• Puchar Ligi

  • Stowarzyszenie Sportowe "AMSPORT" Koszalin wita na stronie Koszalińskiej Amatorskiej Ligi Koszykówki.

    KALK jest najstarszą - działającą od 1976 roku i największą amatorską ligą koszykówki w Polsce.

      Następne mecze

    EasyTabs Demo
    04-10-2014     15:00   BIAŁOGARD - AZS FANS WETERANS - Dywizja I
    04-10-2014     16:15   FORMI/POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA - WIND SERVICE - Dywizja I
    04-10-2014     17:30   PS POŻARNA - BLUE DEVILS - Dywizja II
    04-10-2014     18:45   TKKF PÓŁNOC - GMK-AGRA - Dywizja I
    05-10-2014     14:30   GAZ SYSTEM - AIR-TRANSFER.PL - Dywizja II
    05-10-2014     15:45   NMC - DOMAR TATÓW - Dywizja I
    05-10-2014     17:00   SUPON - TARTAK SEKWOJA - Ekstraliga
    11-10-2014     15:00   MIKONA OKNA - RATUSZ / STARS I PANOWIE - Dywizja I
    11-10-2014     16:15   LKS BONIN - ŚWIĘTOŃ - Ekstraliga
    11-10-2014     17:30   PARK - BETOMEX - Ekstraliga
    11-10-2014     18:45   CES - VOLCANO - Ekstraliga
    12-10-2014     09:30   SUNSET - KOSPEL - Dywizja III
    12-10-2014     10:45   XYZ 3 - UKS BASKET MIASTKO - Dywizja III
    12-10-2014     12:00   DRUŻYNA A-TOM - FASOLKI - Dywizja II
    12-10-2014     13:15   PUPIL KOSZALIN - KM POLICJI - Dywizja II
    12-10-2014     14:30   DOMAR TATÓW - JUKON - Dywizja I
    12-10-2014     15:45   NMC - BIAŁOGARD - Dywizja I
    12-10-2014     17:00   GMK-AGRA - FORMI/POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA - Dywizja I
    19-10-2014     09:30   TAK JEEST - KONTRABANDA - Dywizja III
    19-10-2014     10:45   BAYWATCH - PANTERY - Dywizja II
    19-10-2014     12:00   FITNESSTUDIO - PARKIETY PRESTO.PL - Dywizja II
    19-10-2014     13:15   GRUBIK TEAM - JUKON - Dywizja I
    19-10-2014     14:30   LKS BONIN - TARTAK SEKWOJA - Ekstraliga
    19-10-2014     15:45   BETOMEX - CES - Ekstraliga
    19-10-2014     17:00   VOLCANO - SUPON - Ekstraliga
    19-10-2014     18:15   ŚWIĘTOŃ - PARK - Ekstraliga
    25-10-2014     15:00   GAZ SYSTEM - PS POŻARNA - Puchar Ligi
    25-10-2014     16:15   FITNESSTUDIO - NMC - Puchar Ligi
    25-10-2014     17:30   PARKIETY PRESTO.PL - RATUSZ / STARS I PANOWIE - Puchar Ligi
    25-10-2014     18:45   TKKF PÓŁNOC - SUNSET - Puchar Ligi
    05-10-2014     17:00   SUPON - TARTAK SEKWOJA
    11-10-2014     16:15   LKS BONIN - ŚWIĘTOŃ
    11-10-2014     17:30   PARK - BETOMEX
    11-10-2014     18:45   CES - VOLCANO
    19-10-2014     14:30   LKS BONIN - TARTAK SEKWOJA
    19-10-2014     15:45   BETOMEX - CES
    19-10-2014     17:00   VOLCANO - SUPON
    19-10-2014     18:15   ŚWIĘTOŃ - PARK
    04-10-2014     15:00   BIAŁOGARD - AZS FANS WETERANS
    04-10-2014     16:15   FORMI/POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA - WIND SERVICE
    04-10-2014     18:45   TKKF PÓŁNOC - GMK-AGRA
    05-10-2014     15:45   NMC - DOMAR TATÓW
    11-10-2014     15:00   MIKONA OKNA - RATUSZ / STARS I PANOWIE
    12-10-2014     14:30   DOMAR TATÓW - JUKON
    12-10-2014     15:45   NMC - BIAŁOGARD
    12-10-2014     17:00   GMK-AGRA - FORMI/POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA
    19-10-2014     13:15   GRUBIK TEAM - JUKON
    04-10-2014     17:30   PS POŻARNA - BLUE DEVILS
    05-10-2014     14:30   GAZ SYSTEM - AIR-TRANSFER.PL
    12-10-2014     12:00   DRUŻYNA A-TOM - FASOLKI
    12-10-2014     13:15   PUPIL KOSZALIN - KM POLICJI
    19-10-2014     10:45   BAYWATCH - PANTERY
    19-10-2014     12:00   FITNESSTUDIO - PARKIETY PRESTO.PL
    12-10-2014     09:30   SUNSET - KOSPEL
    12-10-2014     10:45   XYZ 3 - UKS BASKET MIASTKO
    19-10-2014     09:30   TAK JEEST - KONTRABANDA

      Ostatnie mecze

    31-05-2014     17:00   SUPON - CES 68:42
    31-05-2014     15:45   LKS BONIN - PARK 64:62
    24-05-2014     18:45   PARK - LKS BONIN 54:51
    24-05-2014     17:30   CES - SUPON 48:63
    18-05-2014     18:15   SUPON - LKS BONIN 73:67
    18-05-2014     00:00   BETOMEX - ŚWIĘTOŃ 64:81
    18-05-2014     00:00   BETOMEX - SANITECH 20:0
    18-05-2014     00:00   SANITECH - BETOMEX 0:20
    18-05-2014     00:00   ŚWIĘTOŃ - SANITECH 20:0
    18-05-2014     00:00   SANITECH - ŚWIĘTOŃ 0:20
    10-05-2014     18:45   CES - PARK 59:50
    10-05-2014     17:30   SUPON - LKS BONIN 86:55
    04-05-2014     17:00   SUPON - LKS BONIN 73:77
    04-05-2014     15:45   CES - PARK 73:43
    27-04-2014     18:15   CES - SUPON 78:93
    27-04-2014     00:00   SANITECH - PARK 0:20
    27-04-2014     00:00   SANITECH - BETOMEX 0:20
    13-04-2014     19:30   ŚWIĘTOŃ - CES 66:76
    13-04-2014     18:15   SUPON - LKS BONIN 56:55
    13-04-2014     17:00   BETOMEX - PARK 62:77
    31-05-2014     17:00   SUPON - CES 68:42
    31-05-2014     15:45   LKS BONIN - PARK 64:62
    24-05-2014     18:45   PARK - LKS BONIN 54:51
    24-05-2014     17:30   CES - SUPON 48:63
    18-05-2014     18:15   SUPON - LKS BONIN 73:67
    18-05-2014     00:00   BETOMEX - ŚWIĘTOŃ 64:81
    18-05-2014     00:00   BETOMEX - SANITECH 20:0
    18-05-2014     00:00   SANITECH - BETOMEX 0:20
    18-05-2014     00:00   ŚWIĘTOŃ - SANITECH 20:0
    18-05-2014     00:00   SANITECH - ŚWIĘTOŃ 0:20
    15-12-2013     13:15   GRUBIK TEAM - STARS I PANOWIE 78:70
    14-12-2013     18:45   TKKF PÓŁNOC - BIAŁOGARD 56:65
    14-12-2013     16:15   NMC - WIND SERVICE 59:44
    08-12-2013     15:45   NMC - BIAŁOGARD 52:41
    08-12-2013     14:30   JUKON - VOLCANO 31:56
    07-12-2013     16:15   WIND SERVICE - STARS I PANOWIE 57:50
    07-12-2013     15:00   FORMI/POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA - GAZ SYSTEM 62:54
    01-12-2013     16:15   TKKF PÓŁNOC - GAZ SYSTEM 74:58
    01-12-2013     15:00   TARTAK SEKWOJA - JUKON 86:64
    24-11-2013     17:00   BIAŁOGARD - STARS I PANOWIE 76:62
    15-12-2013     19:30   GMK-AGRA - DRUŻYNA A-TOM 0:0
    15-12-2013     14:30   BLUE DEVILS - PS POŻARNA 0:0
    15-12-2013     12:00   FASOLKI - MIKONA OKNA 0:0
    14-12-2013     15:00   PUPIL KOSZALIN - DOMAR TATÓW 0:0
    08-12-2013     13:15   DRUŻYNA A-TOM - DOMAR TATÓW 0:0
    08-12-2013     12:00   KM POLICJI - FITNESSTUDIO 0:0
    01-12-2013     10:45   GMK-AGRA - AZS FANS WETERANS 53:50
    24-11-2013     14:30   BLUE DEVILS - DOMAR TATÓW 45:57
    24-11-2013     12:00   AZS FANS WETERANS - PS POŻARNA 59:46
    24-11-2013     10:45   DRUŻYNA A-TOM - PUPIL KOSZALIN 51:52
    15-12-2013     10:45   NORDGLASS - PANTERY 0:0
    15-12-2013     09:30   TRZY KORONY - SUNSET 0:0
    08-12-2013     10:45   PANTERY - DEVILS TEAM 0:0
    08-12-2013     09:30   AIR-TRANSFER.PL - TAK JEEST 0:0
    01-12-2013     09:30   PARKIETY PRESTO.PL - TRZY KORONY 62:59
    24-11-2013     13:15   PANTERY - SUNSET 78:39
    24-11-2013     09:30   GRAL KOSZALIN - AIR-TRANSFER.PL 32:57
    17-11-2013     12:00   PARKIETY PRESTO.PL - AIR-TRANSFER.PL 48:34
    17-11-2013     10:45   DEVILS TEAM - SUNSET 54:44
    10-11-2013     12:00   TRZY KORONY - NORDGLASS 64:69

      Tabele

    Drużyna M Z P Pkt Zd Str Bilans Śr. zd Śr. str Max zd Max str
    1. VOLCANO :
    2. TARTAK SEKWOJA :
    3. BETOMEX :
    4. ŚWIĘTOŃ :
    5. LKS BONIN :
    6. PARK :
    7. CES :
    8. SUPON :

    Legenda:

    M - rozegrane mecze; Z - zwycięstwa; P - porażki; Pkt - zdobyte punkty; Zd - kosze zdobyte; Str - kosze stracone; Bilans - stosunek koszy zdobytych do straconych; Śr. zd - średnia ilość zdobywanych koszy; Śr. str - średnia ilość traconych koszy; Max zd - najwięcej rzuconych koszy; Max str - najwięcej straconych koszy.

    Drużyna M Z P Pkt Zd Str Bilans Śr. zd Śr. str Max zd Max str
    1. DOMAR TATÓW :
    2. AZS FANS WETERANS :
    3. GMK-AGRA :
    4. MIKONA OKNA :
    5. FORMI/POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA :
    6. GRUBIK TEAM :
    7. RATUSZ / STARS I PANOWIE :
    8. JUKON :
    9. WIND SERVICE :
    10. TKKF PÓŁNOC :
    11. BIAŁOGARD :
    12. NMC :

    Legenda:

    M - rozegrane mecze; Z - zwycięstwa; P - porażki; Pkt - zdobyte punkty; Zd - kosze zdobyte; Str - kosze stracone; Bilans - stosunek koszy zdobytych do straconych; Śr. zd - średnia ilość zdobywanych koszy; Śr. str - średnia ilość traconych koszy; Max zd - najwięcej rzuconych koszy; Max str - najwięcej straconych koszy.

    Drużyna M Z P Pkt Zd Str Bilans Śr. zd Śr. str Max zd Max str
    1. AIR-TRANSFER.PL :
    2. PARKIETY PRESTO.PL :
    3. PANTERY :
    4. FASOLKI :
    5. BLUE DEVILS :
    6. KM POLICJI :
    7. PUPIL KOSZALIN :
    8. PS POŻARNA :
    9. DRUŻYNA A-TOM :
    10. BAYWATCH :
    11. FITNESSTUDIO :
    12. GAZ SYSTEM :

    Legenda:

    M - rozegrane mecze; Z - zwycięstwa; P - porażki; Pkt - zdobyte punkty; Zd - kosze zdobyte; Str - kosze stracone; Bilans - stosunek koszy zdobytych do straconych; Śr. zd - średnia ilość zdobywanych koszy; Śr. str - średnia ilość traconych koszy; Max zd - najwięcej rzuconych koszy; Max str - najwięcej straconych koszy.

    Drużyna M Z P Pkt Zd Str Bilans Śr. zd Śr. str Max zd Max str
    1. KONTRABANDA :
    2. KOSPEL :
    3. UKS BASKET MIASTKO :
    4. XYZ 3 :
    5. SUNSET :
    6. TAK JEEST :

    Legenda:

    M - rozegrane mecze; Z - zwycięstwa; P - porażki; Pkt - zdobyte punkty; Zd - kosze zdobyte; Str - kosze stracone; Bilans - stosunek koszy zdobytych do straconych; Śr. zd - średnia ilość zdobywanych koszy; Śr. str - średnia ilość traconych koszy; Max zd - najwięcej rzuconych koszy; Max str - najwięcej straconych koszy.

    

    Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Urzędu Miasta Koszalina.