Brak zdjęcia

Ostatnia kolejka upłynęła głównie pod znakiem rywalizacji w pierwszej rundzie Pucharu Ligi.

      Zwyciężali faworyci i to dość zdecydowanie ale w dwóch pojedynkach walka była wyrównana. PS Pożarna postawiła duży opór Kabatowi Słupsk oraz Iron Wares walczył bardzo dzielnie z drużyną Grupa Cichy Koszalin. Ponadto awans do następnej rundy wywalczyli Domar Tatów wygrywając z Wind Service, i4 Development/Świętoń z Pizzerią Venecja, obrońca trofeum Powiat Białogardzki z Outsiders, NMC z Alfą Trans oraz Betomex z Basket Tepro S.A. Ponadto rozegrano dwa mecze o ligowe punkty. W I Dywizji po wielkich emocjach TFC Białogard pokonało Lidera Koszalin GMK 2 punktami, a w II Dywizji LKS Bonin pewnie ograł Fasolki. W najbliższy weekend wracają zmagania ligowe na wszystkich szczeblach, a kilka pojedynków zapowiada się rewelacyjnie.

PUCHAR LIGI

WIND SERVICE – DOMAR TATÓW                                                 54:70 (12:22; 20:12; 8:18; 14:18;)
WIND SERVICE: P. Bocian 16, P. Szobot 13, Ł. Szul 10, P. Jełkaszew 6, P. Pawlak 4, T. Robak 3 (1), A. Wojciechowski 2,
DOMAR TATÓW: Ł. Ciesielski 21 (3), D. Joskowski 14, P. Idziorek 13 (3), M. Trzebiński 12 (1), Ł. Żak 10, M. Myśliński 0,

i4 DEVELOPMENT/ŚWIĘTOŃ – PIZZERIA VENECJA                   61:42 (8:10; 13:7; 17:8; 23:17;)
i4 DEVELOPMENT/ŚWIĘTOŃ : P. Bogdan 25 (4), D. Lipigórski-Reichel 13 (1), P. Szałankiewicz 6, A. Kowalczuk 6, Ł. Wróbel 4 (1), P. Sokołowski 4, P. Polek 3, B. Domaszewicz 0,
PIZZERIA VENECJA: P. Grzybowski 9, Ł. Urbanowski 8 (2), B. Teter 6, K. Kunysz 6,D. Wojtyniak 5 (1), C. Michałowicz 4, M. Gaziński 4 (1),


KABAT SŁUPSK – PS POŻARNA                                                    65:50 (19:16; 12:9; 22:4; 12:21;)
KABAT SŁUPSK: L. Kukliński 18 (3), B. Barczuk 17, K. Izraelski 11, A. Finke 7, P. Bonk 6, D. Bartnik 6,
PS POŻARNA: M. Jankowski 14 (1), W. Planutis 14 (4), L. Kasprzak 14 (4), J. Twardoń 6 (1), D. Wawrzynkiewicz 2, P. Pyda 0, M. Wieliński 0,


POWIAT BIAŁOGARDZKI – OUTSIDERS                                        86:57 (22:6; 30:14; 18:18; 16:19;)
POWIAT BIAŁOGARDZKI: G. Skoczyk 35 (1), G. Gajdziel 20 (1), P. Pakuszto 18 (2), D. Nastula 10, P. Broda 3 (1),
OUTSIDERS: K. Żamojć 20, T. Adamczyk 12 (2), K. Żamojć 9, K. Żybort 8, P. Trepka 5 (1), J. Kępiński 3, B. Górka 0, W. Stokrocki 0,


GRUPA CICHY KOSZALIN – IREN WARES                                    78:71 (16:14; 24:20; 18:12; 20:25;)
GRUPA CICHY KOSZALIN: D. Kropisz 21 (2), P. Pilarski 20 (2), A. Żmudziński 17, I. Lange 7 (1), M. Malatyński 6, P. Jakóbczyk 5, P. Bakowicz 2,
IRON WARES: P. Baryła 26 (7), S. Knet 22 (1), J. Grabias 12 (2), T. Skuza 9 (1), A. Steckiewicz 2, R. Wojciechowski 0, M. Felsztigier 0,

BETOMEX – BASKET TEPRO S.A.                                                 94:52 (26:12; 19:12; 28:9; 21:19;)
BETOMEX: M. Rajkowski 32 (2), T. Dąbrowski 24, R. Bogucki 21, W. Skrzypek 6, J. Czubak 6, D. Łuć 3 (1), L. Bryzek 2, Z. Jasiński 0,
BASKET TEPRO S.A.: M. Mora 16, R. Dolik 10, P. Gwóźdź 8, W. Domżałowicz 8, E. Pajączkowski 5, J. Strycharczyk 5 (1), P. Kozak 0, P. Ignasiak 0, G. Szczerba 0,


ALFA TRANS – NMC                                                                       57:78 (9:14; 20:24; 17:16; 11:24;)
ALFA TRANS: D. Sobolewski 15 (3), A. Studziński 11 (1), M. Lazar 8, M. Strach 8, R. Grontkowski 8, A. Liput 5 (1), R. Lipiński 2, E. Kulesza 0,
NMC: M. Jesionczak 16 (2), K. Gibalski 16 (4), M. Cieśliński 14 (2), D. Zawiślak 13, R. Gibaszek 13 (3), M. Sugier 6 (1),

1/8 PUCHARU LIGI

I DYWIZJA

LIDER KOSZALIN GMK – TFC BIAŁOGARD                                 46:48 (15:15; 9:7; 8:20; 14:6;)
LIDER KOSZALIN GMK: A. Szałek 20 (2), S. Jędrzejczak 11 (3), R. Witkowski 4, R. Grabski 3, O. Pysz 2, I. Holc 2, A. Derliński 2, Ł. Kaszuba 2, J. Król 0,
TFC BIAŁOGARD: D. Jackiewicz 11 (3), P. Olechnicki 10, P. Czajkowski 8 (2), M. Kozłowski 8, R. Kuśmierczyk 5 (1), K. Pietrzak 3, M. Czajkowski 3, T. Iwaszko 0,


II DYWIZJA

LKS BONIN – FASOLKI                                                                   68:54 (18:7; 23:12; 14:15; 13:20;)
LKS BONIN: M. Kustra 18 (2), M. Kramarz 18 (2), A. Kop 11 (2), P. Odrzywołek 6, M. Kramarz 5, T. Sobieraj 5, J. Czesnowski 3, A. Katafiasz 2, S. Grudziński 0, K. Regulski 0, D. Ulatowski 0,
FASOLKI: Z. Abbas 27 (5), R. Cyberny 11 (1), M. Czaplejewski 4, R. Magdziak 4, G. Sokołowski 2, M. Juźków 2, J. Walesiewicz 2, A. Harmuszkiewicz 2,







Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Urzędu Miasta Koszalina.