Brak zdjęcia

KRUDO Morze Nieruchomości - Nowym Sponsorem KALK Koszalin

Witamy nowych sponsorów KALK Koszalin !!!

     Kolejnym z nowych sponsorów Koszalińskiej Amatorskiej Ligi Koszykówki jest firma KRUDO Morze Nieruchomości to biuro nieruchomości inne niż wszystkie, które znasz albowiem łączy się tu doświadczenie z pasją. Misją firmy jest budowanie trwałych relacji z klientami opartych na wzajemnym zaufaniu i szczerości. Pracują w nim osoby, które kochają ludzi, są otwarte, zaangażowane oraz ponad wszystko stawiają na jakość świadczonych usług i rzetelność. Właścicielką biura jest Magdalena Borzyszkowska, która posiada ponad 16-letnie doświadczenie w marketingu i sprzedaży. Przez wiele lat zarządzała różnymi oddziałami banków w Koszalinie i w Słupsku.


       Stworzyła to biuro z myślą o tych wszystkich, którzy cenią sobie swój czas, pieniądze i spokój ducha, a jednocześnie oczekują nie tylko zwykłego aktu kupna czy sprzedaży, ale przede wszystkich profesjonalnego doboru indywidualnego rozwiązania, w pełni dostosowanego do swoich potrzeb. Obecnie zespół jest czteroosobowy, razem z Właścicielką. Sprzedając nieruchomość, można znaleźć i kupić z biurem nową, otrzymać finansowanie oraz ubezpieczyć dom i swoje życie. Pracownicy przeprowadzają swoich Klientów bardzo sprawnie przez cały proces, aby czuł się on bezpiecznie i komfortowo. KRUDO współpracuje z wieloma innymi biurami nieruchomości, zarówno w Polsce, jak i w Hiszpanii, towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz prawie ze wszystkimi bankami działającymi na rynku polskim. Oferta jest taka sama jaką zaproponuje doradca bezpośrednio w oddziale banku, ale specjalista ds. kredytowania w KRUDO Pani Natalia Witkowska, sprawdzi dodatkowo, gdzie Klient ma szansę na lepszą ofertę.
Kredyty, ubezpieczenia, nieruchomości – wszystko w jednym miejscu. Cenisz swój czas, pieniądze i lubisz czuć się bezpiecznie? Trafiłeś we właściwe miejsce – KRUDO Morze Nieruchomości. Tutaj przy kawie i w przyjaznej atmosferze, porozmawiamy jak partnerzy o Twoich oczekiwaniach i marzeniach do spełnienia.

Nasze grono sponsorów powiększa się każdego roku i dzięki nim, nasza liga staje się jeszcze bardziej atrakcyjna, dziękujemy za zaufanie !!!


Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Urzędu Miasta Koszalina.