KALK Dywizja I Statystyki indywidualne

TerminarzDrużynyStatystyki indywidualneZawodnicyTabelaPrzewinienia
Przeglądaj: Sezon: Kategoria: Przeciwko:

Evaluation = (punkty - (niecelne rzuty) + zbiórki + bloki + asysty + przechwyty - straty).
Przy opcji procent za 2, za 3, za 1 minimum 5 celnych rzutów.

Liderzy z kategorii Punkty z sezonu 42

ZawodnikZespółSumaMeczeŚrednia
1.Janota ŁukaszPOMERANIA KOSZALIN5502126,19
2.Naczlenis ErykAZS FANS WETERANS4641629,00
3.Sobczak PawełTARTAK SEKWOJA4291823,83
4.Labuda DariuszTARTAK SEKWOJA4191922,05
5.Budzyński BartoszCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA3771623,56
6.Maćkowiak RobertPANTERY3622018,10
7.Słomski TomaszGRUBIK TEAM3282016,40
8.Pazdecki MaciejI LO DUBOIS3242016,20
9.Jasiński - K PawełTEAM KOSZALIN3201620,00
10.Janiszek IgorALFA TRANS3172115,10
11.Bobiński KacperI LO DUBOIS3072015,35
12.Żak ŁukaszDOMAR TATÓW3001816,67
13.Cyrklewicz KarolGRUBIK TEAM2981618,63
14.Trumiński PawełGRUBIK TEAM2931816,28
15.Kutowicz PawełBAYWATCH2791815,50
16.Grabias JarosławIRON WARES2762013,80
17.Niziołek AdamI LO DUBOIS2741124,91
18.Jackiewicz DominikBIAŁOGARD2701914,21
19.Dudek MichałLIDER KOSZALIN GMK2691222,42
20.Bocian PawełWIND SERVICE2681914,11
21.Strach MichałALFA TRANS2611913,74
22.Włodarczyk JakubPANTERY2572112,24
23.Grabski RadosławLIDER KOSZALIN GMK2521714,82
24.Newton RayPANTERY2501615,63
25.Rywak KrzysztofPOMERANIA KOSZALIN2462012,30
26.Szubstarski SławomirProEnvi2392011,95
27.Skuza TomaszIRON WARES2252011,25
28.Czeczotka IgorI LO DUBOIS2231415,93
29.Mendrygał MateuszProEnvi2202011,00
30.Schabek DariuszPOMERANIA KOSZALIN2172010,85
31.Brzeski TomaszCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA2131911,21
32.Pietrzak KarolBIAŁOGARD2131811,83
33.Knet SzymonIRON WARES2121811,78
34.Waluk MichałWIND SERVICE2111811,72
35.Czajkowski MirosławBIAŁOGARD2081910,95
36.Hampel MaciejPOMERANIA KOSZALIN1971513,13
37.Baryła PawełIRON WARES1961711,53
38.Stelmaszyk PiotrTEAM KOSZALIN1951413,93
39.Deka KarolProEnvi1931711,35
40.Trzebiński MichałDOMAR TATÓW1921711,29
41.Jaśkiewicz KacperAZS FANS WETERANS1921019,20
42.Biełunos KrzysztofBAYWATCH1891314,54
43.Pawełoszek ŁukaszPANTERY186218,86
44.Grześkowiak MarcinBAYWATCH1851810,28
45.Joskowski DamianDOMAR TATÓW1831810,17
46.Szul ŁukaszWIND SERVICE1821314,00
47.Siarkowski DariuszBIAŁOGARD1791017,90
48.Myśliński MateuszDOMAR TATÓW1781710,47
49.Bazyliński MieszkoProEnvi175199,21
50.Szałek AdamLIDER KOSZALIN GMK172821,50
51.Grontkowski RobertALFA TRANS172208,60
52.Szobot PiotrWIND SERVICE170189,44
53.Sobolewski DamianALFA TRANS168198,84
54.Cyrklewicz WojciechGRUBIK TEAM165198,68
55.Kaszuba ŁukaszLIDER KOSZALIN GMK163179,59
56.Kościński PiotrTARTAK SEKWOJA1611411,50
57.Ożygar MaciejBIAŁOGARD156169,75
58.Mleczko RolandTEAM KOSZALIN1531510,20
59.Wlaziński PiotrCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA152198,00
60.Nagórski JakubTARTAK SEKWOJA1521410,86
61.Urbanowski ŁukaszBAYWATCH1501015,00
62.Staszkiewicz TomaszProEnvi148188,22
63.Wojtyniak DamianALFA TRANS148169,25
64.Gierłowski MichałAZS FANS WETERANS1461410,43
65.Leszczyński FilipTARTAK SEKWOJA1451014,50
66.Gierowski TomaszBAYWATCH1431410,21
67.Wasilewski PiotrTEAM KOSZALIN1411310,85
68.Olechnicki PiotrBIAŁOGARD140187,78
69.Kasprzak LucjanAZS FANS WETERANS1401310,77
70.Perz JanI LO DUBOIS137149,79
71.Wojciechowski AdamWIND SERVICE135168,44
72.Dołasiński BogumiłPOMERANIA KOSZALIN135177,94
73.Szafrański MarcinCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA1301111,82
74.Ciesielski ŁukaszDOMAR TATÓW1301210,83
75.Płaczek StefanPANTERY127167,94
76.Berliński ŁukaszWIND SERVICE126158,40
77.Cwojdziński ArturCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA125196,58
78.Bernacki DamianAZS FANS WETERANS1241111,27
79.Łastowski PawełGRUBIK TEAM121167,56
80.Skuza AlanIRON WARES119157,93
81.Borowski MaciejCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA1191110,82
82.Kiedrowski JacekPANTERY113205,65
83.Witkowski RobertLIDER KOSZALIN GMK112176,59
84.Banach WojciechIRON WARES111912,33
85.Wrona MaciejDOMAR TATÓW108912,00
86.Podwałka MariuszPOMERANIA KOSZALIN107176,29
87.Fir ŁukaszTEAM KOSZALIN98109,80
88.Pysz OlafLIDER KOSZALIN GMK98185,44
89.Szamrej PawełAZS FANS WETERANS96118,73
90.Jędrzejczak SebastianWIND SERVICE93185,17
91.Borowski ErykAZS FANS WETERANS91615,17
92.Kulesza EmilALFA TRANS89204,45
93.Olearczyk DawidTEAM KOSZALIN87117,91
94.Sokołowski GrzegorzBAYWATCH83184,61
95.Szafulski KrystianTEAM KOSZALIN83516,60
96.Domaszewicz BartoszALFA TRANS82613,67
97.Felsztigier MarcinIRON WARES81174,76
98.Zydel DamianAZS FANS WETERANS79145,64
99.Kozłowski MaciejBIAŁOGARD79145,64
100.Lew SławomirTEAM KOSZALIN7889,75
101.Grzęda MarekPOMERANIA KOSZALIN75116,82
102.Derliński AdamLIDER KOSZALIN GMK74145,29
103.Klemens KrystianTARTAK SEKWOJA73154,87
104.Kłósko PawełPOMERANIA KOSZALIN73107,30
105.Brajczewski MarekGRUBIK TEAM73164,56
106.Gubernat MaciejPANTERY70323,33
107.Dolata PawełPOMERANIA KOSZALIN68135,23
108.Andrzejak AdamTEAM KOSZALIN64183,56
109.Kozioł KrystianCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA61154,07
110.Brzeski Rafał CHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA6196,78
111.Gospodarczyk AdamIRON WARES57202,85
112.Jełkaszew PawełWIND SERVICE5796,33
113.Sławiński IgnacyAZS FANS WETERANS52134,00
114.Huruk SebastianBAYWATCH51412,75
115.Jasiński PawełTARTAK SEKWOJA5086,25
116.Sakała ErykI LO DUBOIS46133,54
117.Tuteja KacperI LO DUBOIS45172,65
118.Tataryn RobertBAYWATCH45104,50
119.Kozioł MariuszTEAM KOSZALIN44172,59
120.Larwiński Piotr DOMAR TATÓW41152,73
121.Derkacz AndrzejCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA4094,44
122.Bielski ŁukaszDOMAR TATÓW40142,86
123.Idziorek PawełDOMAR TATÓW38123,17
124.Poźniak DariuszPANTERY3766,17
125.Liput AdamALFA TRANS3694,00
126.Kuśmierczyk RafałBIAŁOGARD36123,00
127.Kubiszewski KamilAZS FANS WETERANS36132,77
128.Gierłowski IgorIRON WARES34311,33
129.Zieliński MariuszAZS FANS WETERANS3474,86
130.Krzos MariuszPOMERANIA KOSZALIN34142,43
131.Deka Michał ProEnvi33142,36
132.Kuklinowski AdrianLIDER KOSZALIN GMK3265,33
133.Pryjomski RadomirProEnvi30152,00
134.Kwiatkowski MaciejCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA3074,29
135.Sobański AleksanderI LO DUBOIS28171,65
136.Szarmatowicz ŁukaszCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA28112,55
137.Kowalski PawełTARTAK SEKWOJA28102,80
138.Sitek BartoszI LO DUBOIS27181,50
139.Lipiński RobertALFA TRANS2673,71
140.Myśliński ŁukaszBAYWATCH2454,80
141.Florek PawełCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA24131,85
142.Tablewski MaciejTARTAK SEKWOJA22191,16
143.Sulicki PawełDOMAR TATÓW20141,43
144.Iwaszko TomaszBIAŁOGARD20131,54
145.Różycki KrzysztofIRON WARES19161,19
146.Krzemiński MiłoszProEnvi1992,11
147.Wróblewski ŁukaszGRUBIK TEAM1872,57
148.Szuryn ŁukaszALFA TRANS1882,25
149.Holc IreneuszLIDER KOSZALIN GMK17131,31
150.Michałowicz CzesławTEAM KOSZALIN1581,88
151.Król JarosławLIDER KOSZALIN GMK15111,36
152.Zduński MaciejCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA14111,27
153.Ślunowski NikodemDOMAR TATÓW1462,33
154.Jedliński AdamI LO DUBOIS11101,10
155.Kołodziejski PrzemysławGRUBIK TEAM10110,00
156.Ślusarczyk RomanTEAM KOSZALIN1033,33
157.Abbas ZaiedWIND SERVICE919,00
158.Sokołowski PatrycjuszProEnvi9150,60
159.Pawlak HubertGRUBIK TEAM741,75
160.Literski PiotrBAYWATCH7120,58
161.Leśny PawełTEAM KOSZALIN623,00
162.Kaleta JakubTARTAK SEKWOJA651,20
163.Kaszkiewicz RobertAZS FANS WETERANS560,83
164.Staszewski WinicjuszLIDER KOSZALIN GMK531,67
165.Gula BartłomiejLIDER KOSZALIN GMK422,00
166.Krzos MariuszTEAM KOSZALIN431,33
167.Świętochowski Piotr PANTERY212,00


Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Urzędu Miasta Koszalina.