KALK Ekstraliga Statystyki indywidualne

TerminarzDrużynyStatystyki indywidualneZawodnicyTabelaPrzewinienia
Przeglądaj: Sezon: Kategoria: Przeciwko:

Evaluation = (punkty - (niecelne rzuty) + zbiórki + bloki + asysty + przechwyty - straty).
Przy opcji procent za 2, za 3, za 1 minimum 5 celnych rzutów.

Liderzy z kategorii Punkty z sezonu 42

ZawodnikZespółSumaMeczeŚrednia
1.Kamieniarz Maciej4301823,89
2.Bielecki Mateusz3971526,47
3.Skoczyk GrzegorzBASKET BIAŁOGARD3711721,82
4.Rajkowski Mirosław BETOMEX3451918,16
5.Kropisz DamianGRUPA CICHY KOSZALIN3421621,38
6.Kawszyn Mateusz3341522,27
7.Bogdan PawełŚWIĘTOŃ3301423,57
8.Dąbrowski TomaszBETOMEX3211620,06
9.Studziński Adrian2851420,36
10.Czubak Paweł2831617,69
11.Gajdziel GrzegorzBASKET BIAŁOGARD2791617,44
12.Żmudziński AdrianGRUPA CICHY KOSZALIN2531913,32
13.Baranowski BartoszBASKET BIAŁOGARD2521913,26
14.Kukliński LeszekKABAT SŁUPSK2341713,76
15.Raszpunda DawidBASKET BIAŁOGARD2321614,50
16.Bonk PrzemysławKABAT SŁUPSK2261120,55
17.Witkowski MateuszBASKET BIAŁOGARD2061712,12
18.Bartnik DawidKABAT SŁUPSK1971513,13
19.Królikiewicz DamianKABAT SŁUPSK1971711,59
20.Wróbel ŁukaszŚWIĘTOŃ1961513,07
21.Balcerzak SebastianBETOMEX186920,67
22.Gibaszek Robert1781611,13
23.Grynkiewicz Dominik1771412,64
24.Pachciarek BartoszGRUPA CICHY KOSZALIN176189,78
25.Bogucki RobertBETOMEX1741214,50
26.Hodun GrzegorzNMC1711313,15
27.Pakuszto PawełBASKET BIAŁOGARD1671610,44
28.Stefanowski MaciejŚWIĘTOŃ1651115,00
29.Satro KrzysztofNMC164820,50
30.Bakowicz PrzemysławGRUPA CICHY KOSZALIN160179,41
31.Kowalczuk AndrzejŚWIĘTOŃ1571411,21
32.Semenowicz ZbigniewNMC155169,69
33.Jakóbczyk PatrykGRUPA CICHY KOSZALIN145178,53
34.Gibalski KrzysztofNMC1451113,18
35.Kmita Daniel144169,00
36.Widz Mariusz1421310,92
37.Pilarski PiotrGRUPA CICHY KOSZALIN138197,26
38.Wichniarz ŁukaszNMC136434,00
39.Jesionczak MarcinNMC1341310,31
40.Kowalczuk PawełŚWIĘTOŃ122913,56
41.Cieśliński Marek NMC122167,63
42.Pstrągowski WojciechŚWIĘTOŃ1211111,00
43.Wierzbicki KrzysztofBETOMEX113157,53
44.Korgiel Marek112186,22
45.Lange IgorGRUPA CICHY KOSZALIN111129,25
46.Kaczmarkiewicz MateuszKABAT SŁUPSK110147,86
47.Magnuszewski RobertKABAT SŁUPSK110618,33
48.Barczuk BogdanKABAT SŁUPSK103119,36
49.Malatyński MaciejGRUPA CICHY KOSZALIN98175,76
50.Finke AdrianKABAT SŁUPSK95811,88
51.Michalak GrzegorzBASKET BIAŁOGARD93165,81
52.Szałankiewicz PawełŚWIĘTOŃ90136,92
53.Bartkiewicz Piotr89127,42
54. NMC86712,29
55.Hamera MariuszBETOMEX85194,47
56.Karnicki JacekKABAT SŁUPSK79613,17
57. 7889,75
58.Lipigórski-Reichel DamianŚWIĘTOŃ71611,83
59.Kirejczyk Andrzej69125,75
60.Sugier MichałNMC68154,53
61.Kondraciuk PiotrBETOMEX68611,33
62.Mruczkowski MariuszBETOMEX66116,00
63.Lazar Maciej6497,11
64.Puzyrewski WojciechNMC5969,83
65.Polek PrzemysławŚWIĘTOŃ51153,40
66.Nastula DamianBASKET BIAŁOGARD47172,76
67.Niemir MateuszKABAT SŁUPSK43314,33
68.Tartas Maciej41410,25
69.Walczak Piotr3575,00
70.Gawroński DominikGRUPA CICHY KOSZALIN3465,67
71.Marcinowicz MarcinNMC2793,00
72.Wróblewski MarcinNMC26141,86
73.Pawlak Piotr2673,71
74.Broda PrzemysławBASKET BIAŁOGARD25112,27
75.Blachura RobertNMC2438,00
76.Kucenko OlegBETOMEX1782,13
77.Jasiński ZbigniewBETOMEX1091,11
78.Domaszewicz BartoszŚWIĘTOŃ1033,33
79.Waskan MarekŚWIĘTOŃ8110,73
80.Skrzypek WiesławBETOMEX670,86
81.Kropisz KrzysztofGRUPA CICHY KOSZALIN580,63
82.Tudruj Cezary360,50


Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Urzędu Miasta Koszalina.