Brak zdjęcia

W ostatniej ligowej kolejce nastąpiło rozpoczęcie drugiej odsłony rywalizacji o tytuł "Gracza miesiąca" w bieżącej kampanii.

    Fundatorem nagród jest nasz Sponsor Firma TOMMED - TOMASZ JABŁOŃSKI, właściciel Bistro MAGiJA SMAKU w Sarbinowie oraz Firmy Cateringowej www.cateringkoszalin.com.pl Zwycięzcą zostanie zawodniczka lub zawodnik, który w jednym meczu będzie miał najwięcej przechwytów , przy równej ilości decydować będzie w kolejności eval, zdobyte punkty, asysty.Rywalizacja potrwa do ostatniej grudniowej ligowej kolejki.
    Po wielkich emocjach w pierwszej październikowej rywalizacji i tym razem początek walki jest imponujący co znakomicie wróży w dalszej jego części. Pierwszym liderem został DANIEL KMITA (Zespół Pieśni i Tańca) jeden z najbardziej utytułowanych i zasłużonych zawodników naszych rozgrywek, śmiało można stwierdzić "Legenda KALK-u".Uzyskał on fantastyczny rezultat mając 5 przechwytów - eval 32, 16 pkt zdobytych, 10 asyst !!!. Te cyfry robią wrażenie !!!. Tuż za nim uplasował się także z wielkim wynikiem Krzysztof Rywak (Klubokawiarnia Blaszak) - 5 przechwytów, eval 22, 7 pkt, 11 asyst, który posiada również w swoim dorobku tytuł "Mistrza KALK Koszalin". Za ich plecami była duża grupa zawodników z dorobkiem 4 przechwytów.
Czekamy z wielką ciekawością na kolejne mecze i jest chyba duża doza prawdopodobieństwa, że będzie się jeszcze dużo działa w tej rywalizacji.
Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Urzędu Miasta Koszalina.