KALK Ekstraliga Statystyki indywidualne

TerminarzDrużynyStatystyki indywidualneZawodnicyTabelaPrzewinienia
Przeglądaj: Sezon: Kategoria: Przeciwko:

Evaluation = (punkty - (niecelne rzuty) + zbiórki + bloki + asysty + przechwyty - straty).
Przy opcji procent za 2, za 3, za 1 minimum 5 celnych rzutów.

Liderzy z kategorii Punkty z sezonu 46

ZawodnikZespółSumaMeczeŚrednia
1.Arabas GrzegorzŻULICKI CENTRUM OGRODNICZE207541,40
2.Bogdan Pawełi4 DEVELOPMENT140528,00
3.Czubak PawełBETOMEX127431,75
4.Zawiślak DominikALFA TRANS119523,80
5.Kamieniarz MaciejZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA110427,50
6.Kawszyn MateuszSKODA KOSZALIN97519,40
7.Kropisz DamianSKODA KOSZALIN93518,60
8.Wróbel Łukaszi4 DEVELOPMENT82516,40
9.Bartkiewicz PiotrZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA80420,00
10.Stefanowski Macieji4 DEVELOPMENT79515,80
11.Jasiński DariuszTEAM KOSZ75418,75
12.Biełunos KrzysztofPIZZERIA VENECJA64416,00
13.Wichniarz ŁukaszŻULICKI CENTRUM OGRODNICZE64321,33
14.Korolczuk MiłoszŻULICKI CENTRUM OGRODNICZE62415,50
15.Ślusarczyk MaciejTEAM KOSZ61415,25
16.Kościelny TomaszPIZZERIA VENECJA59319,67
17.Sumiński PawełŻULICKI CENTRUM OGRODNICZE59511,80
18.Janiszek IgorALFA TRANS57414,25
19.Skoczyk GrzegorzSKODA KOSZALIN54413,50
20.Maćkowiak RobertTEAM KOSZ51412,75
21.Kowalczuk Andrzeji4 DEVELOPMENT51412,75
22.Wojtyniak DamianPIZZERIA VENECJA49412,25
23.Korgiel MarekZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA48224,00
24.Lipigórski-Reichel Damiani4 DEVELOPMENT43410,75
25.Rajkowski MirosławBETOMEX43410,75
26.Łapczuk RadosławSKODA KOSZALIN4158,20
27.Żmudziński AdrianSKODA KOSZALIN4158,20
28.Bonk PrzemysławTEAM KOSZ38312,67
29.Kunysz KacperPIZZERIA VENECJA3849,50
30.Wudarski RadosławSKODA KOSZALIN3749,25
31.Kamieniarz AleksanderZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA36312,00
32.Grynkiewicz DominikBETOMEX36312,00
33.Grzybowski PatrykPIZZERIA VENECJA35311,67
34.Lipiński RobertALFA TRANS3448,50
35.Semenowicz ZbigniewŻULICKI CENTRUM OGRODNICZE3456,80
36.Tartas MaciejZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA34217,00
37.Satro KrzysztofŻULICKI CENTRUM OGRODNICZE33311,00
38.Kmita DanielZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA3348,25
39.Malatyński MaciejALFA TRANS33216,50
40.Kirejczyk AndrzejZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA3147,75
41.Sobolewski DamianALFA TRANS30310,00
42.Gajdziel GrzegorzTEAM KOSZ30215,00
43.Lazar MaciejALFA TRANS2947,25
44.Grontkowski RobertALFA TRANS2955,80
45.Pilarski PiotrSKODA KOSZALIN2646,50
46.Filip KrystianŻULICKI CENTRUM OGRODNICZE24212,00
47.Kondraciuk PiotrBETOMEX24212,00
48.Dąbrowski TomaszBETOMEX23211,50
49.Matysiak DanielPIZZERIA VENECJA2337,67
50.Strach MichałALFA TRANS22211,00
51.Blachura Robert ŻULICKI CENTRUM OGRODNICZE2145,25
52.Domaszewicz Bartoszi4 DEVELOPMENT2137,00
53.Nastula DamianTEAM KOSZ1844,50
54.Bogucki RobertBETOMEX1728,50
55.Polek Przemysławi4 DEVELOPMENT1553,00
56.Chłopecki PrzemysławTEAM KOSZ1535,00
57.Baranowski BartoszSKODA KOSZALIN1326,50
58.Wasilewski PiotrTEAM KOSZ1343,25
59.Gaziński MaciejPIZZERIA VENECJA13113,00
60.Hamera MariuszBETOMEX1234,00
61.Malatyński MaciejSKODA KOSZALIN1234,00
62.Szałankiewicz Pawełi4 DEVELOPMENT10110,00
63.Skubisz JakubŻULICKI CENTRUM OGRODNICZE10110,00
64.Grześkowiak MarcinPIZZERIA VENECJA933,00
65.Tereszczyn MateuszALFA TRANS933,00
66.Jakóbczyk PatrykSKODA KOSZALIN616,00
67.Izraelski KamilSKODA KOSZALIN616,00
68.Jermakowicz MarcinŻULICKI CENTRUM OGRODNICZE623,00
69.Sikorski JarosławBETOMEX623,00
70.Wierzbicki KrzysztofBETOMEX623,00
71.Teter BartoszALFA TRANS515,00
72.Urbanowski ŁukaszPIZZERIA VENECJA414,00
73.Brzeziński AndrzejTEAM KOSZ431,33
74.Waskan Mareki4 DEVELOPMENT441,00
75.Kucenko OlegBETOMEX431,33
76.Tudruj CezaryZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA422,00
77.Spychalski AdamALFA TRANS422,00


Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Urzędu Miasta Koszalina.