Brak zdjęcia

DOMSTYL Z GRACZEM MIESIĄCA - TO SIĘ DZIEJE NAPRAWDĘ !!!

Ostatnia kolejka ligowa była jednocześnie rozpoczęciem walki o tytuł "Gracza miesiąca grudnia",

dla którego nagrody ufunduje nasz wieloletni już Sponsor Firma DomStyl. Oferuje ona sprzedaż wraz montażem bardzo szerokiej gamy okien, drzwi, bram i podłóg. Siedziba mieści się w Koszalinie przy ul. Morskiej 4b. Dla posiadaczy KARTY KALK rabat w wysokości 10 %. Już otwarcie rywalizacji można uznać za wprost rewelacyjne. Podobnie jak w poprzednich miesiącach mamy do czynienia z fantastycznymi statystykami. Zawodnicy dzięki pomocy kolegów z drużyny wykręcają wprost kosmiczne liczby poszczególnych elementów gry.
      Pierwszym liderem został DAMIAN WOJTYNIAK (Alfa Trans), który zebrał 23 piłki (eval 18, 5 pkt.), co nie wymaga chyba dalszego komentarza. Również bardzo szeroka grupa zawodników osiągnęła doskonałe wyniki. Artur Ciołek (KB i Przyjaciele) 16 zbiórek, po 14 zbiórek Paweł Czerski (KB i Przyjaciele) i Robert Biegański (100sio.pl), po 13 zbiórek Patryk Guzek (LKS Bonin) i Adrian Studziński (Parkiety Presto.pl).
      Ponownie poprzeczka zawieszona jest bardzo wysoko, ale poprzednie rywalizacje o tytuł "Gracza miesiąca" były najlepszym świadectwem, że nie ma pułapu którego nie można pokonać.

Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Urzędu Miasta Koszalina.