Brak zdjęcia

Druga odsłona walki o tytuł "Gracza miesiąca" przyniosła prawdziwy szturm...

Druga odsłona walki o tytuł "Gracza miesiąca" przyniosła prawdziwy szturm na fotel lidera klasyfikacji. Po fantastycznym występie został nim DOMINIK GRYNKIEWICZ (Betomex), który zebrał aż 10 piłek na tablicy atakowanej, do tego dołożył 11 zbiórek w obronie, co dało w sumie 21 zebranych piłek (eval 43, 29 zdobytych punktów) !!! Wielkie gratulacje dla nowego lidera. Niewiele gorsze statystyki miał Jakub Nagórski (ATOMówki) - 9 zbiórek w ataku, 12 w obronie w sumie 21 zbiórek na obu tablicach (eval 34, 30 pkt zdobytych). Również ogromne brawa za występ. Należy ponadto wyróżnić Seweryna Długosza (Drużyna A) 8 zbiórek w ataku, 7 w obronie w sumie 15 zbiórek (eval 21, 17 pkt zdobytych). W najbliższy weekend przed uczestnikami rozgrywek kolejna szansa na zmianę klasyfikacji.

Fundatorem nagród będzie nasz Sponsor Firma SEKA S.A. - https://www.seka.pl/

Rozpoczęła ona działalność w 1988 r. W tym czasie firma została przekształcona od spółki SEKA Sp. z o.o. do obecnej formy, to jest SEKA S.A.

Nasza główne obszary działania to:

  • bezpieczeństwo pracy i ppoż. oraz ochrona środowiska,
  • doradztwo w zakresie prawa pracy oraz sprawach personalnych,
  • szkolenia z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, zarządzania zasobami ludzkimi, bezpieczeństwo i higiena pracy, rachunkowości i podatków oraz szkolenia zawodowe,
  • doradztwo w zakresie projektów unijnych, przygotowanie projektów szkoleniowych, inwestycyjnych.

Prowadzimy działalność na terenie całego kraju za pośrednictwem oddziałów terenowych w Białymstoku, Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Gdańsku, Gorzowie Wielkopolskim, Katowicach, Kielcach, Koszalinie, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Opolu, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Toruniu, Warszawie i we Wrocławiu oraz kilkunastu przedstawicieli regionalnych w największych miastach Polski.

Szkolenia to jeden z podstawowych filarów naszej działalności. Już od 1989 r. edukujemy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej oraz prawa pracy. Z biegiem lat poszerzaliśmy naszą ofertę o nowe kursy, dostosowując tematykę oraz formę do zmieniających się przepisów, potrzeb naszych klientów i trendów rynkowych.

Zakres realizowanych obecnie szkoleń i usług szkoleniowych jest szczegółowo przemyślany i opracowany z uwzględnieniem naszego wieloletniego doświadczenia. Obejmuje tematy, które są znaczące zarówno dla pracodawcy czy pracownika, jak też dla firm, instytucji i osób prywatnych.

Realizujemy je w dwóch formach:

  • stacjonarnej– edukacja odbywa się podczas szkoleń otwartych lub zamkniętych w postaci: kursów, szkoleń, wykładów, warsztatów czy konferencji.
  • on-line– kształcenie na odległość. Daje możliwość nauki w dowolnym miejscu i o dowolnej porze.


Zapraszamy do kontaktu:

Magdalena Joda
Kierownik Oddziału
kom. +48 512 367 300

Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Urzędu Miasta Koszalina.