Brak zdjęcia

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE SEZONU 2018/2019 - NAGRODY !!!

Podczas Uroczystego Zakończenia sezonu 2018/2019 w dniu 15 czerwca zostaną wręczone nagrody oraz wyróżnienia.

Dla drużyn , które zajęły we wszystkich trzech poziomach rozgrywek miejsca na podium  (Ekstraliga, I Dywizja, II Dywizja) przewidziane są puchary i medale dla wszystkich zawodników. Ponadto indywidualne nagrody otrzymają MVP trzech spotkań finałowych i zawodnicy z poszczególnych lig, którzy zajęli premiowane miejsca w poszczególnych klasyfikacjach według poniższego zestawienia.

EKSTRAKLASA

Najlepsi strzelcy

1. Kamieniarz Maciej (Ces Koszalin)                                      364 pkt             14 meczów
2. Bielecki Mateusz (Parkiet Presto.pl)                                   302 pkt             12 meczów
3. Skoczyk Grzegorz (Basket Białogard)                                298 pkt             13 meczów

Najlepiej trafiający za 3 pkt

1. Kropisz Damian (Krotoski-Cichy Koszalin)                           52 celne         127 oddane

Evolution

1. Skoczyk Grzegorz (Basket Białogard)                                398 suma          13 meczów
2. Kamieniarz Maciej (Ces Koszalin)                                      381 suma          14 meczów
3. Bielecki Mateusz (Parkiety Presto.pl)                                 369 suma          12 meczów

Najlepiej zbierający

1. Żmudziński Adam (Krotoski-Cichy Koszalin)                     153 suma          14 meczów

Najlepiej podający

1. Baranowski Bartosz (Basket Białogard)                              98 suma          14 meczów

I DYWIZJA

Najlepsi strzelcy

1. Janota Łukasz (Pomerania Koszalin)                                 418 pkt             14 meczów
2. Naczlenis Eryk (AZS Fans Weterans)                                357 pkt             12 meczów
3. Sobczak Paweł (Tartak Sekwoja)                                       336 pkt             14 meczów

Najlepiej trafiający za 3 pkt

1. Jackiewicz Dominik (Białogard)                                           52 celne          139 oddane

Evolution

1. Janota Łukasz (Pomerania Koszalin)                                 437 suma         15 meczów
2. Naczlenis Eryk (AZS Fans Weterans)                                301 suma         12 meczów
3. Sobczak Paweł (Tartak Sekwoja)                                        292 suma         14 meczów

Najlepiej zbierający

1. Olechnicki Piotr (Białogard)                                                 195 suma          14 meczów

Najlepiej podający

1. Dudek Michał (Lider Koszalin GMK)                                    95 suma          10 meczów

II DYWIZJA

Najlepsi strzelcy

1. Matysiak Daniel (Decathlon Koszalin)                                          375 pkt    15 meczów
2. Czerski Paweł (KB i Przyjaciele)                                                  355 pkt     15 meczów
3. Grzybowski Patryk (Cersanit)                                                       340 pkt     14 meczów

Najlepiej trafiający za 3 pkt

1. Czerski Paweł (KB i Przyjaciele)                                                    42 celne 139 oddane

Evolution

1. Grzybowski Patryk (Cersanit)                                                       375 suma 14 meczów
2. Kunysz Kacper (Cersanit)                                                            362 suma  15 meczów
3. Czerski Paweł (KB i Przyjaciele)                                                  295 suma  15 meczów

Najlepiej zbierający

1. Kunysz Kacper (Cersanit)                                                            182 suma 15 meczów

Najlepiej podający

1. Zawadzki Maciej (100sio.pl)                                                           99 suma 13 meczów


                                                









Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Urzędu Miasta Koszalina.