KALK Dywizja I Statystyki indywidualne

TerminarzDrużynyStatystyki indywidualneZawodnicyTabelaPrzewinienia
Przeglądaj: Sezon: Kategoria: Przeciwko:

Evaluation = (punkty - (niecelne rzuty) + zbiórki + bloki + asysty + przechwyty - straty).
Przy opcji procent za 2, za 3, za 1 minimum 5 celnych rzutów.

Liderzy z kategorii Punkty z sezonu 42

ZawodnikZespółSumaMeczeŚrednia
1.Janota ŁukaszPOMERANIA KOSZALIN3271129,73
2.Sobczak PawełTARTAK SEKWOJA2591025,90
3.Naczlenis ErykAZS FANS WETERANS231828,88
4.Labuda DariuszTARTAK SEKWOJA2121021,20
5.Niziołek AdamI LO DUBOIS191727,29
6.Budzyński BartoszCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA179725,57
7.Żak ŁukaszDOMAR TATÓW1771017,70
8.Jasiński - K PawełTEAM KOSZALIN175821,88
9.Słomski TomaszGRUBIK TEAM1621016,20
10.Trumiński PawełGRUBIK TEAM1591015,90
11.Janiszek IgorALFA TRANS1541015,40
12.Kutowicz PawełBAYWATCH1511015,10
13.Pazdecki MaciejI LO DUBOIS139915,44
14.Jackiewicz DominikBIAŁOGARD1381013,80
15.Bobiński KacperI LO DUBOIS134914,89
16.Maćkowiak RobertPANTERY132914,67
17.Grabias JarosławIRON WARES1301013,00
18.Dudek MichałLIDER KOSZALIN GMK125620,83
19.Rywak KrzysztofPOMERANIA KOSZALIN1241012,40
20.Newton RayPANTERY124815,50
21.Pietrzak KarolBIAŁOGARD1221012,20
22.Bocian PawełWIND SERVICE1221012,20
23.Czajkowski MirosławBIAŁOGARD1221012,20
24.Brzeski TomaszCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA1221012,20
25.Szubstarski SławomirProEnvi1201012,00
26.Strach MichałALFA TRANS120815,00
27.Wasilewski PiotrTEAM KOSZALIN1181011,80
28.Grabski RadosławLIDER KOSZALIN GMK117913,00
29.Knet SzymonIRON WARES1171011,70
30.Mendrygał MateuszProEnvi1151011,50
31.Cyrklewicz KarolGRUBIK TEAM111618,50
32.Baryła PawełIRON WARES109912,11
33.Grześkowiak MarcinBAYWATCH108119,82
34.Skuza TomaszIRON WARES1071010,70
35.Schabek DariuszPOMERANIA KOSZALIN1061010,60
36.Ciesielski ŁukaszDOMAR TATÓW105813,13
37.Hampel MaciejPOMERANIA KOSZALIN103812,88
38.Nagórski JakubTARTAK SEKWOJA100911,11
39.Biełunos KrzysztofBAYWATCH94713,43
40.Włodarczyk JakubPANTERY91910,11
41.Kaszuba ŁukaszLIDER KOSZALIN GMK90910,00
42.Joskowski DamianDOMAR TATÓW90109,00
43.Waluk MichałWIND SERVICE8899,78
44.Grontkowski RobertALFA TRANS88108,80
45.Banach WojciechIRON WARES88712,57
46.Kościński PiotrTARTAK SEKWOJA88811,00
47.Myśliński MateuszDOMAR TATÓW8899,78
48.Staszkiewicz TomaszProEnvi8799,67
49.Wlaziński PiotrCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA87108,70
50.Szul ŁukaszWIND SERVICE87712,43
51.Szafulski KrystianTEAM KOSZALIN83516,60
52.Szobot PiotrWIND SERVICE83108,30
53.Berliński ŁukaszWIND SERVICE82810,25
54.Wojtyniak DamianALFA TRANS8199,00
55.Cyrklewicz WojciechGRUBIK TEAM7998,78
56.Wrona MaciejDOMAR TATÓW78711,14
57.Trzebiński MichałDOMAR TATÓW7789,63
58.Urbanowski ŁukaszBAYWATCH77515,40
59.Borowski MaciejCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA76710,86
60.Jaśkiewicz KacperAZS FANS WETERANS76515,20
61.Gierłowski MichałAZS FANS WETERANS7689,50
62.Olechnicki PiotrBIAŁOGARD76107,60
63.Ożygar MaciejBIAŁOGARD7598,33
64.Łastowski PawełGRUBIK TEAM7289,00
65.Stelmaszyk PiotrTEAM KOSZALIN72710,29
66.Deka KarolProEnvi7298,00
67.Pawełoszek ŁukaszPANTERY7298,00
68.Jędrzejczak SebastianWIND SERVICE70107,00
69.Bazyliński MieszkoProEnvi69106,90
70.Perz JanI LO DUBOIS6579,29
71.Podwałka MariuszPOMERANIA KOSZALIN64106,40
72.Wojciechowski AdamWIND SERVICE6488,00
73.Szafrański MarcinCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA64610,67
74.Dołasiński BogumiłPOMERANIA KOSZALIN6387,88
75.Lew SławomirTEAM KOSZALIN62610,33
76.Pysz OlafLIDER KOSZALIN GMK61106,10
77.Cwojdziński ArturCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA60106,00
78.Sobolewski DamianALFA TRANS5996,56
79.Witkowski RobertLIDER KOSZALIN GMK5896,44
80.Szamrej PawełAZS FANS WETERANS58511,60
81.Kasprzak LucjanAZS FANS WETERANS5769,50
82.Leszczyński FilipTARTAK SEKWOJA57414,25
83.Kiedrowski JacekPANTERY5696,22
84.Klemens KrystianTARTAK SEKWOJA5386,63
85.Szałek AdamLIDER KOSZALIN GMK52317,33
86.Sokołowski GrzegorzBAYWATCH52105,20
87.Huruk SebastianBAYWATCH51412,75
88.Felsztigier MarcinIRON WARES5095,56
89.Derliński AdamLIDER KOSZALIN GMK4995,44
90.Gierowski TomaszBAYWATCH4868,00
91.Borowski ErykAZS FANS WETERANS47315,67
92.Mleczko RolandTEAM KOSZALIN4676,57
93.Jełkaszew PawełWIND SERVICE4567,50
94.Andrzejak AdamTEAM KOSZALIN45104,50
95.Czeczotka IgorI LO DUBOIS44314,67
96.Olearczyk DawidTEAM KOSZALIN4058,00
97.Płaczek StefanPANTERY3975,57
98.Fir ŁukaszTEAM KOSZALIN3849,50
99.Poźniak DariuszPANTERY3766,17
100.Brajczewski MarekGRUBIK TEAM3575,00
101.Bernacki DamianAZS FANS WETERANS3456,80
102.Gierłowski IgorIRON WARES34311,33
103.Kulesza EmilALFA TRANS34103,40
104.Derkacz AndrzejCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA3284,00
105.Kuklinowski AdrianLIDER KOSZALIN GMK3265,33
106.Kozłowski MaciejBIAŁOGARD3165,17
107.Liput AdamALFA TRANS3083,75
108.Tataryn RobertBAYWATCH2974,14
109.Dolata PawełPOMERANIA KOSZALIN2964,83
110.Kuśmierczyk RafałBIAŁOGARD2883,50
111.Gospodarczyk AdamIRON WARES28102,80
112.Kłósko PawełPOMERANIA KOSZALIN2855,60
113.Zydel DamianAZS FANS WETERANS2864,67
114.Jasiński PawełTARTAK SEKWOJA2646,50
115.Tuteja KacperI LO DUBOIS2692,89
116.Szarmatowicz ŁukaszCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA2692,89
117.Myśliński ŁukaszBAYWATCH2454,80
118.Kozioł MariuszTEAM KOSZALIN2292,44
119.Siarkowski DariuszBIAŁOGARD21121,00
120.Kozioł KrystianCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA2173,00
121.Sławiński IgnacyAZS FANS WETERANS1963,17
122.Zieliński MariuszAZS FANS WETERANS1944,75
123.Szuryn ŁukaszALFA TRANS1882,25
124.Skuza AlanIRON WARES1753,40
125.Krzos MariuszPOMERANIA KOSZALIN1682,00
126.Król JarosławLIDER KOSZALIN GMK1591,67
127.Bielski ŁukaszDOMAR TATÓW1572,14
128.Sakała ErykI LO DUBOIS1462,33
129.Iwaszko TomaszBIAŁOGARD1462,33
130.Ślunowski NikodemDOMAR TATÓW1452,80
131.Kowalski PawełTARTAK SEKWOJA1243,00
132.Sitek BartoszI LO DUBOIS1281,50
133.Larwiński Piotr DOMAR TATÓW1271,71
134.Deka Michał ProEnvi1252,40
135.Holc IreneuszLIDER KOSZALIN GMK1171,57
136.Kubiszewski KamilAZS FANS WETERANS1061,67
137.Kołodziejski PrzemysławGRUBIK TEAM10110,00
138.Ślusarczyk RomanTEAM KOSZALIN1025,00
139.Tablewski MaciejTARTAK SEKWOJA9100,90
140.Abbas ZaiedWIND SERVICE919,00
141.Sulicki PawełDOMAR TATÓW851,60
142.Pawlak HubertGRUBIK TEAM741,75
143.Sobański AleksanderI LO DUBOIS771,00
144.Grzęda MarekPOMERANIA KOSZALIN732,33
145.Pryjomski RadomirProEnvi761,17
146.Sokołowski PatrycjuszProEnvi6100,60
147.Wróblewski ŁukaszGRUBIK TEAM616,00
148.Leśny PawełTEAM KOSZALIN623,00
149.Literski PiotrBAYWATCH580,63
150.Florek PawełCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA460,67
151.Gula BartłomiejLIDER KOSZALIN GMK422,00
152.Krzos MariuszTEAM KOSZALIN431,33
153.Idziorek PawełDOMAR TATÓW460,67
154.Michałowicz CzesławTEAM KOSZALIN441,00
155.Jedliński AdamI LO DUBOIS340,75
156.Brzeski Rafał CHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA313,00
157.Staszewski WinicjuszLIDER KOSZALIN GMK321,50
158.Kaleta JakubTARTAK SEKWOJA321,50
159.Różycki KrzysztofIRON WARES290,22
160.Zduński MaciejCHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWA250,40


Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Urzędu Miasta Koszalina.