Brak zdjęcia

NOWY SPONSOR KALK - LuGo SPORTS ZADBA O NASZE ZDROWIE !!!

Kolejną firmą, która została nowym Sponsorem naszej ligi jest LuGo SPORTS.

    Prowadzi ją doskonały fachowiec związany od wielu lat z dbaniem o zdrowie osób uprawiających sport na najwyższym poziomie ale także borykających się z codziennymi dolegliwościami LUCJAN KASPRZAK. Jest to osoba bardzo znana i ceniona szczególnie w środowisku sportowców, która dzięki ogromnej wiedzy fachowej oraz wieloletniemu doświadczeniu potrafi pomóc każdemu w jego schorzeniach. Wzięcie pod opiekę wszystkich uczestników i sympatyków naszej ligi jest świetną wiadomością ponieważ w trakcie długiego sezonu niestety zdarzają się różne przypadki mniejszych lub większych urazów.
Kolega Lucjan dzięki podpisanej umowie udziela na hasło "KALK" 10 % zniżki na zabiegi i rehabilitacje.Firma LuGo Sports Lucjan Kasprzak oferuje szeroki zakres usług fizjoterapii, rehabilitacji, fizykoterapię, terapię manualną, masaż, odnowę biologiczną oraz zaopatrzenie sportowo - medyczne i ortopedyczne.

Terapia manualna
Skierowane na bóle kręgosłupa, bóle stawów, bóle głowy, migreny, opracowanie blizny pooperacyjnej.

Rehabilitacja
Obejmuje rehabilitacje pourazową, pooperacyjną, po kontuzjach oraz pomoc w stanach przewlekłych.

Fizykoterapia
W ofercie szeroki wachlarz dostepnych zabiegów laser, pole magnetyczne, ultradźwięki, prądy, krioterapia, masaż pneumatyczny, kinesiotaping...

Zaopatrzenie sportowo - medyczne
Sprzedaż hurtowa i detaliczna wszelkiego rodzaju tapów, maści, suplementów i wszystkiego czego potrzebujesz do bezpieczniejszego uprawiania sportu.

Zaopatrzenie ortopedyczne
Fachowa pomoc w doborze odpowiednich stabilizatorów, ortez i ochraniaczy.
Możliwość wypożyczenia botów ortopedycznych.

Dziękujemy serdecznie LUCJANOWI KASPRZAKOWI za dołączenie do grona naszych Sponsorów i objęcie niezwykle fachową opieką medyczną całe środowisko związane z naszą ligą.
Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Urzędu Miasta Koszalina.