Brak zdjęcia

SEKA S.A. - GRACZ MIESIĄCA - BARDZO MOCNE OTWARCIE !!!

Podczas ostatniej ligowej kolejki rozpoczęła się walka...

Podczas ostatniej ligowej kolejki rozpoczęła się walka o kolejny tytuł "Gracza miesiąca". Zdobędzie go zawodnik lub zawodniczka, który zbierze najwięcej piłek na atakowanej tablicy. Dodatkowe kryteria to suma wszystkich zbiórek (atak + obrona), eval, zdobyte punkty. Można śmiało stwierdzić, iż otwarcie rywalizacji było bardzo mocne. Pierwszym liderem został bowiem KAMIL KUBISZEWSKI (KB i Przyjaciele), który zebrał aż 9 piłek z atakowanej tablicy, dorzucił do tego 8 zbiórek w obronie, w sumie 17 zbiórek, 14 eval, 3 pkt zdobyte. Niewiele gorszy wynik osiągnął Maciej Kamieniarz (Zespól Pieśni i Tańca) 7 zbiórek w ataku, a po 6 zbiórek mieli Mirosław Czajkowski (TFC Białogard) oraz Krzysztof Rywak (Klubokawiarnia Blaszak). To dopiero początek walki i jak pokazały poprzednie rywalizacje do ostatniej kolejki marca wszystko może się zdarzyć.

Fundatorem nagród będzie nasz Sponsor Firma SEKA S.A. - https://www.seka.pl/

Rozpoczęła ona działalność w 1988 r. W tym czasie firma została przekształcona od spółki SEKA Sp. z o.o. do obecnej formy, to jest SEKA S.A.

Nasza główne obszary działania to:

  • bezpieczeństwo pracy i ppoż. oraz ochrona środowiska,
  • doradztwo w zakresie prawa pracy oraz sprawach personalnych,
  • szkolenia z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, zarządzania zasobami ludzkimi, bezpieczeństwo i higiena pracy, rachunkowości i podatków oraz szkolenia zawodowe,
  • doradztwo w zakresie projektów unijnych, przygotowanie projektów szkoleniowych, inwestycyjnych.

Prowadzimy działalność na terenie całego kraju za pośrednictwem oddziałów terenowych w Białymstoku, Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Gdańsku, Gorzowie Wielkopolskim, Katowicach, Kielcach, Koszalinie, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Opolu, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Toruniu, Warszawie i we Wrocławiu oraz kilkunastu przedstawicieli regionalnych w największych miastach Polski.

Szkolenia to jeden z podstawowych filarów naszej działalności. Już od 1989 r. edukujemy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej oraz prawa pracy. Z biegiem lat poszerzaliśmy naszą ofertę o nowe kursy, dostosowując tematykę oraz formę do zmieniających się przepisów, potrzeb naszych klientów i trendów rynkowych.

Zakres realizowanych obecnie szkoleń i usług szkoleniowych jest szczegółowo przemyślany i opracowany z uwzględnieniem naszego wieloletniego doświadczenia. Obejmuje tematy, które są znaczące zarówno dla pracodawcy czy pracownika, jak też dla firm, instytucji i osób prywatnych.

Realizujemy je w dwóch formach:

  • stacjonarnej– edukacja odbywa się podczas szkoleń otwartych lub zamkniętych w postaci: kursów, szkoleń, wykładów, warsztatów czy konferencji.
  • on-line– kształcenie na odległość. Daje możliwość nauki w dowolnym miejscu i o dowolnej porze.
Zapraszam do kontaktu

Magdalena Joda
Kierownik Oddziału
kom. +48 512 367 300Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Urzędu Miasta Koszalina.