KALK Ekstraliga Statystyki indywidualne

TerminarzDrużynyStatystyki indywidualneZawodnicyTabelaPrzewinienia
Przeglądaj: Sezon: Kategoria: Przeciwko:

Evaluation = (punkty - (niecelne rzuty) + zbiórki + bloki + asysty + przechwyty - straty).
Przy opcji procent za 2, za 3, za 1 minimum 5 celnych rzutów.

Liderzy z kategorii Punkty z sezonu 42

ZawodnikZespółSumaMeczeŚrednia
1.Kamieniarz MaciejCES KOSZALIN4101724,12
2.Bielecki MateuszPARKIETY PRESTO.PL3671426,21
3.Skoczyk GrzegorzBASKET BIAŁOGARD3391522,60
4.Kawszyn MateuszPARKIETY PRESTO.PL3241423,14
5.Kropisz DamianKROTOSKI-CICHY KOSZALIN3241521,60
6.Dąbrowski TomaszBETOMEX2891519,27
7.Rajkowski Mirosław BETOMEX2791716,41
8.Bogdan PawełŚWIĘTOŃ2731222,75
9.Czubak PawełCES KOSZALIN2661517,73
10.Studziński AdrianPARKIETY PRESTO.PL2621320,15
11.Gajdziel GrzegorzBASKET BIAŁOGARD2491417,79
12.Żmudziński AdrianKROTOSKI-CICHY KOSZALIN2411813,39
13.Baranowski BartoszBASKET BIAŁOGARD2281713,41
14.Raszpunda DawidBASKET BIAŁOGARD2011414,36
15.Balcerzak SebastianBETOMEX186920,67
16.Bonk PrzemysławKABAT SŁUPSK1851018,50
17.Kukliński LeszekKABAT SŁUPSK1801512,00
18.Witkowski MateuszBASKET BIAŁOGARD1771511,80
19.Bogucki RobertBETOMEX1741214,50
20.Gibaszek RobertPARKIETY PRESTO.PL1691511,27
21.Pachciarek BartoszKROTOSKI-CICHY KOSZALIN168179,88
22.Grynkiewicz DominikCES KOSZALIN1671312,85
23.Stefanowski MaciejŚWIĘTOŃ1651115,00
24.Satro KrzysztofNMC164820,50
25.Wróbel ŁukaszŚWIĘTOŃ1621312,46
26.Pakuszto PawełBASKET BIAŁOGARD1611510,73
27.Królikiewicz DamianKABAT SŁUPSK1561510,40
28.Semenowicz ZbigniewNMC155169,69
29.Hodun GrzegorzNMC1541212,83
30.Bakowicz PrzemysławKROTOSKI-CICHY KOSZALIN153169,56
31.Bartnik DawidKABAT SŁUPSK1531311,77
32.Kowalczuk AndrzejŚWIĘTOŃ1481212,33
33.Widz MariuszCES KOSZALIN1421310,92
34.Wichniarz ŁukaszNMC136434,00
35.Kmita DanielCES KOSZALIN135159,00
36.Jakóbczyk PatrykKROTOSKI-CICHY KOSZALIN130168,13
37.Pilarski PiotrKROTOSKI-CICHY KOSZALIN128187,11
38.Gibalski KrzysztofNMC1221012,20
39.Cieśliński Marek NMC122167,63
40.Jesionczak MarcinNMC116129,67
41.Kowalczuk PawełŚWIĘTOŃ111813,88
42.Magnuszewski RobertKABAT SŁUPSK110618,33
43.Pstrągowski WojciechŚWIĘTOŃ110912,22
44.Lange IgorKROTOSKI-CICHY KOSZALIN105119,55
45.Korgiel MarekCES KOSZALIN101175,94
46.Wierzbicki KrzysztofBETOMEX99147,07
47.Malatyński MaciejKROTOSKI-CICHY KOSZALIN97166,06
48.Finke AdrianKABAT SŁUPSK95811,88
49.Michalak GrzegorzBASKET BIAŁOGARD88146,29
50.Szałankiewicz PawełŚWIĘTOŃ83126,92
51.Bartkiewicz PiotrCES KOSZALIN82117,45
52.Barczuk BogdanKABAT SŁUPSK80108,00
53.Karnicki JacekKABAT SŁUPSK79613,17
54.Kaczmarkiewicz MateuszKABAT SŁUPSK78126,50
55.Teter BartoszPARKIETY PRESTO.PL7889,75
56.Hamera MariuszBETOMEX75174,41
57.Zawiślak DominikNMC74612,33
58.Kondraciuk PiotrBETOMEX68611,33
59.Lazar MaciejPARKIETY PRESTO.PL6497,11
60.Kirejczyk AndrzejCES KOSZALIN62115,64
61.Puzyrewski WojciechNMC5969,83
62.Sugier MichałNMC58144,14
63.Polek PrzemysławŚWIĘTOŃ44133,38
64.Niemir MateuszKABAT SŁUPSK43314,33
65.Tartas MaciejCES KOSZALIN41410,25
66.Nastula DamianBASKET BIAŁOGARD41152,73
67.Lipigórski-Reichel DamianŚWIĘTOŃ3849,50
68.Mruczkowski MariuszBETOMEX37103,70
69.Walczak PiotrPARKIETY PRESTO.PL3565,83
70.Marcinowicz MarcinNMC2793,00
71.Gawroński DominikKROTOSKI-CICHY KOSZALIN2755,40
72.Pawlak PiotrPARKIETY PRESTO.PL2673,71
73.Broda PrzemysławBASKET BIAŁOGARD25112,27
74.Blachura RobertNMC2438,00
75.Wróblewski MarcinNMC24131,85
76.Domaszewicz BartoszŚWIĘTOŃ1033,33
77.Skrzypek WiesławBETOMEX670,86
78.Waskan MarekŚWIĘTOŃ690,67
79.Jasiński ZbigniewBETOMEX680,75
80.Kropisz KrzysztofKROTOSKI-CICHY KOSZALIN580,63
81.Kucenko OlegBETOMEX460,67
82.Tudruj CezaryCES KOSZALIN360,50


Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Urzędu Miasta Koszalina.