Brak zdjęcia

Firma SQ-Line - NOWYM SPONSOREM KALK KOSZALIN !!!

Witamy nowych sponsorów KALK Koszalin !!!

Do grona nowych sponsorów dołączyła firma SQ-Line mieszcząca się w Sianowie przy ul Ogrodowej 3 - https://sq-line.eu/, która jest producentem stolarki aluminiowej z wieloletnim doświadczeniem. Realizuje najbardziej wymagające projekty (m.in. Diun Mielno, Stadion Miejski w Szczecinie czy też Lividius w Świnoujściu ). Dzięki szerokiej ofercie jest w stanie sprostać wymaganiom nowoczesnej architektury. Ich stolarka spełnia standardy domów energooszczędnych oraz pasywnych a jej nieodzownym elementem są również okna i drzwi o wąskich profilach aluminiowych. Dają one duże możliwości aranżacyjne, zwłaszcza tam, gdzie zaprojektowane są spore przeszklenia.


Działają globalnie, ich stolarka użytkowana jest w Europie oraz poza jej granicami. Bogate i zróżnicowane doświadczenie w dziedzinie produkcji i montażu stolarki aluminiowej sprawia, iż firma SQ-Line jest w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientom, zarówno indywidualnym jak i komercyjnym.

Dziękujemy za zaufanie i przystąpienie do grona naszych sponsorów.Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Urzędu Miasta Koszalina.