Brak zdjęcia

Ostatnia ligowa kolejka upłynęła pod znakiem wielu znakomitym rywalizacji.

Jest to etap rozgrywek gdzie szczególnie w obu Dywizjach mocno kształtuje się już hierarchia w tabelach.
      W I Dywizji emocji było co niemiara. Wielką niespodziankę sprawili gracze Drużyny A pokonując niezwyciężone dotąd Volvo Skrzypa GMK i trzeba stwierdzić, iż swoją postawą naprawdę zaimponowali. Świetny pojedynek był udziałem Team Kosz i Alfa Trans gdzie po dramatycznej końcówce 1 punktem lepsi okazali się Ci pierwsi. Bardzo wyrównane były również starcia Panter z Grubik Team (6 pkt dla Panter) i Wind Service z Klubokawiarnią (8 pkt dla Wind Service). Bardzo ważne 2 punkty dopisali sobie również zawodnicy TKKF Koszalin pokonując Iron Wares oraz EKP Dewelopment Squad lepszy od Domaru Tatów. Natomiast swoją serię bez porażki przedłużyła ekipa Pizzerii Venezja ogrywając wysoko TFC Białogard.
       W II Dywizji było znacznie spokojniej. Tylko mecz Cyglerstyl KMP z Drużyną A2 miał fantastyczny, wyrównany przebieg do ostatniej syreny. Wygrali 1 punktem gracze tej pierwszej ekipy, ale wielkie brawa należą się obu zespołom. W pozostałych konfrontacjach padły pewne wygrane B-elki.pl z PS Pożarną, LKS Bonin z Fasolkami, ZłotejMrówki.pl z Przyjemniaczkami, AZS Fans Weterans z Outsiders i Air-Transfer.pl z Basketem Tepro.
W najbliższy weekend walka będzie się toczyć na wszystkich szczeblach rozgrywek , a bez wątpienia na szlagierową zapowiada się sobotnia rywalizacja w Ekstralidze pomiędzy ekipami Skodą Koszalin i Powiatem Białogardzkim.
I DYWIZJA

ALFA TRANS – TEAM KOSZ                                                          68:69 (16:19; 21:16; 12:16; 19:18;)
ALFA TRANS: A. Studziński 28 (2), M. Lazar 15 (1), M. Tereszczyn 11 (1), I. Janiszek 9 (1), P. Podwalski 3, R. Grontkowski 2,
TEAM KOSZ: R. Mleczko 24 (1), P. Jasiński 18 (2), K. Filip 10, P. Chłopecki 7, M. Bejner 4, J. Szulc 2, D. Jasiński 2, P. Wasilewski 2,


TKKF KOSZALIN – IRON WARES                                                  66:56 (16:19; 16:18; 15:10; 19:9;)
TKKF KOSZALIN: R. Wudarski 19, R. Cieślak 13 (3), R. Krajewski 12, P. Leśny 8 (2), S. Kudosz 4, K. Gruszczyński 4, M. Babczyński 4, W. Traczewski 2, P. Mikołajczyk 0,
IRON WARES: P. Baryła 19 (6), P. Małek 12, M. Felsztigier 8 (1), S. Knet 7, G. Sokalski 7, A. Gospodarczyk 3, R. Wojciechowski 0, J. Grabias 0, D. Shyriaiew 0,


TFC BIAŁOGARD – PIZZERIA VENECJA                                      43:89 (11:13; 12:19; 7:30; 13:27;)
TFC BIAŁOGARD: M. Czajkowski 13, P. Czajkowski 11 (1), K. Pietrzak 8, M. Kozłowski 8, M. Słowiński 3 (1), T. Iwaszko 0,
PIZZERIA VENECJA: P. Grzybowski 33 (5), K. Biełunos 15, D. Wojtyniak 14 (2), H. Komuda 13, K. Kunysz 8, M. Grześkowiak 6 (1),

GRUBIK TEAM – PANTERY                                                             63:69 (13:17; 18:11; 16:14; 16:27;)
GRUBIK TEAM: P. Trumiński 26 (2), T. Słomski 16 (4), K. Cyrklewicz 13 (1), M. Brajczewski 3, M. Wróblewski 2, W. Cyrklewicz 2, P. Łastowski 1, Ł. Wróblewski 0,
PANTERY: R. Maćkowiak 23 (2), J. Włodarczyk 13 (1), D. Sierakowski 10, D. Królikiewicz 8, J. Kiedrowski 6, D. Poźniak 5 (1), M. Jankowski 4,

VOLVO Skrzypa GMK – DRUŻYNA A                                              71:94 (16:25; 27:18; 15:24; 13:27;)
VOLVO Skrzypa GMK : G. Arabas 30 (6), A. Szałek 20 (1), R. Grabski 10, M. Dudek 4, R. Witkowski 4, A. Derliński 2, Ł. Kaszuba 1, J. Król 0,
DRUŻYNA A: B. Sprengel 39 (9), S. Długosz 16, A. Podlewski 12 (2), J. Trenkiewicz 11 (2), A. Orzechowski 8 (2), D. Leśniewski 6, R. Rogalski 2, R. Szternel 0,

EKP DEWELOPER SQUAD – DOMAR TATÓW                               47:36 (14:5; 8:8; 15:12; 10:11;)
EKP Deweloper SQUAD: D. Iciachowski 25 (4), D. Bartnik 10 (1), M. Ciachla 5 (1), P. Andrzejewski 4 (1), P. Czarnecki 3 (1), M. Borkowski 0, J. Sznigirewicz 0,
DOMAR TATÓW: D. Joskowski 12, P. Kołodziejski 7, M. Myśliński 6, B. Kowalewski 5, S. Jędrzejczak 4, Ł. Bielski 2,


WIND SERVICE – KLUBOKAWIARNIA BLASZAK                          70:62 (12:17; 19:15; 17:16; 22:14;)
WIND SERVICE: Ł. Szul 18, Ł. Berliński 13 (2), P. Szobot 12, P. Bocian 10 (1), B. Pachciarek 8, M. Waluk 7 (1), T. Robak 2,
KLUBOKAWIARNIA BLASZAK: K. Rywak 15 (3), J. Sokołowski 12 (1), Ł. Janota 12 (1), D. Schabek 6 (2), J. Plecha 5, M. Podwałka 5 (1), K. Kiwacz 5 (1), M. Grzęda 2, W. Staszewski 0,



II DYWIZJA

FASOLKI – LKS BONIN                                                                   37:84 (6:18; 6:23; 9:20; 16:23;)
FASOLKI: R. Cyberny 16 (2), S. Juźków 12, M. Juźków 4, M. Czaplejewski 2, T. Bartlomiejczyk 2, A. Harmuszkiewicz 1, J. Walesiewicz 0,
LKS BONIN: M. Kramarz 14, W. Kluczyński 13 (1), P. Guzek 11, M. Kustra 11 (1), A. Katafiasz 8, N. Katafiasz 6, K. Ulatowski 5, T. Sobieraj 5, P. Rybak 5 (1), J. Czesnowski 4, K. Regulski 2,


ERGOLIFT – SANATORIUM SPURS                                               42:80 (11:22; 9:15; 13:21; 9:22;)
ERGOLIFT: F. Bochra 23 (2), A. Sobański 8, J. Warczak 5 (1), A. Jedliński 4, L. Maruszewski 8, R. Piłat 0,
SANATORIUM SPURS: J. Nagórski 25,J. Dec 21 (3), A. Redliński 17 (1), W. Krzpiot 5, W. Kasztelan 4, W. Wyrwas 4, R. Kulik 2, B. Gudaniec 2, L. Redliński 0, W. Socha 0,


B-eLka.pl – PS POŻARNA                                                               79:43 (16:14; 22:12; 21:6; 20:11;)
B-eLka.pl: T. Kucal 22 (2), A. Dzięcielski 11 (1), L. Żymierski 11, A. Nowak 10 (1), J. Dziennik 9 (2), M. Kostecki 8 (1), R. Fiszbak 5 (1), R. Tarkowski 3 (1), D. Sawicki 0,
PS POŻARNA: D. Jabłoński 11 (1), M. Stopera 11, M. Jankowski 10, P. Kucal 6, W. Planutis 5, L. Kasprzak 0, A. Binaś 0, M. Wieliński 0, K. Chadacz 0, J. Twardoń 0,


BASKET TEPRO – AIR-TRANSFER.PL                                           45:58 (12:16; 5:16; 16:12; 12:14;)
BASKET TEPRO: R. Dolik 17 (3), M. Warzecha 13 (2), M. Mora 11, P. Ignasiak 3 (1), E. Pajączkowski 1, P. Kozak 0, G. Szczerba 0,
AIR-TRANSFER.PL: F. Janus 17 (2), M. Janus 15, M. Pikur 14, M. Kołtowski 5 (1), D. Rybiński 4, D. Krakowiak 2, M. Kozłowski 1, K. Korol 0, R. Szemro 0,


PRZYJEMNIACZKI – ZłotaMrówka.pl                                               53:70 (9:22; 13:15; 13:14; 18:19;)
PRZYJEMNIACZKI: M. Karnafel 16 (1), P. Zając 10 (1), D. Kapała 10, S. Kudźba 7 (1), P. Etenkowski 6, M. Mioduszewski 4,
ZłotaMrówka.pl: K. Stosio 23 (5), D. Matysiak 18 (2), W. Banach 17 (1), R. Mielke 10, M. Binaś 2, P. Janiak 0, P. Zięba 0, J. Barański 0, M. Zawadzki 0,


CYGLERSTYL KMP – DRUŻYNA A                                                   68:67 (13:13; 24:15; 17:18; 14:21;)
CYGLERSTYL KMP: R. Łapczuk 34 (4), M. Łapczuk 15, R. Cegliński 6, T. Fusiek 6, A. Czechowski 6, P. Szewczuk 1, S. Maliński 0, P. Wołodkowicz 0,
DRUŻYNA A2: K. Romejko 18, S. Okołotowicz 17, P. Polowczyk 7 (1), M. Wyszomirski 7 (1), D. Majewski 6 (2), Ł. Szamatowicz 5, M. Kądziołka 4, R. Kalinowski 3, G. Fabich 0, T. Łapiński 0,


OUTSIDERS – AZS FANS WETERANS                                             49:68 (10:18; 14:20; 4:23; 21:7;)
OUTSIDERS: M. Adamczyk 14 (4), K. Żybort 9, W. Stokrocki 9 (1), T. Adamczyk 9, W. Dziurla 8, P. Trepka 0, J. Kępiński 0,
AZS FANS WETERANS: I. Łukojko 15, P. Szamrej 13 (3), M. Pabiszczak 13 (2), M. Gierłowski 10 (1), I. Sławiński 9, W. Kozacki 8, M. Zieliński 0, R. Kaszkiewicz 0,




Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Urzędu Miasta Koszalina.