Brak zdjęcia

MARIUSZ BARAN Z GRACZEM LUTEGO - DOSKONAŁE OTWARCIE !!!

Pierwsza kolejka miesiąca lutego była jednocześnie rozpoczęciem rywalizacji o tytuł "GRACZA MIESIĄCA LUTEGO".

      Zwycięzcą zostanie zawodnik który w jednym spotkaniu zanotuje najwięcej przechwytów , a w przypadku równej ich liczby o kolejności zadecyduje eval oraz w dalszej kolejności ilość zdobytych punktów.
        Fundatorem nagród dla zwycięzcy będzie nasz Sponsor Pan MARIUSZ BARAN. Będą one niezwykle atrakcyjne i naprawdę warto o nie powalczyć.

Gabinet Masażu i Terapii Manualnej Mariusz Baran-Koszalin, ul. Jantarowa 2A. Najwyższej klasy specjalista, który już wielokrotnie w trudnych sytuacjach uzdrawiał zawodników biorących udział w Naszych rozgrywkach. Wielki profesjonalizm, niezwykle pozytywny skutek zabiegów jest gwarancją usług Pana Mariusza. Rabat 15%.    Już pierwsza odsłona walki o tytuł gracza lutego pokazała, że będzie się działo i może podobnie jak w styczniu być nieprawdopodobna rywalizacja. Najpierw, aż sześciu zawodników osiągnęło 5 przechwytów, a byli to Jakub Skibicki /100sio.pl/, Grzegorz Skoczyk/ Bialogard/, Karol Cyrkiewicz /Grubik Team/, Tomasz Brzeski /SKS Wicher/, Radosław Wojciechowski i Radosław Cieślak /Cersanit/. Następnie poprzeczkę podniósł do 6 Dariusz Pożniak /Pantery/ i na koniec liderem po pierwszym weekendzie został DARIUSZ RYBIŃSKI /Air-Transfer.pl/ z liczbą 7 przechwytów w jednym meczu. Patrząc na statystyki meczowe jest to doskonałe osiągnięcie, które może tylko jeszcze bardziej wpłynąć mobilizująco na rywali.
W najbliższy weekend kolejna szansa dla wszystkich uczestników, żeby zdystansować lidera .Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Urzędu Miasta Koszalina.