Brak zdjęcia

Zarząd Stowarzyszenia "AMSPORT" Koszalin informuję, że w nowym sezonie 2109/2020 kilka uznanych, działających na naszym terenie firm postanowiło wspierać nasze rozgrywki stając się Sponsorami naszej ligi.

      Prezentację zaczynamy od RESTAURACJI AMBASADA, która znajduję się w Koszalinie przy ul. Wańkowicza 82. Jest to fantastyczne miejsce do spotkań dla miłośników dobrego smaku, sportu, kina, kultury i rozrywki. Śledząc na bieżąco działalność AMBASADY dowiadujemy się o organizowanych cyklicznie imprezach w postaci niezwykle ciekawych spotkań, koncertów czy też zorganizowanego oglądania najważniejszych wydarzeń sportowych. W AMBASADZIE możemy uraczyć się doskonałymi daniami kuchni indyjskiej, przepysznymi stekami oraz burgerami, a do tego zamówić coś z przebogatej oferty napojów i alkoholi. Dla posiadaczy KARTY KALK udzielany jest rabat 8 % na wszystkie potrawy, napoje i alkohole .
Składamy wielkie wyrazy podziękowania SZEFOWI AMBASADY PANU MARKOWI FELISIAKOWI za wsparcie naszych rozgrywek i zostanie ich Sponsorem.

Szef AMBASADY Pan Marek  Felisiak oraz prezes Stowarzyszenia Jarosław Kuć

    Niezwykle radosną jest również informacja, że po raz kolejny dzięki przychylności PANA GRZEGORZA LATOSZEWSKIEGO PIWIARNIA WARKA pozostaje Sponsorem naszej ligi. Jest to fantastyczne miejsce gdzie już na stałe bardzo liczne grono naszych uczestników i sympatyków znalazło swoje miejsce towarzyskich spotkań. W WARCE cyklicznie organizowane są "Wieczory Sportu" spędzane w niepowtarzalnej atmosferze przy napojach i przepysznych pizzach oraz burgerach. Dla posiadaczy KARTY KALK udzielany jest rabat w wysokości 10 % na dania z kuchni i 5 % na napoje oraz alkohole. Dziękujemy gorąco SZEFOWI WARKI PANU GRZEGORZOWI LATOSZEWSKIEMU za kolejny sezon, w którym w znaczący sposób pomaga w rozwoju naszej ligi.

Pan Grzegorz Latoszewski oraz prezes Stowarzyszenia Jarosław Kuć
Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Urzędu Miasta Koszalina.