197   Runda zasadnicza - 30   2020-01-19 12:00:00    Sędziowie: , , (funkcyjny). Statystyk: .

GRUBIK TEAM

69:80

(21:23; 16:15; 9:17; 23:25;)

DRUŻYNA A

Statystyki RelacjaNajlepsi gracze Piątka meczu Pierwsze piątki i rezerwowi

GRUBIK TEAM: T. Słomski 22 (3), P. Łastowski 12 (3), P. Trumiński 11 (1), P. Kołodziejski 10, M. Brajczewski 6, M. Wróblewski 3 (1), Ł. Wróblewski 3, W. Cyrklewicz 2, K. Słomski 0,
DRUŻYNA A: B. Szor 16 (5), D. Majewski 12 (4), S. Kędzior 11, A. Sucholas 11, M. Kądziołka 10, J. Trenkiewicz 10 (2), A. Orzechowski 5 (1), P. Polowczyk 3, A. Kniaź 2,

GRUBIK TEAM

GRUBIK TEAM za 2 za 3 rzuty z gry za 1 zbiórki
Nr imię i nazwisko s5: pkt min c/o % c/o % c/o % c/o % a o sum as f fw s p b +/- eval
0 Miłosz Wróblewski   3 9 0 / 1 0 1 / 1 100 1 / 2 50 0 / 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -2 2
3 Łukasz Wróblewski   3 14 1 / 3 33.3 0 / 0 0 1 / 3 33.3 1 / 2 50 1 1 2 1 1 1 0 1 0 0 4
5 Paweł Łastowski * 12 31 1 / 3 33.3 3 / 6 50 4 / 9 44.4 1 / 1 100 0 4 4 4 1 2 0 1 0 -4 16
6 Tomasz Słomski * 22 35 4 / 11 36.4 3 / 9 33.3 7 / 20 35 5 / 6 83.3 0 2 2 1 4 5 2 0 0 -10 9
10 Przemysław Kołodziejski   10 22 4 / 5 80 0 / 0 0 4 / 5 80 2 / 3 66.7 2 1 3 1 2 3 1 0 0 -4 11
13 Marek Brajczewski * 6 24 2 / 6 33.3 0 / 0 0 2 / 6 33.3 2 / 6 33.3 1 2 3 6 2 6 2 1 0 -12 6
14 Karol Słomski   0 17 0 / 0 0 0 / 0 0 0 / 0 0 0 / 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 -5 2
30 Paweł Trumiński * 11 31 4 / 12 33.3 1 / 1 100 5 / 13 38.5 0 / 1 0 3 2 5 4 2 1 6 1 1 -11 7
33 Wojciech Cyrklewicz * 2 18 1 / 2 50 0 / 0 0 1 / 2 50 0 / 0 0 0 1 1 1 2 0 0 1 0 -7 4
Drużyna                     4 5 9   0   0        
SUMY   69   17 / 43 39.5 8 / 17 47.0 25 / 60 41.6 11 / 19 57.8 11 18 29 19 15 18 11 6 1 70

 


DRUŻYNA A

DRUŻYNA A za 2 za 3 rzuty z gry za 1 zbiórki
Nr imię i nazwisko s5: pkt min c/o % c/o % c/o % c/o % a o sum as f fw s p b +/- eval
0 Michał Kądziołka   10 22 5 / 7 71.4 0 / 3 0 5 / 10 50 0 / 0 0 1 2 3 2 3 0 1 0 0 2 9
2 Andrzej Kniaź * 2 18 1 / 1 100 0 / 2 0 1 / 3 33.3 0 / 0 0 0 3 3 0 1 2 1 1 0 9 3
3 Patryk Polowczyk   3 22 1 / 4 25 0 / 2 0 1 / 6 16.7 1 / 2 50 0 3 3 7 2 1 3 0 1 2 5
5 Bartosz Szor * 16 31 0 / 2 0 5 / 7 71.4 5 / 9 55.6 1 / 2 50 3 1 4 2 1 1 2 2 0 6 17
6 Sebastian Kędzior   11 17 4 / 7 57.1 0 / 0 0 4 / 7 57.1 3 / 4 75 3 1 4 1 3 2 2 1 0 2 11
8 Adrian Sucholas * 11 25 3 / 9 33.3 0 / 1 0 3 / 10 30 5 / 6 83.3 5 4 9 4 3 4 3 1 0 11 14
11 Aleksander Orzechowski * 5 23 1 / 3 33.3 1 / 1 100 2 / 4 50 0 / 0 0 0 1 1 3 2 1 2 0 0 9 5
13 Dominik Majewski   12 17 0 / 0 0 4 / 5 80 4 / 5 80 0 / 0 0 0 4 4 0 2 0 0 0 0 2 15
23 Jakub Trenkiewicz * 10 26 2 / 4 50 2 / 4 50 4 / 8 50 0 / 0 0 2 7 9 2 1 4 2 0 0 12 15
Drużyna                     2 2 4   0   0        
SUMY   80   17 / 37 45.9 12 / 25 48 29 / 62 46.7 10 / 14 71.4 16 28 44 21 18 15 16 5 1 98




Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Urzędu Miasta Koszalina.