Brak zdjęcia

atom WEBSKA BASKET LIGA - WICHER JAK HURAGAN !!!

W miniony weekend rozgrywki toczyły się tylko w niedzielę na hali Gwardii.

Rozegrano 6 spotkań w I i II Dywizji. Rywalizacje potwierdziły że w każdym pojedynku na tych szczeblach możemy spodziewać się niespodzianek oraz walki do końca o poszczególne miejsca w fazie zasadniczej.
     Dużą niespodziankę sprawili gracze słupskiej drużyny SKS Wicher.Beniaminek I Dywizji po świetnej grze pokonał zdecydowanie niezwykle rutynowany zespół Tartak Sekwoja, a ich postawa pozwala sądzić że mogą wiele osiągnąć w tym sezonie. Pozostałe dwa mecze Grubik Team – Surmet Koszalin oraz Domar Tatów - Iron Wares stały na bardzo dobrym poziomie i trzymały w napięciu do ostatnich sekund.
    W II Dywizji we wszystkich spotkaniach przewaga zwycięzców była już zdecydowana i w pełni zasłużyły one na wygraną.W klasyfikacji koszykarz miesiąca na razie prowadzi Bartosz Baranowski z drużyny Bonin który miał 8 asyst.
     W najbliższy weekend spotkania będą rozgrywane na wszystkich szczeblach, a najciekawiej zapowiada się konfrontacja aktualnego wicemistrza drużyny CES Koszalin z mającym spore aspiracje beniaminkiem Ekstraligi Krotoski-Cichy Koszalin.

I DYWIZJA

DOMAR TATÓW – IRON WARES                                         46:43 (10:12; 14:10; 9:15; 13:6;)

DOMAR TATÓW: Ł. Żak 17, P. Grygiel 9 (1), D. Joskowski 9, P. Idziorek 5 (1), F. Pruszyński 3, P. Larwiński 3 (1), N. Kazimierczak 0, R. Pera 0,
IRON WARES: P. Baryła 11 (3), S. Knet 8, J. Grabias 7 (1), M. Myśliński 7, A. Gospodarczyk 6, D. Grabias 4, K. Różycki 0,


TARTAK SEKWOJA – SKS WICHER                                   53:74 (13:21;10:12; 15:23; 15:18;)

TARTAK SEKWOJA: D. Labuda 12 (1), P. Sobczak 12 (1), G. Michalak 11, F. Leszczyński 6, P. Jasiński 6, J. Nagórski 4, J. Kaleta 2, P. Łastowski 0, W. Pobrotyń 0,
SKS WICHER: B. Budzyński 23 (2), P. Wlaziński 18 (3), M. Borowski 14, A. Cwojdziński 8 (2), Ł. Szamatowicz 5, M. Szafrański 4, T. Brzeski 2, P. Florek 0, K. Kozioł 0,


GRUBIK TEAM – SURMET KOSZALIN                                52:53 (15:12;10:12; 12:19; 15:10;)

GRUBIK TEAM: T. Słomski 16 (3), K. Witkowski 13 (1), M. Brajczewski 7, K. Cyrklewicz 4, P. Trumiński 4, P. Kołodziejski 4, W. Cyrklewicz 4,
SURMET KOSZALIN: K. Satro 19 (1), P. Stelmaszyk 10, P. Jasiński 8 (1), R. Blachura 7, P. Podwalski 4, M. Tomaszewski 3 (1), M. Babczyński 2, K. Blonkowski 0, T. Palusiński 0, J. Dziennik 0,

II DYWIZJA

LKS BONIN – DRUŻYNA A                                                   64:47 (16:7; 11:13; 16:15; 21:12;)

LKS BONIN: P. Pakuszto 20 (4), A. Kop 15 (2), M. Witkowski 12 (1), P. Guzek 8 (1), B. Baranowski 6 (1), M. Kramasz 3 (1), T. Sobieraj 0,
DRUŻYNA A: A. Kniaź 12 (2), M. Lach 10, M. Wyszomirski 8, P. Polowczyk 7 (1), M. Kowalczyk 5, O. Jankowski 3 (1), P. Niewiadomski 2, R. Kalinowski 0,


PS POŻARNA – B-eLka.pl                                                     37:60 (7:12; 10:13; 10:24; 10:11;)

PS POŻARNA: J. Twardoń 11, M. Stopera 9 (1), P. Kucal 7, Ł. Sikorski 6, W. Planutis 4 (1), A. Łuczak 0, A. Binaś 0, K. Chadacz 0,
B-eLka.pl: L. Żymierski 24, A. Dzięcielski 9 (1), R. Tarkowski 9 (1), H. Witowski 8, A. Cichy 8 (1), R. Fiszbak 2, P. Osiowy 0, D. Sawicki 0,


KONTRABANDA – BLUE DEVILS                                        39:29 (13:0; 13:9; 5:8; 8:12;)

KONTRABANDA: P. Czerski 12, R. Kałużniacki 8, D. Górecki 7, M. Hryniewicz 5 (1), K. Leśniarek 3, J. Trepka 2, T. Jarosz 2, M. Stolarczyk 0, A. Ciołek 0,
BLUE DEVILS: W. Dziurla 10, Ł. Kukiełczyński 8, W. Kasztelan 8, J. Mazurek 3 (1), M. Kwitek 0, R. Gudaniec 0, W. Krasiński 0,



Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Urzędu Miasta Koszalina.