Brak zdjęcia

GRAND Z GRACZEM LISTOPADA - ZACZYNAMY !!!

W miesiącu listopadzie "GRACZA MIESIĄCA" nagrodzi nasz wieloletni Sponsor Firma GRAND Pana Andrzeja Kowalewskiego, mieszcząca się w Koszalinie przy ul.Barlickiego 20/1.

      Firma GRAND to zdecydowany lider w swojej branży na naszym rynku. Działa od 1999 r. w zakresie kompleksowej obsługi firm, urzędów i osób indywidualnych w obszarze dostarczania trofeów sportowych i okolicznościowych, zajmuje się grawerstwem, metaloplastyką, artykułami reklamowymi oraz wyrobem pieczątek. Wszystko z projektem i dostawą do klienta. Nowością są nadruki na takich materiałach jak szkło, ceramika, aluminium, skóra (skóropodobne), blacha nierdzewna, mosiądz, drewno, tworzywo sztuczne i wiele innych. Wszystko to dzięki nowej technologii nadruku UV.

Dla posiadaczy KARTY KALK - rabat 10 %

     W miesiącu listopadzie GRACZEM MIESIĄCA zostanie zawodnik, który podczas jednego meczu uzyska największą ilość asyst. W dalszej kolejności decydować będzie - punktacja eval, a następnie liczba zdobytych punktów.

Poprzednie rywalizacje zarówno z poprzedniego sezonu jak i pierwsza w tej kampanii przyniosły wspaniałą rywalizację i już od najbliższego weekendu spodziewamy się kolejnego świetnego otwarcia.
Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Urzędu Miasta Koszalina.