Brak zdjęcia

Zgodnie z wcześniejszą informacją potwierdzamy...

Zgodnie z wcześniejszą informacją potwierdzamy, iż w dniu 5 września 2020 r. (sobota) o godz. 14.50 w hali ZOS przy ul. B. Głowackiego 3-5 odbędzie się wręczenie nagród w klasyfikacjach drużynowych oraz indywidualnych I i II Dywizji. Poniżej podajemy listę nagrodzonych:

I LIGA - sezon 2019/2020

1. PIZZERIA VENECJA

2. KLUBOKAWIARNIA BLASZAK

3. TEAM KOSZALIN

Najlepsi strzelcy - I Dywizja

1. Labuda Dariusz - Tartak Sekwoja - 347 pkt,
2. Studziński Adrian - Alfa Trans - 315 pkt,
3. Jasiński Paweł - Team Kosz - 296 pkt.


Najlepiej trafiający za 3 pkt.

1. Czajkowski Piotr - TFC Białogard - 40/118

Evaluation = (punkty - (niecelne rzuty) + zbiórki + bloki + asysty
+ przechwyty - straty)

1. Studziński Adrian - Alfa Trans - 330 (suma)
2. Teter Bartosz - Pizzeria Venecja - 328 (suma)
3. Jasiński Paweł - Team Kosz - 312 (suma)

Najlepiej zbierający - (obrona + atak)

1. Olechnicki Piotr - TFC Białogard - 193 (suma)

Najlepiej podający - (asysty)

1. Teter Bartosz - Pizzeria Venecja - 100 (suma)

II Dywizja - sezon 2019/2020

1. EKP SQUAD

2. B-eLka.pl

3. PS POŻARNA
Najlepsi strzelcy

1. Kucal Tomasz - B-eLka.pl - 342 pkt,
2. Abbas Zaied - Fasolki - 334 pkt,
3. Iciachowski - Dawid EKP - Squad 280
pkt.

Najlepiej trafiający za 3 pkt.

1. Szamrej Paweł - AZS Fans WETERANS - 37/123

Evaluation = (punkty - (niecelne rzuty) + zbiórki + bloki + asysty + przechwyty - straty).

1. Kucal Tomasz - B-eLka.pl - 439 (suma)
2. Niemir Mateusz - EKP Squad - 325 (suma)
3. Andrzejewski Paweł - EKP Squad - 282 (suma)

Najlepiej zbierający (obrona + atak)

1. Dolik Rafał - Basket Tepro S.A. - 137 (suma)

Najlepiej podający (asysty)

1. Kucal Tomasz - B-eLka.pl - 79 (suma)

Klasyfikacja drużyny - Atomówki

Najlepsi strzelcy

1. Klimowska Katarzyna - ATOMówki - 180 (suma)
2. Machnikowska Monika - ATOMówki - 166 (suma)
3. Staciwa Luiza - ATOMówki - 144 (suma)

Najlepiej trafiający za 3 pkt.

1. Klimowska Katarzyna - ATOMówki - 33/116

Evaluation = (punkty - (niecelne rzuty) + zbiórki + bloki + asysty
+ przechwyty - straty).

1. Klimowska Katarzyna - ATOMówki - 142 (suma)
2. Machnikowska Monika - ATOMówki - 140 (suma)
3. Staciwa Luiza - ATOMówki - 119 (suma)

Najlepiej zbierający (obrona + atak)

1. Klimowska Katarzyna - ATOMówki - 55 (suma)

Najlepiej podający (asysty)

1. Klimowska Katarzyna - ATOMówki - 58 (suma)


W związku z obowiązującymi na obiekcie ZOS przy ul. B. Głowackiego 9 przepisami sanitarno-epidemiologicznymi prosimy o :
- przybycie maksymalnie po dwóch przedstawicieli drużyn (nagrody drużynowe,
- przybycie nagrodzonych indywidualnie tylko osobiście,
- wejście na halę i przemieszczanie się po niej tylko w maseczce ochronnej zasłaniającej usta i nos,
- po wejściu na halę obowiązkowe jest zdezynfekowanie rąk,
- wchodzimy tylko wejściem głównym i po schodach udajemy się na widownię hali,
- zajmujemy miejsca na widowni w odległości min. 1, 5 metra od siebie,
- przy wyjściu z hali dezynfekujemy ręce.

Bardzo prosimy o bezwzględne przestrzeganie powyższych zaleceń i punktualne przybycie.




Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Urzędu Miasta Koszalina.