Brak zdjęcia

Podczas rozgrywania w dniu 29 stycznia...

     Podczas rozgrywania w dniu 29 stycznia o godz. 16.15 WIELKIEGO FINAŁU PUCHARU LIGI im. MICHAŁA "CHASIA"  ZAŃCZUKA, w jego przerwie odbędą się tradycyjnie konkursy rzutów. Udział w nich może wziąć każdy kto wrzuci do puszki WOŚP 20 zł. Wspierając szlachetny cel możemy jednocześnie posmakować trochę adrenaliny i oczywiście wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Twarzą konkursów będzie były król strzelców polskiej Ekstraklasy, wybitny strzelec, a obecnie asystent trenera i zawodnik I - ligowego Żaka Koszalin - JAKUB DŁONIAK.

Jakub Dłoniak w akcji rzutowej.

I KONKURS - jest dedykowany tylko dla Pań. Rzuty będą oddawana z linii rzutów wolnych. Nagrodami będą ufundowany przez Naszego Sponsora Tytularnego ATOM WEBSKI SKLEP, 3 - Axis Gimbal oraz voucher ufundowany przez STUDIO STYLIZACJI JOANNA WITKOWSKA (obejmuje dowolną usługę stylizacji paznokci lub włosów) na kwotę 250 zł.


II KONKURS - jest w kategorii Open, rzuty będą wykonywane z za linii 3 punktów (6,75 m). Nagrodami będą - Solarny Powerbank i Tahan ufundowane przez ATOM WEBSKI SKLEP oraz voucher na kolację od naszego Sponsora AMBASADA RESTAURANT @ SPORTS BAR na kwotę 200 zł.


ZAPRASZAMY WSZYSTKICH Z CAŁYMI RODZINAMI DO PRZYBYCIA NA HALĘ ZOS PRZY UL.GŁOWACKIEGO NA MECZ FINAŁOWY, WZIĘCIE UDZIAŁU W LICYTACJACH , A TAKŻE W KONKURSACH RZUTOWYCH , KTÓRE MOGĄ BYĆ DLA WIELU PIERWSZĄ TAKĄ PRZYGODĄ W ŻYCIU.


Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Urzędu Miasta Koszalina.