Brak zdjęcia

Zarząd Stowarzyszenia Sportowego AMSPORT Koszalin z wielką radością i satysfakcją informuje...

o podpisaniu Umowy Partnerskiej z Kancelarią CEGIELSKA KASZUBSKI SZYMIELEWICZ Adwokacka Spółka Partnerska. Od nowego sezonu Kancelaria będzie prowadzić obsługę prawną naszych rozgrywek. To pierwsza tego typu, niezwykle korzystna umowa w historii KALK.
      Kancelaria CEGIELSKA, KASZUBSKI, SZYMIELEWICZ Adwokacka Spółka Partnerska jest jedną z wiodących kancelarii świadczących usługi prawne na terenie Koszalina i największą firmą prawną zrzeszającą adwokatów w regionie. Aktywność zawodowa partnerów i współpracowników Kancelarii koncentruje się wokół wielu gałęzi prawa. Więcej informacji dotyczących nowego PARTNERA KALK na stronie www.ckslex.pl /link na naszej stronie/.


     Z ramienia naszego wspaniałego Partnera umowę podpisał mecenas Krzysztof Kaszubski, który przez wiele lat z dużym powodzeniem uprawiał koszykówkę, a od paru ładnych sezonów pomimo natłoku obowiązków bierze udział w rozgrywkach pokazując jak doskonale można pogodzić niezwykle absorbującą pracę z uprawianiem sportu.
   W imieniu wszystkich osób związanych z KALK składamy serdeczne podziękowania Kancelarii CEGIELSKA, KASZUBSKI, SZYMIELEWICZ Adwokacka Spółka Partnerska za podpisanie umowy zapraszając jednocześnie całą naszą społeczność do korzystania z usług tak wspaniałego, profesjonalnego Partnera.Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Urzędu Miasta Koszalina.