Brak zdjęcia

Podajemy wyniki spotkań oraz tabele na wszystkich szczeblach rozgrywek z ostatniego weekendu.

EKSTRALIGA

POWIAT BIAŁOGARDZKI – KABAT SŁUPSK                                            76:77 (15:16; 20:15; 14:19; 27:27;)
POWIAT BIAŁOGARDZKI: G. Skoczyk 28, D. Raszpunda 17, D. Nastula 11 (1), B. Baranowski 9 (1), G. Michalak 6, P. Pakuszto 5 (1),
KABAT SŁUPSK: K. Izraelski 22 (2), L. Kukliński 20 (2), D. Mieczkowski 11, J. Karwicki 9 (1), D. Królikiewicz 4, D. Bartnik 4, A. Finke 4, P. Bonk 3,

ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA – BETOMEX                                                    100:73 (23:21; 29:10; 22:14; 26:28;)
ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA: M. Kamieniarz 35, P. Bartkiewicz 27, D. Kmita 18, A. Kirejczyk 12 (1), M. Korgiel 6, C. Tudruj 2,
BETOMEX: M. Rajkowski 25 (4), D. Łuć 18 (4), T. Dąbrowski 13 (2), K. Wierzbicki 6 (1), R. Bogucki 5 (1), M. Hamera 4, W. Skrzypek 2, J. Czubak 0,


I DYWIZJA

KB I PRZYJACIELE – LIDER KOSZALIN GMK                                           44:73 (12:25; 12:14; 10:14; 10:20;)
KB I PRZYJACIELE: P. Czerski 23 (5), D. Górecki 9 (1), J. Skibicki 4 (1), R. Kałużniacki 4, K. Leśniarek 2, A. Ciołek 2,
LIDER KOSZALIN GMK: S. Tałaj 20 (2), Ł. Kaszuba 19 (1), R. Grabski 13 (1), O. Pysz 9, R. Witkowski 7 (1), J. Król 3 (1), A. Derliński 2, I. Holc 0,


WIND SERVICE – TEAM KOSZ                                                                     66:59 (11:20; 11:18; 22:10; 22:11;)
WIND SERVICE: P. Szobot 15 (1), Ł. Aleksandrowicz 13, P. Bocian 11, P. Jełkaszew 9 (1), A. Wojciechowski 7, P. Pawlak 6, M. Waluk 5 (1),
TEAM KOSZ: K. Filip 19, P. Stelmaszyk 9, P. Jasiński - K 7, S. Ziegler 6 (2), P. Wasilewski 6, P. Chłopecki 6, R. Mleczko 4, A. Andrzejak 2, M. Kozioł 0,


PIZZERIA VENECJA – KLUBOKAWIARNIA BLASZAK                             66:53 (17:14; 13:14; 15:13; 21:12;)
PIZZERIA VENECJA: B. Teter 24, M. Kozłowski 21 (5), P. Grzybowski 9, M. Gaziński 4, K. Kunysz 4, C. Michałowicz 2, D. Wojtyniak 2, M. Grześkowiak 0,
KLUBOKAWIARNIA BLASZAK: M. Hampel 18, Ł. Janota 12, K. Rywak 11 (1), M. Grzęda 8, M. Podwałka 2, B. Dołasiński 2, K. Kiwacz 0, M. Krzos 0,


TFC BIAŁOGARD – PANTERY                                                           58:96 (5:24; 12:26; 13:21; 28:25;)
TFC BIAŁOGARD: M. Czajkowski 17, P. Czajkowski 16 (4), D. Jackiewicz 12 (4), K. Pietrzak 9 (1), P. Olechnicki 4,
PANTERY: K. Kaźmierczak 22 (4), Ł. Pawełoszek 21 (1), R. Maćkowiak 18, J. Włodarczyk 14 (1), M. Niemiec 12, J. Kiedrowski 9 (1), M. Jankowski 0,


GRUBIK TEAM – TARTAK SEKWOJA                                              51:72 (13:18; 9:17; 16:19; 13:18;)
GRUBIK TEAM: P. Łastowski 19 (4), P. Trumiński 14, P. Kołodziejski 8, M. Wróblewski 4, W. Cyrklewicz 4, Ł. Wróblewski 2,
TARTAK SEKWOJA: D. Labuda 21 (1), H. Labuda 15, T. Kościelny 13 (1), F. Leszczyński 11, P. Kowalski 5 (1), J. Kaleta 5, M. Tablewski 2, J. Nagórski 0, P. Kościński 0,


DRUŻYNA A – RADMOR TAXI-TKKF                                                76:56 (26:7; 25:14; 18:13; 7:22;)
DRUŻYNA A: B. Szor 17 (5), D. Majewski 15 (5), A. Sucholas 12 (1), S. Długosz 12 (1), M. Wyszomirski 7, A. Kniaź 6 (2), R. Kalinowski 3 (1), P. Polowczyk 2, S. Kędzior 2,
RADMOR TAXI - TKKF: R. Wudarski 16, R. Cieślak 10 (1), P. Mikołajczyk 9, P. Leśny 6, K. Gruszczyński 4, W. Traczewski 4, M. Tomaszewski 3 (1), M. Babczyński 2, D. Maszoński 2,



II DYWIZJA

OUTSIDERS – AZS FANS WETERANS                                            72:74 (15:18; 21:21; 19:18; 17:17;)
OUTSIDERS: K. Żybort 20, M. Adamczyk 14 (3), K. Żamojć 13 (1), T. Adamczyk 9 (1), M. Zając 6, W. Stokrocki 5 (1), B. Górka 3 (1), J. Kępiński 2,
AZS FANS WETERANS: R. Bobryk 25 (2), P. Szamrej 21 (4), M. Gierłowski 17 (1), D. Zydel 8, R. Kaszkiewicz 3,


CYGLERSTYL KMP – PS POŻARNA                                                72:80 (11:14; 18:29; 26:13; 17:24;)
CYGLERSTYL KMP: J. Łapczuk 20 (4), A. Czechowski 19 (2), R. Cegliński 18, P. Wołodkowicz 11 (3), P. Pogroszewski 4,
PS POŻARNA: P. Iwanisik 24 (1), M. Jankowski 20, M. Stopera 12 (2), J. Twardoń 8 (2), W. Planutis 6 (2), L. Kasprzak 6 (2), P. Kucal 4, P. Pyda 0, A. Binaś 0, M. Wieliński 0,


LKS BONIN – 100sio.pl                                                                      63:76 (23:16; 15:17; 5:23; 20:20;)
LKS BONIN: A. Katafiasz 22, M. Kustra 14 (2), M. Kramarz 13 (2), D. Ulatowski 10, S. Grudziński 2, K. Regulski 2, P. Rybak 0,
100sio.pl: K. Jaśkiewicz 23 (1), D. Matysiak 14, K. Stosio 11 (1), S. Juźków 9 (1), M. Binaś 7, A. Brzeziński 4, R. Mielke 4, M. Zawadzki 4, R. Berezowski 0, P. Zięba 0, J. Barański 0,

BASKET TEPRO S.A. – AIR-TRANSFER.PL                                    44:56 (8:14; 2:13; 22:14; 12:15;)
BASKET TEPRO S.A.: R. Dolik 22 (4), M. Mora 14, W. Domżałowicz 4, J. Strycharczyk 3 (1), M. Warzecha 1, E. Pajączkowski 0, P. Podbilski 0, P. Ignasiak 0, P. Literski 0,
AIR-TRANSFER.PL: J. Rudnik 17, M. Janus 12, M. Pikur 11, M. Kozłowski 7, M. Kołtowski 5 (1), D. Rybiński 4, Z. Malicki 0, D. Krakowiak 0, K. Korol 0,


ATOMówki – B-eLka.pl                                                                      47:104 (15:29; 10:16; 11:34; 11:25;)
ATOMówki: M. Machnikowska 17 (2), A. Kolska 14 (2), A. Andrzejak 6, L. Staciwa 6, K. Razik 4, K. Klimowska 0,
B-eLka.pl: T. Kucal 27 (1), L. Żymierski 23, M. Kostecki 16 (2), J. Dziennik 15 (1), A. Dzięcielski 12, D. Sawicki 5 (1), R. Tarkowski 4, R. Fiszbak 2,


FASOLKI – AR PARTNERS                                                                56:74 (8:22; 15:14; 10:19; 23:19;)
FASOLKI: R. Cyberny 14, Z. Abbas 13, M. Czaplejewski 8 (2), M. Juźków 6 (2), J. Walesiewicz 6 (1), R. Magdziak 5, T. Bartlomiejczyk 4, A. Harmuszkiewicz 0,
AR PARTNERS: M. Bazyliński 18, M. Mendrygał 18 (1), K. Deka 16 (1), S. Szubstarski 14, M. Krzemiński 8, W. Boruń 0,





Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Urzędu Miasta Koszalina.