KALK Ekstraliga Statystyki indywidualne

TerminarzDrużynyStatystyki indywidualneZawodnicyTabelaPrzewinienia
Przeglądaj: Sezon: Kategoria: Przeciwko:

Evaluation = (punkty - (niecelne rzuty) + zbiórki + bloki + asysty + przechwyty - straty).
Przy opcji procent za 2, za 3, za 1 minimum 5 celnych rzutów.

Liderzy z kategorii Punkty z sezonu 45

ZawodnikZespółSumaMeczeŚrednia
1.Arabas GrzegorzŻULICKI CENTRUM OGRODNICZE5751441,07
2.Kamieniarz MaciejZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA4531628,31
3.Bogdan Pawełi4 DEVELOPMENT3861624,13
4.Dąbrowski TomaszBETOMEX3621622,63
5.Czerski PawełKB I PRZYJACIELE3291620,56
6.Kawszyn Mateusz ALFA TRANS3231521,53
7.Kropisz DamianSKODA KOSZALIN3231620,19
8.Skoczyk GrzegorzSKODA KOSZALIN2841420,29
9.Biełunos KrzysztofPIZZERIA VENECJA2551418,21
10.Grzybowski PatrykPIZZERIA VENECJA2541319,54
11.Bartkiewicz PiotrZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA2521418,00
12.Żmudziński AdrianSKODA KOSZALIN2341614,63
13.Zawiślak DominikALFA TRANS2321416,57
14.Satro KrzysztofŻULICKI CENTRUM OGRODNICZE2131415,21
15.Kowalczuk Andrzeji4 DEVELOPMENT2031612,69
16.Tartas MaciejZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA1941216,17
17.Pilarski PiotrSKODA KOSZALIN1931512,87
18.Janiszek IgorALFA TRANS1931413,79
19.Bogucki RobertBETOMEX1871215,58
20.Teter BartoszKB I PRZYJACIELE1871611,69
21.Korgiel MarekZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA1831314,08
22.Rajkowski MirosławBETOMEX1811313,92
23.Studziński AdrianALFA TRANS1751214,58
24.Szałankiewicz Pawełi4 DEVELOPMENT1601312,31
25.Wróbel Łukaszi4 DEVELOPMENT1581312,15
26.Górecki DawidKB I PRZYJACIELE1521510,13
27.Pstrągowski Wojciechi4 DEVELOPMENT1521212,67
28.Stefanowski Macieji4 DEVELOPMENT1411112,82
29.Semenowicz ZbigniewŻULICKI CENTRUM OGRODNICZE139159,27
30.Wichniarz ŁukaszŻULICKI CENTRUM OGRODNICZE137622,83
31.Kunysz KacperPIZZERIA VENECJA134168,38
32.Komuda Hubert PIZZERIA VENECJA1291111,73
33.Lange Igor SKODA KOSZALIN128816,00
34.Wojtyniak DamianPIZZERIA VENECJA125139,62
35.Kamieniarz AleksanderZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA119129,92
36.Kirejczyk AndrzejZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA101137,77
37.Kałużniacki RafałKB I PRZYJACIELE92118,36
38.Wierzbicki KrzysztofBETOMEX91118,27
39.Sobolewski DamianALFA TRANS91146,50
40.Domaszewicz Bartoszi4 DEVELOPMENT88118,00
41.Kozłowski MarcelKB I PRZYJACIELE88118,00
42.Kondraciuk PiotrBETOMEX88146,29
43.Sumiński PawełŻULICKI CENTRUM OGRODNICZE87810,88
44.Hamera MariuszBETOMEX87136,69
45.Kmita DanielZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA78136,00
46.Korolczuk MiłoszŻULICKI CENTRUM OGRODNICZE75418,75
47.Raszpunda DawidSKODA KOSZALIN7589,38
48.Urbanowski ŁukaszPIZZERIA VENECJA74107,40
49.Polek Przemysławi4 DEVELOPMENT73164,56
50.Jabłoński DarekPIZZERIA VENECJA63125,25
51.Blachura Robert ŻULICKI CENTRUM OGRODNICZE5987,38
52.Łuć Dawid BETOMEX58105,80
53.Gawroński DominikSKODA KOSZALIN5769,50
54.Grontkowski RobertALFA TRANS52143,71
55.Gaziński MaciejPIZZERIA VENECJA47411,75
56.Izraelski KamilSKODA KOSZALIN43314,33
57.Tereszczyn MateuszALFA TRANS42143,00
58.Lipiński RobertALFA TRANS4294,67
59.Skubisz JakubŻULICKI CENTRUM OGRODNICZE4267,00
60.Malatyński Maciej SKODA KOSZALIN41104,10
61.Kiełbasiński Tomasz ŻULICKI CENTRUM OGRODNICZE40410,00
62.Strach MichałALFA TRANS3966,50
63.Lazar MaciejALFA TRANS37113,36
64.Jakóbczyk PatrykSKODA KOSZALIN2673,71
65.Pabiszczak JacekKB I PRZYJACIELE2646,50
66.Kucenko OlegBETOMEX26102,60
67.Korojczuk Miłosz ŻULICKI CENTRUM OGRODNICZE23123,00
68.Nieszwiec ŁukaszŻULICKI CENTRUM OGRODNICZE2345,75
69.Grześkowiak MarcinPIZZERIA VENECJA23131,77
70.Leśniarek KrystianKB I PRZYJACIELE21121,75
71.Filip KrystianŻULICKI CENTRUM OGRODNICZE2145,25
72.Sikorski JarosławBETOMEX19111,73
73.Kulesza EmilALFA TRANS16101,60
74.Fiedosewicz MariuszŻULICKI CENTRUM OGRODNICZE15131,15
75.Szych KarolSKODA KOSZALIN1462,33
76.Zelig DamianKB I PRZYJACIELE1326,50
77.Tudruj CezaryZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA1281,50
78.Żeromski DawidKB I PRZYJACIELE1052,00
79.Jasiński ZbigniewBETOMEX942,25
80.Waskan Mareki4 DEVELOPMENT580,63
81.Michałowicz CzesławPIZZERIA VENECJA414,00
82.Kubiszewski KamilKB I PRZYJACIELE480,50
83.Jermakowicz MarcinŻULICKI CENTRUM OGRODNICZE470,57
84.Kudźba SebastianALFA TRANS221,00


Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Urzędu Miasta Koszalina.