Brak zdjęcia

Witamy nowych sponsorów KALK Koszalin !!!

Organizator rozgrywek z wielką radością informuje, że nowym sponsorem naszej ligi został jeden z najlepszych w swojej branży w Koszalinie i okolicy SERWIS SAMOCHODOWY PRECKAJŁO.

SERWIS SAMOCHODOWY PRECKAJŁO działa od 2000 roku. W nowej lokalizacji od 2009 roku. Zajmuje się kompleksową obsługą pojazdów do 3,5T. Serwis wyposażony jest w sprzęt do diagnostyki i naprawy zarówno najnowszych jak i starszych pojazdów. Wszystkie naprawy prowadzimy zgodnie z wytycznymi producentów pojazdów. Zapraszamy na serwis klimatyzacji z czynnikiem 1234yf -stosowany w nowszych pojazdach, wulkanizację i wymianę opon, naprawę elektryki. Oferujemy również usługi rzeczoznawstwa samochodowego bowiem właściciel zakładu Pan Daniel Preckajło jest rzeczoznawcą sądowym.

Motto zakładu: "Najwyższa jakość za przystępną cenę".

Zaprasza PN-PT 9-17, na ulicę Przemysłową 9A.

Serwis posiada certyfikat DOBRY MECHANIK.

Jeżeli chcemy, aby nasz pojazd został naprawiony bez dodatkowego stresu i obawy w profesjonalny sposób w bardzo rozsądnej cenie to nie znajdziemy lepszego miejsca aby tego dokonać.

Nasz Sponsor dla wszystkich posiadaczy KARTY KALK udziela super rabatów :

- na wszystkie usługi związane z naprawą , wymianą , diagnostyką - 10 %

- na części zamienne / za wyjątkiem części oryginalnych jakości O/ - 10 %

W imieniu całej społeczności naszej ligi składamy serdeczne podziękowania na ręce naszego nowego Sponsora za wsparcie rozgrywek oraz świadczenie super profesjonalnych usług z dużym rabatem !!! Właściciel zakładu Daniel Preckajło z załogą i prezes Jarosław Kuć chwilę po podpisaniu umowy sponsorskiej.Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Urzędu Miasta Koszalina.