KALK Ekstraliga Statystyki indywidualne

TerminarzDrużynyStatystyki indywidualneZawodnicyTabelaPrzewinienia
Przeglądaj: Sezon: Kategoria: Przeciwko:

Evaluation = (punkty - (niecelne rzuty) + zbiórki + bloki + asysty + przechwyty - straty).
Przy opcji procent za 2, za 3, za 1 minimum 5 celnych rzutów.

Liderzy z kategorii Punkty z sezonu 42

ZawodnikZespółSumaMeczeŚrednia
1.Bielecki MateuszPARKIETY PRESTO.PL3021225,17
2.Kamieniarz MaciejCES KOSZALIN2891224,08
3.Skoczyk GrzegorzBASKET BIAŁOGARD2781223,17
4.Kawszyn MateuszPARKIETY PRESTO.PL2661222,17
5.Studziński AdrianPARKIETY PRESTO.PL2471220,58
6.Kropisz DamianKROTOSKI-CICHY KOSZALIN2411121,91
7.Bogdan PawełŚWIĘTOŃ2301023,00
8.Gajdziel GrzegorzBASKET BIAŁOGARD2271218,92
9.Rajkowski Mirosław BETOMEX2271317,46
10.Żmudziński AdrianKROTOSKI-CICHY KOSZALIN1981315,23
11.Czubak PawełCES KOSZALIN1901019,00
12.Dąbrowski TomaszBETOMEX1871117,00
13.Baranowski BartoszBASKET BIAŁOGARD1661312,77
14.Stefanowski MaciejŚWIĘTOŃ1651016,50
15.Balcerzak SebastianBETOMEX164820,50
16.Satro KrzysztofNMC164820,50
17.Grynkiewicz DominikCES KOSZALIN1541015,40
18.Bogucki RobertBETOMEX1491014,90
19.Wróbel ŁukaszŚWIĘTOŃ1471212,25
20.Bartnik DawidKABAT SŁUPSK1411211,75
21.Kowalczuk AndrzejŚWIĘTOŃ1381112,55
22.Raszpunda DawidBASKET BIAŁOGARD1371013,70
23.Gibaszek RobertPARKIETY PRESTO.PL1351310,38
24.Kukliński LeszekKABAT SŁUPSK1301310,00
25.Bonk PrzemysławKABAT SŁUPSK130816,25
26.Pachciarek BartoszKROTOSKI-CICHY KOSZALIN120139,23
27.Semenowicz ZbigniewNMC117129,75
28.Pakuszto PawełBASKET BIAŁOGARD1171110,64
29.Królikiewicz DamianKABAT SŁUPSK116138,92
30.Witkowski MateuszBASKET BIAŁOGARD1141110,36
31.Bakowicz PrzemysławKROTOSKI-CICHY KOSZALIN110138,46
32.Widz MariuszCES KOSZALIN1101011,00
33.Wichniarz ŁukaszNMC106335,33
34.Cieśliński Marek NMC104138,00
35.Pstrągowski WojciechŚWIĘTOŃ101812,63
36.Magnuszewski RobertKABAT SŁUPSK101520,20
37.Finke AdrianKABAT SŁUPSK95811,88
38.Jakóbczyk PatrykKROTOSKI-CICHY KOSZALIN91127,58
39.Pilarski PiotrKROTOSKI-CICHY KOSZALIN90136,92
40.Gibalski KrzysztofNMC88712,57
41.Hodun GrzegorzNMC88811,00
42.Jesionczak MarcinNMC8799,67
43.Karnicki JacekKABAT SŁUPSK79613,17
44.Teter BartoszPARKIETY PRESTO.PL7889,75
45.Kmita DanielCES KOSZALIN77107,70
46.Kowalczuk PawełŚWIĘTOŃ76612,67
47.Lange IgorKROTOSKI-CICHY KOSZALIN73710,43
48.Kaczmarkiewicz MateuszKABAT SŁUPSK69106,90
49.Kondraciuk PiotrBETOMEX68611,33
50.Korgiel MarekCES KOSZALIN66125,50
51.Lazar MaciejPARKIETY PRESTO.PL6497,11
52.Michalak GrzegorzBASKET BIAŁOGARD63106,30
53.Wierzbicki KrzysztofBETOMEX61106,10
54.Puzyrewski WojciechNMC59511,80
55.Barczuk BogdanKABAT SŁUPSK5996,56
56.Szałankiewicz PawełŚWIĘTOŃ58105,80
57.Malatyński MaciejKROTOSKI-CICHY KOSZALIN57115,18
58.Hamera MariuszBETOMEX49133,77
59.Niemir MateuszKABAT SŁUPSK43314,33
60.Tartas MaciejCES KOSZALIN41410,25
61.Sugier MichałNMC40113,64
62.Mruczkowski MariuszBETOMEX37103,70
63.Zawiślak DominikNMC35311,67
64.Kirejczyk AndrzejCES KOSZALIN3465,67
65.Bartkiewicz PiotrCES KOSZALIN3374,71
66.Nastula DamianBASKET BIAŁOGARD33113,00
67.Walczak PiotrPARKIETY PRESTO.PL3156,20
68.Broda PrzemysławBASKET BIAŁOGARD2583,13
69.Marcinowicz MarcinNMC2573,57
70.Blachura RobertNMC2438,00
71.Polek PrzemysławŚWIĘTOŃ23112,09
72.Lipigórski-Reichel DamianŚWIĘTOŃ1728,50
73.Wróblewski MarcinNMC1591,67
74.Gawroński DominikKROTOSKI-CICHY KOSZALIN1535,00
75.Pawlak PiotrPARKIETY PRESTO.PL1352,60
76.Domaszewicz BartoszŚWIĘTOŃ1033,33
77.Waskan MarekŚWIĘTOŃ690,67
78.Kucenko OlegBETOMEX441,00
79.Kropisz KrzysztofKROTOSKI-CICHY KOSZALIN350,60
80.Skrzypek WiesławBETOMEX250,40
81.Tudruj CezaryCES KOSZALIN150,20


Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Urzędu Miasta Koszalina.