KALK Dywizja I Statystyki indywidualne

TerminarzDrużynyStatystyki indywidualneZawodnicyTabelaPrzewinienia
Przeglądaj: Sezon: Kategoria: Przeciwko:

Evaluation = (punkty - (niecelne rzuty) + zbiórki + bloki + asysty + przechwyty - straty).
Przy opcji procent za 2, za 3, za 1 minimum 5 celnych rzutów.

Liderzy z kategorii Punkty z sezonu 42

ZawodnikZespółSumaMeczeŚrednia
1. POMERANIA KOSZALIN156214510,77
2.Janota ŁukaszPOMERANIA KOSZALIN5502126,19
3.Naczlenis ErykAZS FANS WETERANS4971729,24
4.Budzyński BartoszCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA4051723,82
5.Maćkowiak RobertPANTERY3622018,10
6.Jasiński - K PawełTEAM KOSZALIN3451819,17
7.Żak ŁukaszDOMAR TATÓW3452017,25
8.Pazdecki MaciejI LO DUBOIS3452116,43
9.Słomski TomaszGRUBIK TEAM3282016,40
10.Dudek MichałLIDER KOSZALIN GMK3241423,14
11.Bobiński KacperI LO DUBOIS3242115,43
12.Janiszek IgorALFA TRANS3172115,10
13.Cyrklewicz KarolGRUBIK TEAM2981618,63
14.Trumiński PawełGRUBIK TEAM2931816,28
15.Grabias JarosławIRON WARES2842113,52
16.Grabski RadosławLIDER KOSZALIN GMK2831914,89
17.Kutowicz Paweł2791815,50
18.Niziołek AdamI LO DUBOIS2741124,91
19.Jackiewicz Dominik2701914,21
20.Bocian PawełWIND SERVICE2681914,11
21.Strach MichałALFA TRANS2611913,74
22.Włodarczyk JakubPANTERY2572112,24
23.Newton RayPANTERY2501615,63
24.Rywak KrzysztofPOMERANIA KOSZALIN2462012,30
25.Schabek DariuszPOMERANIA KOSZALIN2452111,67
26.Szubstarski Sławomir2432111,57
27.Czeczotka IgorI LO DUBOIS2411516,07
28.Skuza TomaszIRON WARES2342111,14
29.Brzeski TomaszCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA2322111,05
30.Mendrygał Mateusz2242110,67
31.Knet SzymonIRON WARES2211911,63
32.Jaśkiewicz KacperAZS FANS WETERANS2151119,55
33.Pietrzak Karol2131811,83
34.Szałek AdamLIDER KOSZALIN GMK2121021,20
35.Deka Karol2111811,72
36.Waluk MichałWIND SERVICE2111811,72
37.Trzebiński MichałDOMAR TATÓW2091811,61
38.Joskowski DamianDOMAR TATÓW2082010,40
39.Czajkowski Mirosław2081910,95
40.Baryła PawełIRON WARES2011811,17
41.Hampel MaciejPOMERANIA KOSZALIN1971513,13
42.Biełunos Krzysztof1891314,54
43.Mleczko RolandTEAM KOSZALIN1861710,94
44.Pawełoszek ŁukaszPANTERY186218,86
45.Grześkowiak Marcin1851810,28
46.Myśliński MateuszDOMAR TATÓW1821810,11
47.Szul ŁukaszWIND SERVICE1821314,00
48.Siarkowski Dariusz1791017,90
49.Bazyliński Mieszko175199,21
50.Wlaziński PiotrCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA173218,24
51.Grontkowski RobertALFA TRANS172208,60
52.Kaszuba ŁukaszLIDER KOSZALIN GMK171199,00
53.Szobot PiotrWIND SERVICE170189,44
54.Sobolewski DamianALFA TRANS168198,84
55.Nagórski JakubTARTAK SEKWOJA1661511,07
56.Cyrklewicz WojciechGRUBIK TEAM165198,68
57.Leszczyński FilipTARTAK SEKWOJA1611114,64
58.Ciesielski ŁukaszDOMAR TATÓW1601411,43
59.Ożygar Maciej156169,75
60.Gierłowski MichałAZS FANS WETERANS1521510,13
61.Kasprzak LucjanAZS FANS WETERANS1521410,86
62.Staszkiewicz Tomasz151197,95
63.Urbanowski Łukasz1501015,00
64.Borowski MaciejCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA1491311,46
65.Wojtyniak DamianALFA TRANS148169,25
66.Gierowski Tomasz1431410,21
67.Wasilewski PiotrTEAM KOSZALIN1411310,85
68.Dołasiński BogumiłPOMERANIA KOSZALIN141187,83
69.Olechnicki Piotr140187,78
70.Perz JanI LO DUBOIS137149,79
71.Bernacki DamianAZS FANS WETERANS1371211,42
72.Wojciechowski AdamWIND SERVICE135168,44
73.Szafrański MarcinCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA1301111,82
74.Cwojdziński ArturCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA129206,45
75.Skuza AlanIRON WARES129168,06
76.Banach WojciechIRON WARES1281012,80
77.Płaczek StefanPANTERY127167,94
78.Berliński ŁukaszWIND SERVICE126158,40
79.Fir ŁukaszTEAM KOSZALIN1211210,08
80.Łastowski PawełGRUBIK TEAM121167,56
81.Witkowski RobertLIDER KOSZALIN GMK116196,11
82.Kiedrowski JacekPANTERY113205,65
83.Wrona MaciejDOMAR TATÓW108912,00
84.Szamrej PawełAZS FANS WETERANS102128,50
85.Pysz OlafLIDER KOSZALIN GMK98204,90
86.Kłósko PawełPOMERANIA KOSZALIN93118,45
87.Jędrzejczak SebastianWIND SERVICE93185,17
88.Borowski ErykAZS FANS WETERANS91615,17
89.Olearczyk DawidTEAM KOSZALIN91137,00
90.Grzęda MarekPOMERANIA KOSZALIN90127,50
91.Kulesza EmilALFA TRANS89204,45
92.Felsztigier MarcinIRON WARES85184,72
93.Sokołowski Grzegorz83184,61
94.Szafulski KrystianTEAM KOSZALIN83516,60
95.Domaszewicz BartoszALFA TRANS82613,67
96.Lew SławomirTEAM KOSZALIN8199,00
97.Kozłowski Marcel79145,64
98.Zydel DamianAZS FANS WETERANS79155,27
99.Derliński AdamLIDER KOSZALIN GMK77155,13
100.Brzeski Rafał CHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA75116,82
101.Brajczewski MarekGRUBIK TEAM73164,56
102.Gubernat MaciejPANTERY70323,33
103.Dolata PawełPOMERANIA KOSZALIN68135,23
104.Kozioł KrystianCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA68164,25
105.Gospodarczyk AdamIRON WARES57212,71
106.Jełkaszew PawełWIND SERVICE5796,33
107. CHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA5596,11
108.Idziorek PawełDOMAR TATÓW54143,86
109.Sławiński IgnacyAZS FANS WETERANS52134,00
110.Huruk Sebastian51412,75
111.Sakała ErykI LO DUBOIS51143,64
112.Bielski ŁukaszDOMAR TATÓW50163,13
113.Jasiński PawełTARTAK SEKWOJA5086,25
114.Tuteja KacperI LO DUBOIS45172,65
115.Tataryn Robert45104,50
116.Larwiński Piotr DOMAR TATÓW43172,53
117.Pryjomski Radomir42162,63
118.Krzos MariuszPOMERANIA KOSZALIN40152,67
119.Derkacz AndrzejCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA4094,44
120.Deka Michał 37152,47
121.Poźniak DariuszPANTERY3766,17
122.Liput AdamALFA TRANS3694,00
123.Kuśmierczyk Rafał36123,00
124.Kubiszewski KamilAZS FANS WETERANS36132,77
125.Gierłowski IgorIRON WARES34311,33
126.Zieliński MariuszAZS FANS WETERANS3474,86
127.Kuklinowski AdrianLIDER KOSZALIN GMK3274,57
128.Sobański AleksanderI LO DUBOIS30181,67
129.Sitek BartoszI LO DUBOIS29191,53
130.Kowalski PawełTARTAK SEKWOJA28102,80
131.Szarmatowicz ŁukaszCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA28112,55
132.Lipiński RobertALFA TRANS2673,71
133.Myśliński Łukasz2454,80
134.Florek PawełCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA24131,85
135.Sulicki PawełDOMAR TATÓW23161,44
136.Tablewski MaciejTARTAK SEKWOJA22201,10
137.Krzemiński Miłosz22102,20
138.Różycki KrzysztofIRON WARES21171,24
139.Iwaszko Tomasz20131,54
140.Wróblewski ŁukaszGRUBIK TEAM1872,57
141.Szuryn ŁukaszALFA TRANS1882,25
142.Holc IreneuszLIDER KOSZALIN GMK17131,31
143.Michałowicz CzesławTEAM KOSZALIN17101,70
144.Król JarosławLIDER KOSZALIN GMK15121,25
145.Zduński MaciejCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA14131,08
146.Jedliński AdamI LO DUBOIS14111,27
147.Ślunowski NikodemDOMAR TATÓW1462,33
148.Ślusarczyk RomanTEAM KOSZALIN1033,33
149.Kołodziejski PrzemysławGRUBIK TEAM10110,00
150.Kaleta JakubTARTAK SEKWOJA961,50
151.Abbas ZaiedWIND SERVICE919,00
152.Sokołowski Patrycjusz9150,60
153.Literski Piotr7120,58
154.Pawlak HubertGRUBIK TEAM741,75
155.Kaszkiewicz RobertAZS FANS WETERANS560,83
156.Staszewski WinicjuszLIDER KOSZALIN GMK531,67
157.Gula BartłomiejLIDER KOSZALIN GMK422,00
158.Kukinowski AdrianLIDER KOSZALIN GMK313,00
159.Świętochowski Piotr PANTERY212,00


Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Urzędu Miasta Koszalina.