42.Schabek DariuszPOMERANIA KOSZALIN1461410,43
43.Deka KarolProEnvi1461410,43
44.Grześkowiak MarcinBAYWATCH143159,53
45.Grontkowski RobertALFA TRANS141168,81
46.Biełunos KrzysztofBAYWATCH1361013,60
47.Kaszuba ŁukaszLIDER KOSZALIN GMK136149,71
48.Bazyliński MieszkoProEnvi136159,07
49.Wasilewski PiotrTEAM KOSZALIN1351211,25
50.Wlaziński PiotrCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA133168,31
51.Joskowski DamianDOMAR TATÓW132149,43
52.Ożygar MaciejBIAŁOGARD1311310,08
53.Cyrklewicz WojciechGRUBIK TEAM129158,60
54.Perz JanI LO DUBOIS129139,92
55.Mleczko RolandTEAM KOSZALIN128139,85
56.Ciesielski ŁukaszDOMAR TATÓW1281111,64
57.Szul ŁukaszWIND SERVICE1261012,60
58.Berliński ŁukaszWIND SERVICE122148,71
59.Nagórski JakubTARTAK SEKWOJA1211210,08
60.Pawełoszek ŁukaszPANTERY120167,50
61.Urbanowski ŁukaszBAYWATCH117814,63
62.Staszkiewicz TomaszProEnvi117157,80
63.Leszczyński FilipTARTAK SEKWOJA116814,50
64.Siarkowski DariuszBIAŁOGARD115716,43
65.Kasprzak LucjanAZS FANS WETERANS1131110,27
66.Wojtyniak DamianALFA TRANS113138,69
67.Sobolewski DamianALFA TRANS108147,71
68.Wrona MaciejDOMAR TATÓW108912,00
69.Olechnicki PiotrBIAŁOGARD106157,07
70.Cwojdziński ArturCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA100166,25
71.Banach WojciechIRON WARES99812,38
72.Witkowski RobertLIDER KOSZALIN GMK98147,00
73.Wojciechowski AdamWIND SERVICE97137,46
74.Gierłowski MichałAZS FANS WETERANS97109,70
75.Łastowski PawełGRUBIK TEAM96137,38
76.Gierowski TomaszBAYWATCH96118,73
77.Szałek AdamLIDER KOSZALIN GMK95519,00
78.Szafrański MarcinCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA94811,75
79.Dołasiński BogumiłPOMERANIA KOSZALIN93127,75
80.Borowski MaciejCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA93910,33
81.Kiedrowski JacekPANTERY91156,07
82.Jędrzejczak SebastianWIND SERVICE90165,63
83.Skuza AlanIRON WARES89118,09
84.Płaczek StefanPANTERY88127,33
85.Szafulski KrystianTEAM KOSZALIN83516,60
86.Pysz OlafLIDER KOSZALIN GMK83155,53
87.Fir ŁukaszTEAM KOSZALIN82810,25
88.Olearczyk DawidTEAM KOSZALIN7898,67
89.Lew SławomirTEAM KOSZALIN7889,75
90.Jaśkiewicz KacperAZS FANS WETERANS76515,20
91.Sokołowski GrzegorzBAYWATCH76155,07
92.Domaszewicz BartoszALFA TRANS74514,80
93.Podwałka MariuszPOMERANIA KOSZALIN73135,62
94.Felsztigier MarcinIRON WARES70145,00
95.Gubernat MaciejPANTERY70323,33
96.Derliński AdamLIDER KOSZALIN GMK68135,23
97.Kłósko PawełPOMERANIA KOSZALIN6888,50
98.Borowski ErykAZS FANS WETERANS64416,00
99.Andrzejak AdamTEAM KOSZALIN62163,88
100.Bernacki DamianAZS FANS WETERANS6178,71
101.Klemens KrystianTARTAK SEKWOJA59124,92
102.Kozłowski MaciejBIAŁOGARD59115,36
103.Szamrej PawełAZS FANS WETERANS58511,60
104.Brzeski Rafał CHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA5577,86
105.Brajczewski MarekGRUBIK TEAM54124,50
106.Jełkaszew PawełWIND SERVICE5486,75
107.Kozioł KrystianCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA53124,42
108.Huruk SebastianBAYWATCH51412,75
109.Zydel DamianAZS FANS WETERANS51105,10
110.Dolata PawełPOMERANIA KOSZALIN4895,33
111.Sławiński IgnacyAZS FANS WETERANS46114,18
112.Jasiński PawełTARTAK SEKWOJA4676,57
113.Gospodarczyk AdamIRON WARES44162,75
114.Tataryn RobertBAYWATCH4294,67
115.Derkacz AndrzejCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA4094,44
116.Tuteja KacperI LO DUBOIS38142,71
117.Poźniak DariuszPANTERY3766,17
118.Kozioł MariuszTEAM KOSZALIN37152,47
119.Kulesza EmilALFA TRANS37152,47
120.Liput AdamALFA TRANS3694,00
121.Sakała ErykI LO DUBOIS36123,00
122.Kuśmierczyk RafałBIAŁOGARD36123,00
123.Gierłowski IgorIRON WARES34311,33
124.Zieliński MariuszAZS FANS WETERANS3265,33
125.Kuklinowski AdrianLIDER KOSZALIN GMK3265,33
126.Kubiszewski KamilAZS FANS WETERANS32112,91
127.Szarmatowicz ŁukaszCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA28112,55
128.Myśliński ŁukaszBAYWATCH2454,80
129.Deka Michał ProEnvi23102,30
130.Larwiński Piotr DOMAR TATÓW23112,09
131.Florek PawełCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA22102,20
132.Bielski ŁukaszDOMAR TATÓW21111,91
133.Krzos MariuszPOMERANIA KOSZALIN20111,82
134.Sobański AleksanderI LO DUBOIS20131,54
135.Pryjomski RadomirProEnvi19111,73
136.Iwaszko TomaszBIAŁOGARD18111,64
137.Szuryn ŁukaszALFA TRANS1882,25
138.Lipiński RobertALFA TRANS1853,60
139.Grzęda MarekPOMERANIA KOSZALIN1762,83
140.Sitek BartoszI LO DUBOIS17141,21
141.Holc IreneuszLIDER KOSZALIN GMK17121,42
142.Kwiatkowski MaciejCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA1653,20
143.Michałowicz CzesławTEAM KOSZALIN1581,88
144.Tablewski MaciejTARTAK SEKWOJA15151,00
145.Król JarosławLIDER KOSZALIN GMK1591,67
146.Krzemiński MiłoszProEnvi1452,80
147.Ślunowski NikodemDOMAR TATÓW1462,33
148.Idziorek PawełDOMAR TATÓW1391,44
149.Sulicki PawełDOMAR TATÓW12101,20
150.Kowalski PawełTARTAK SEKWOJA1262,00
151.Różycki KrzysztofIRON WARES11130,85
152.Zduński MaciejCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA1081,25
153.Wróblewski ŁukaszGRUBIK TEAM1042,50
154.Ślusarczyk RomanTEAM KOSZALIN1033,33
155.Kołodziejski PrzemysławGRUBIK TEAM10110,00
156.Jedliński AdamI LO DUBOIS981,13
157.Abbas ZaiedWIND SERVICE919,00
158.Sokołowski PatrycjuszProEnvi9150,60
159.Pawlak HubertGRUBIK TEAM741,75
160.Literski PiotrBAYWATCH7120,58
161.Leśny PawełTEAM KOSZALIN623,00
162.Gula BartłomiejLIDER KOSZALIN GMK422,00
163.Krzos MariuszTEAM KOSZALIN431,33
164.Kaleta JakubTARTAK SEKWOJA340,75
165.Kaszkiewicz RobertAZS FANS WETERANS350,60
166.Staszewski WinicjuszLIDER KOSZALIN GMK321,50
167.Świętochowski Piotr PANTERY212,00


Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Urzędu Miasta Koszalina.