KALK Ekstraliga Statystyki indywidualne

TerminarzDrużynyStatystyki indywidualneZawodnicyTabelaPrzewinienia
Przeglądaj: Sezon: Kategoria: Przeciwko:

Evaluation = (punkty - (niecelne rzuty) + zbiórki + bloki + asysty + przechwyty - straty).
Przy opcji procent za 2, za 3, za 1 minimum 5 celnych rzutów.

Liderzy z kategorii Punkty z sezonu 42

ZawodnikZespółSumaMeczeŚrednia
1.Kamieniarz MaciejCES KOSZALIN4301823,89
2.Bielecki MateuszPARKIETY PRESTO.PL3971526,47
3.Skoczyk GrzegorzBASKET BIAŁOGARD3711721,82
4.Rajkowski Mirosław BETOMEX3451918,16
5.Kropisz DamianKROTOSKI-CICHY KOSZALIN3421621,38
6.Kawszyn MateuszPARKIETY PRESTO.PL3341522,27
7.Bogdan PawełŚWIĘTOŃ3301423,57
8.Dąbrowski TomaszBETOMEX3211620,06
9.Studziński AdrianPARKIETY PRESTO.PL2851420,36
10.Czubak PawełCES KOSZALIN2831617,69
11.Gajdziel GrzegorzBASKET BIAŁOGARD2791617,44
12.Żmudziński AdrianKROTOSKI-CICHY KOSZALIN2531913,32
13.Baranowski BartoszBASKET BIAŁOGARD2521913,26
14.Kukliński LeszekKABAT SŁUPSK2341713,76
15.Raszpunda DawidBASKET BIAŁOGARD2321614,50
16.Bonk PrzemysławKABAT SŁUPSK2261120,55
17.Witkowski MateuszBASKET BIAŁOGARD2061712,12
18.Bartnik DawidKABAT SŁUPSK1971513,13
19.Królikiewicz DamianKABAT SŁUPSK1971711,59
20.Wróbel ŁukaszŚWIĘTOŃ1961513,07
21.Balcerzak SebastianBETOMEX186920,67
22.Gibaszek RobertPARKIETY PRESTO.PL1781611,13
23.Grynkiewicz DominikCES KOSZALIN1771412,64
24.Pachciarek BartoszKROTOSKI-CICHY KOSZALIN176189,78
25.Bogucki RobertBETOMEX1741214,50
26.Hodun GrzegorzNMC1711313,15
27.Pakuszto PawełBASKET BIAŁOGARD1671610,44
28.Stefanowski MaciejŚWIĘTOŃ1651115,00
29.Satro KrzysztofNMC164820,50
30.Bakowicz PrzemysławKROTOSKI-CICHY KOSZALIN160179,41
31.Kowalczuk AndrzejŚWIĘTOŃ1571411,21
32.Semenowicz ZbigniewNMC155169,69
33.Gibalski KrzysztofNMC1451113,18
34.Jakóbczyk PatrykKROTOSKI-CICHY KOSZALIN145178,53
35.Kmita DanielCES KOSZALIN144169,00
36.Widz MariuszCES KOSZALIN1421310,92
37.Pilarski PiotrKROTOSKI-CICHY KOSZALIN138197,26
38.Wichniarz ŁukaszNMC136434,00
39.Jesionczak MarcinNMC1341310,31
40.Cieśliński Marek NMC122167,63
41.Kowalczuk PawełŚWIĘTOŃ122913,56
42.Pstrągowski WojciechŚWIĘTOŃ1211111,00
43.Wierzbicki KrzysztofBETOMEX113157,53
44.Korgiel MarekCES KOSZALIN112186,22
45.Lange IgorKROTOSKI-CICHY KOSZALIN111129,25
46.Kaczmarkiewicz MateuszKABAT SŁUPSK110147,86
47.Magnuszewski RobertKABAT SŁUPSK110618,33
48.Barczuk BogdanKABAT SŁUPSK103119,36
49.Malatyński MaciejKROTOSKI-CICHY KOSZALIN98175,76
50.Finke AdrianKABAT SŁUPSK95811,88
51.Michalak GrzegorzBASKET BIAŁOGARD93165,81
52.Szałankiewicz PawełŚWIĘTOŃ90136,92
53.Bartkiewicz PiotrCES KOSZALIN89127,42
54.Zawiślak DominikNMC86712,29
55.Hamera MariuszBETOMEX85194,47
56.Karnicki JacekKABAT SŁUPSK79613,17
57.Teter BartoszPARKIETY PRESTO.PL7889,75
58.Lipigórski-Reichel DamianŚWIĘTOŃ71611,83
59.Kirejczyk AndrzejCES KOSZALIN69125,75
60.Sugier MichałNMC68154,53
61.Kondraciuk PiotrBETOMEX68611,33
62.Mruczkowski MariuszBETOMEX66116,00
63.Lazar MaciejPARKIETY PRESTO.PL6497,11
64.Puzyrewski WojciechNMC5969,83
65.Polek PrzemysławŚWIĘTOŃ51153,40
66.Nastula DamianBASKET BIAŁOGARD47172,76
67.Niemir MateuszKABAT SŁUPSK43314,33
68.Tartas MaciejCES KOSZALIN41410,25
69.Walczak PiotrPARKIETY PRESTO.PL3575,00
70.Gawroński DominikKROTOSKI-CICHY KOSZALIN3465,67
71.Marcinowicz MarcinNMC2793,00
72.Wróblewski MarcinNMC26141,86
73.Pawlak PiotrPARKIETY PRESTO.PL2673,71
74.Broda PrzemysławBASKET BIAŁOGARD25112,27
75.Blachura RobertNMC2438,00
76.Kucenko OlegBETOMEX1782,13
77.Jasiński ZbigniewBETOMEX1091,11
78.Domaszewicz BartoszŚWIĘTOŃ1033,33
79.Waskan MarekŚWIĘTOŃ8110,73
80.Skrzypek WiesławBETOMEX670,86
81.Kropisz KrzysztofKROTOSKI-CICHY KOSZALIN580,63
82.Tudruj CezaryCES KOSZALIN360,50


Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Urzędu Miasta Koszalina.