Brak zdjęcia

Atom WEBSKA BASKET LIGA – każdy walczy o swoje

Cieszymy się w obecnej chwili z każdego rozegranego weekendu.

Ostatni z nich pokazał, że powoli krystalizują się oczekiwania zespołów i zaczyna się walka o swoje.
     W Ekstralidze Zespół Pieśni i Tańca wreszcie w składzie większym niż 5 zawodników po dobrym meczu z obu stron pokonał Alfę Trans 85-70, wykorzystując swoje doświadczenie, odjechał rywalowi w ostatniej kwarcie i odniósł bezpieczne zwycięstwo. Skoda Koszalin nadal pędzi po autostradzie zwanej Ekstraklasa i pewnie zwyciężyła Betomex 95-77. Ciekawe kto pierwszy ich zatrzyma?
      W Dywizji I Team Kosz po zaciętym boju pokonał Domar Tatów 69-65. Walka trwała do ostatniego gwizdka i oba zespoły pokazały fajny basket. W meczu beniaminków B-eLka.pl łatwo pokonało LKS Bonin 79-45. Wszystkie kwarty zostały wygrane przez Belkę co pozwoliło im na spokojne dowiezienie zwycięstwa do końca. TKKF Koszalin wygrał 76-62 z Ekowodrolem, po meczu walki, gdzie cały mecz zespół Ekowodrolu próbował dogonić TKKF, ale zawsze brakowało przysłowiowej” kropki nad i” aby doścignąć rywala.
      W II Dywizji to arcyciekawy mecz pomiędzy Pod Koszem, a PS Pożarna, gdzie zwyciężyli ci pierwsi 69-65. PSP wzmocniona nowymi zawodnikami stawiła czoło faworyzowanym zawodnikom z Białogardu i nie oddała łatwo meczu rywalowi. 2XK łatwo pokonał 5 osobowy zespół Atomówek, które niestety uległy fizyczności zespołu 2XK i przegrały 71-51. Siła, doświadczenie i lepsze zgranie dały łatwe zwycięstwo Niunio Team nad młodym zespołem Black Mambas 99-42, który jeszcze uczy się gry w KALK.
       Kolejny tydzień, to ostatni czas przed świętami, kiedy spotkamy się na parkietach. Na czoło wysuwa się mecz w sobotę pomiędzy i4Development, a Żulicki Centrum Ogrodnicze, tak więc warto poświęcić chwile i wpaść na mecz KALK w najbliższy weekend.

EKSTRALIGA

SKODA KOSZALIN – BETOMEX                                         95:77 (20:24; 23:14; 25:15; 27:24;)
SKODA KOSZALIN: G. Skoczyk 37 (3),D. Kropisz 24 (6),A. Żmudziński 14 (2),P. Pilarski 12, P. Jakóbczyk 6 (1),K. Szych 2,M. Malatyński 0,
BETOMEX: T. Dąbrowski 26 (4),M. Hamera 18,R. Bogucki 15,D. Łuć 11 (1),P. Kondraciuk 4, K. Wierzbicki 3 (1),L. Bryzek 0,O. Kucenko 0,J. Sikorski 0,


ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA – ALFA TRANS                          85:70 (20:21; 18:14; 23:21; 24:14;)
ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA: M. Korgiel 24 (1),M. Kamieniarz 24,P. Bartkiewicz 12,D. Kmita 9 (1), M. Tartas 8,A. Kirejczyk 6,A. Kamieniarz 2,
ALFA TRANS: M. Kawszyn 34 (4),M. Lazar 13,I. Janiszek 9,M. Tereszczyn 8 (2),R. Grontkowski 4, E. Kulesza 2,


I LIGA

LKS BONIN – B-eLka.pl                                                       45:79 (4:15; 10:16; 11:25; 20:23;)
LKS BONIN: K. Jaśkiewicz 20,M. Kustra 7,P. Guzek 6,O. Malazda 6 (1),P. Rybak 4,T. Sobieraj 2, K. Regulski 0,
B-eLka.pl: P. Żołnierczuk 17,D. Bartecki 14 (2),M. Kostecki 12 (1),J. Dziennik 11 (1),L. Żymierski 10, R. Tarkowski 7 (1),A. Dzięcielski 6,D. Sawicki 2,R. Fiszbak 0,


TKKF KOSZALIN – EKOWODROL                                      76:62 (14:15; 15:10; 23:9; 24:28;)
TKKF KOSZALIN: R. Cieślak 29 (9),K. Batrachenko 16 (2),R. Wudarski 11,M. Babczyński 4, K. Blonkowski 4,W. Traczewski 4,P. Leśny 4,P. Mikołajczyk 4,
EKOWODROL: J. Grabias 19,M. Felsztigier 12 (1),R. Witkowski 11 (1),A. Steckiewicz 8, S. Kudosz 5 (1),A. Derliński 4,A. Gospodarczyk 2,P. Baryła 1,P. Samusionek 0,R. Wojciechowski 0,

TEAM KOSZ – DOMAR TATÓW                                           69:65 (23:15; 11:22; 24:12; 11:16;)
TEAM KOSZ: G. Gajdziel 22 (4),D. Jasiński 16,M. Ślusarczyk 13,R. Maćkowiak 12,D. Nastula 5, P. Wasilewski 1,P. Chłopecki 0,
DOMAR TATÓW: Ł. Żak 20,S. Jędrzejczak 12 (1),P. Kłósko 10 (2),P. Kołodziejski 8, M. Myśliński 7 (1),D. Joskowski 6,Ł. Bielski 2,P. Sulicki 0,



II LIGA

POD KOSZEM – PS POŻARNA                                            69:65(16:15; 18:17; 21:19; 14:14;)
POD KOSZEM: B. Baranowski 25,P. Olechnicki 15,D. Jackiewicz 11 (3),M. Słowiński 9,K. Winiarski 6, J. Ciekliński 3,P. Falgowski 0,I. Szymański 0,P. Strzelecki 0,
PS POŻARNA: P. Kucal 15 (1),A. Nowak 13,P. Matczak 12,A. Binaś 6,K. Tarkowski 5 (1), W. Planutis 5 (1),D. Wawrzynkiewicz 5,M. Stopera 4,P. Pyda 0,M. Wieliński 0,

2xK – ATOMówki                                                                   71:51 (15:12; 16:7; 22:16; 18:16;)
2xK:M. Sikora 24 (1),S. Szubstarski 22,K. Deka 11 (1),M. Krzemiński 6,M. Deka 4,M. Mendrygał 4, W. Boruń 0,B. Laska 0,
ATOMówki:K. Koszykowska 17,L. Malatyńska 15,M. Machnikowska 10 (2),K. Klimowska 9 (2), A. Andrzejak 0,


NIUNIO TEAM – BLACK MAMBAS                                       99:42 (34:9; 18:11; 28:15; 19:7;)
NIUNIO TEAM: Ł. Kowalski 23,P. Bocian 22,R. Gibaszek 22 (2),P. Głodek 11,K. Kukliński 10, M. Wróblewski 6,A. Krupski 5,T. Jabłoński 0,
BLACK MAMBAS: K. Stańczyk 13,M. Makijewski 11,M. Żyta 6,J. Żelazowski 6,M. Ruszkowski 4 (1), A. Szybisty 2,P. Łój 0,



Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Urzędu Miasta Koszalina.